Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

Bogdan_16v 27-09-04 15:24

Acura CL coupe....dogarel, baga poza...

dogarel 27-09-04 15:45

1 Attachment(s)
HINT: americana

Diutza_1510 27-09-04 15:50

ford...mercury sable..

MMihai 27-09-04 15:58

Scuze dogarel nu stiam ca cine raspunde bine baga si poza, nu postase nimeni nimic si de aia am pus eu.. V-am spus ca este foarte simpla si nici nu am editat-o. Nu intelegeti gresit, scuzele mele
PS este Mercury Sable care se vinde atat in varianta combi cat si sedan :wink: bravo Diutza_1510

@Nos@ 27-09-04 16:09

Eu cred ca este ceva Chevrolet...

dogarel 27-09-04 16:14

1 Attachment(s)
Diutza stieeeeeee!!!!!
Baga poza!!

Diutza_1510 27-09-04 16:26

sa puna altcineva poza pt mine k eu nu pot acum

10x :wink:

MMihai 27-09-04 16:35

1 Attachment(s)
Uitati aici o poza, sper sa nu se mai supere nimeni

dogarel 27-09-04 17:07

Eagle?

MMihai 27-09-04 17:11

nope, dar masina este americana, chiar foarte americana :)

dogarel 27-09-04 17:18

Buick?

MMihai 27-09-04 17:24

Corect! dogarel .. model Riviera (208-240CP)
acum poza

dogarel 27-09-04 17:49

1 Attachment(s)
Buuuuun
Ia sa va vedem!!

MMihai 27-09-04 18:00

Plymouth Breeze

R-NOS15 27-09-04 18:06

chrysler stratus? :oops:


All times are GMT +2. The time now is 00:50.

- Copyright 2026 4Tuning