Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo ysm (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/196680-cielo-ysm.html)

loco007 12-04-12 21:17

Re: Cielo ysm
 
Frumoasa masina nota 10 pentru vopsea , dar parca evazarile spate mergeau altfel .

B-99-SAA 13-04-12 14:00

Re: Cielo ysm
 
Merge mai jos.... :D In rest, doar cuvinte de lauda!

Sobolanu*Original 13-04-12 19:02

Re: Cielo ysm
 
trebuie sa dau jos inaltatoarele de suspensie pe spate care o mai lasa jos 4 cm si pe fata o va lasa inima cred ca vreo 3cm si atunci va fi perfect.

ps: pe spate am inantato ca sa o poata vopsi pe sub pasaje in cabina:rolleyes2

CristiCanibeat 13-04-12 20:14

Re: Cielo ysm
 
Acuma arata si ea a masina, bravo.
De ce ai vopsit grila, rosie ?

Ovy_cielo 14-04-12 00:50

Re: Cielo ysm
 
imi place masina felicitari pt ce ai reusit sa faci se vede ca ai bagat bani multi in ea si ai pus ,,tot sufletul" cum se spune in toata munca asta. inca odata bravo si sa nu ai evenimente neplacute cu ea.un lucru care nu vreau sa te supere dar parerea mea asta ar fi,ca fetele de usi cred ca erau mai frumoase neimbracte in materialul ala. respect.te salut

Sobolanu*Original 14-04-12 08:18

Re: Cielo ysm
 
grila am facuto rosie ptenru ca ami place cum da cu etrieri, fetele de usa nu o sa le mai pun de loc o sa pun o mocheta pe ele neagra ca sa fie mai usoara la 402 :twisted:metri

iviTe 14-04-12 08:20

Re: Cielo ysm
 
daca dai doar fetele de usi jos nu are rost nu au nici 30kg :))

Sobolanu*Original 14-04-12 08:33

Re: Cielo ysm
 
geamuri pexii, faguri jos, armatura fata jos, macarale date jos,antifonul interior jos, banchete spate, scaun dreapta ,se aduna in jur de 100kg am cantarit pe cantar :twisted:

Geo_ZGA 14-04-12 09:33

Re: Cielo ysm
 
Cu bordul ai facut ceva, ai rezolvat cu turometrul si ce alte probleme mai aveai?

iviTe 14-04-12 11:39

Re: Cielo ysm
 
Ciudat arata forma aripilor spate ... :lol: dar interesanta idee cu ele in forma asta

Sobolanu*Original 14-04-12 14:33

Re: Cielo ysm
 
cu bordul am rezolvat am luat c20xe :lol: am duso la garaj la dnc service pt transplant.

Sobolanu*Original 29-04-12 20:24

Re: Cielo ysm
 
masina se afla pe masa de operatie dupa ce o sa iasa de la reanimare o sa fac un filmulet cum trage pana atunci surprize surprize :twisted:

ALEX_BZN 30-04-12 09:43

Re: Cielo ysm
 
BIG LIKE:)

Sobolanu*Original 06-05-12 12:52

Re: Cielo ysm
 
4 Attachment(s)
am muncit ceva la capacul de tacheti si distributie sal polisez un pic :lol:

Sobolanu*Original 15-05-12 19:52

Re: Cielo ysm
 
8 Attachment(s)
A anceput macelareala sub capota:twisted:

ps ce ridicata e rabla fara inima :lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:24.

- Copyright 2026 4Tuning