Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - urs carpatin (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/195145-e30-urs-carpatin.html)

rares22 01-11-10 17:06

Re: E30 - urs carpatin
 
5 Attachment(s)
si pozele

rares22 01-11-10 18:17

Re: E30 - urs carpatin
 
si sa nu para reclama cine doreste execut lucrari de vopsitorie tinchigerie am cabina de vopsit(cuptor)preturi de criza .O sa pun niste poze cu cateva lucrari cat de curand

albatros 01-11-10 19:36

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 3769109)
pai cred ca asa am sa fac dar spunemi un pic ce treb sa mai iau de pe masina inafara de motoru de 18 instalatia cred ca treb sa o mai iau dar nu stiu dac si cutia sau altceva cine stie il rog sa imi zica si mie

da trebe si instalatia electrica ia tot ce trebe PLUS dute cu ia la RAR sa treaca 1,8 in acte ...taxe mici apoi cand pui 2.5 platesti taxe de 1,8 ce mai poti cere? (si nu ar trebui sa te invatz eu la prosti ) :lol:

rares22 03-11-10 18:46

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by albatros (Post 3776288)
da trebe si instalatia electrica ia tot ce trebe PLUS dute cu ia la RAR sa treaca 1,8 in acte ...taxe mici apoi cand pui 2.5 platesti taxe de 1,8 ce mai poti cere? (si nu ar trebui sa te invatz eu la prosti ) :lol:

paqi si cutia si caedanu trebuie ca chiar nu am mai facut modificari de genu asta

albatros 03-11-10 22:24

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 3782200)
paqi si cutia si caedanu trebuie ca chiar nu am mai facut modificari de genu asta

cardan nu cred ca duar prinderile is la fel ....uitate la cutie si la restu vezi cu prinderea
dar in principiu cutie si inst electrica da si aia daca e bnz pe bnz nu trebe duar din bnz in diesel sau invers

rares22 05-11-10 19:17

Re: E30 - urs carpatin
 
m-am gandit un pic si scot ursu la vanzare 2500 de euro sau variante dar nu la pretu asta cine vrea vb pe mes sau la tel 0741122884

Wilgax 05-11-10 22:12

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 3787977)
m-am gandit un pic si scot ursu la vanzare 2500 de euro sau variante dar nu la pretu asta cine vrea vb pe mes sau la tel 0741122884


Nu se poate asa ceva.Pe ultima suta de metri la ce-a iesit faci una ca asta?Serios iti zic ca ar trebui de te razgandesti.E prea fortza si arata intr-un mare fel ca sa faci asa ceva sincer!Pacat de munca.:sad::sad::cry:

Tzzantaru 06-11-10 00:17

Re: E30 - urs carpatin
 
ce-ai mah??te-ai lovit??las ca-ti scot eu porcariile din cap :D

PS : sa ma suni sa-mi spui cand facem treaba aia

rares22 06-11-10 13:49

Re: E30 - urs carpatin
 
M-AM CAM SATURAT SA TOT BAG BANI IN EA DACA IMI OFERA CINEVA PRETUL CERUT O DAU DAKA NU NU O DAU SI O TIN PT MINE

rares22 07-11-10 10:04

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by Tzzantaru (Post 3788670)
ce-ai mah??te-ai lovit??las ca-ti scot eu porcariile din cap :D

PS : sa ma suni sa-mi spui cand facem treaba aia

pai poti sa vi marti si rezolvam si la tine problema ca luni treb sa montez o masina si marti poti sa vi;)

rares22 24-12-10 18:23

Re: E30 - urs carpatin
 
tin sa va urez la toti un Craciun Fericit si un an nou fericit:D

rares22 19-03-11 19:35

Re: E30 - urs carpatin
 
salut la toti am revenit si eu ca am fost plecat o perioada masina nu o mai vand din potriva vreau sa o termin masina a primit niste jenti bbs o sa revin cu poze cat de curand ca vreau sa le reconditionez mai intai

rares22 08-06-11 20:57

Re: E30 - urs carpatin
 
deci am revenit pe forum ursu meu va primi inima noua ca mi-a mancat sufletul m20 meu si tot nu i-am dat de cap o sa il dau jos si i pun un 1.8 is masina e la albatros la service si asteapta transplantul:D.motorul il dezmembrez asa ca daca vrea cineva ceva sa imi zica

albatros 18-01-12 08:18

Re: E30 - urs carpatin
 
in ce stare mai e ursu ? poze detali ceva ?

rares22 18-01-12 20:00

Re: E30 - urs carpatin
 
2 Attachment(s)
e cam surrpriza cu ursu o sa revin cu niste poze surprinzatoare:shock: peste vreo 2 saptamani pana atunci suspans ;)totusi o sa pun o poza mai aktuala:D


All times are GMT +2. The time now is 13:12.

- Copyright 2026 4Tuning