![]() |
Acura CL coupe....dogarel, baga poza...
|
1 Attachment(s)
HINT: americana
|
ford...mercury sable..
|
Scuze dogarel nu stiam ca cine raspunde bine baga si poza, nu postase nimeni nimic si de aia am pus eu.. V-am spus ca este foarte simpla si nici nu am editat-o. Nu intelegeti gresit, scuzele mele
PS este Mercury Sable care se vinde atat in varianta combi cat si sedan :wink: bravo Diutza_1510 |
Eu cred ca este ceva Chevrolet...
|
1 Attachment(s)
Diutza stieeeeeee!!!!!
Baga poza!! |
sa puna altcineva poza pt mine k eu nu pot acum
10x :wink: |
1 Attachment(s)
Uitati aici o poza, sper sa nu se mai supere nimeni
|
Eagle?
|
nope, dar masina este americana, chiar foarte americana :)
|
Buick?
|
Corect! dogarel .. model Riviera (208-240CP)
acum poza |
1 Attachment(s)
Buuuuun
Ia sa va vedem!! |
Plymouth Breeze
|
chrysler stratus? :oops:
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:50. |
- Copyright 2026 4Tuning