![]() |
Re: Cielo ysm
Frumoasa masina nota 10 pentru vopsea , dar parca evazarile spate mergeau altfel .
|
Re: Cielo ysm
Merge mai jos.... :D In rest, doar cuvinte de lauda!
|
Re: Cielo ysm
trebuie sa dau jos inaltatoarele de suspensie pe spate care o mai lasa jos 4 cm si pe fata o va lasa inima cred ca vreo 3cm si atunci va fi perfect.
ps: pe spate am inantato ca sa o poata vopsi pe sub pasaje in cabina:rolleyes2 |
Re: Cielo ysm
Acuma arata si ea a masina, bravo.
De ce ai vopsit grila, rosie ? |
Re: Cielo ysm
imi place masina felicitari pt ce ai reusit sa faci se vede ca ai bagat bani multi in ea si ai pus ,,tot sufletul" cum se spune in toata munca asta. inca odata bravo si sa nu ai evenimente neplacute cu ea.un lucru care nu vreau sa te supere dar parerea mea asta ar fi,ca fetele de usi cred ca erau mai frumoase neimbracte in materialul ala. respect.te salut
|
Re: Cielo ysm
grila am facuto rosie ptenru ca ami place cum da cu etrieri, fetele de usa nu o sa le mai pun de loc o sa pun o mocheta pe ele neagra ca sa fie mai usoara la 402 :twisted:metri
|
Re: Cielo ysm
daca dai doar fetele de usi jos nu are rost nu au nici 30kg :))
|
Re: Cielo ysm
geamuri pexii, faguri jos, armatura fata jos, macarale date jos,antifonul interior jos, banchete spate, scaun dreapta ,se aduna in jur de 100kg am cantarit pe cantar :twisted:
|
Re: Cielo ysm
Cu bordul ai facut ceva, ai rezolvat cu turometrul si ce alte probleme mai aveai?
|
Re: Cielo ysm
Ciudat arata forma aripilor spate ... :lol: dar interesanta idee cu ele in forma asta
|
Re: Cielo ysm
cu bordul am rezolvat am luat c20xe :lol: am duso la garaj la dnc service pt transplant.
|
Re: Cielo ysm
masina se afla pe masa de operatie dupa ce o sa iasa de la reanimare o sa fac un filmulet cum trage pana atunci surprize surprize :twisted:
|
Re: Cielo ysm
BIG LIKE:)
|
Re: Cielo ysm
4 Attachment(s)
am muncit ceva la capacul de tacheti si distributie sal polisez un pic :lol:
|
Re: Cielo ysm
8 Attachment(s)
A anceput macelareala sub capota:twisted:
ps ce ridicata e rabla fara inima :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 13:24. |
- Copyright 2026 4Tuning