Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Fest in Bucharest (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19375-vw-fest-bucharest.html)

GolfuletzS 09-07-06 19:01

Re: VW Fest in Bucharest
 
deci in mare eu zic pentru 18:00 - 19:00


Inca o rugaminte

suntem in ultima saptamana... si sper ca toti cei care ati zis ca veniti o sa veniti.. si v`as ruga sa`mi confirmati cei care au zis ca mai vin cu prieteni cu vw`uri.....ce masini si cate.....

va rog nu uitati

Michael 09-07-06 19:13

Re: VW Fest in Bucharest
 
pe felie...

GolfuletzS 09-07-06 20:04

Re: VW Fest in Bucharest
 
mobilizati`va ;)


6 zile si incepe vw fest......

EvLSant0S 09-07-06 20:56

Re: VW Fest in Bucharest
 
acu acu iese afishu ...
pregatiti-va ca se aude ca o sa fie tare rau ...
spalati bine masinile .. ca vin aia de la tv sa le filmeze ;)
pro tv , national
suntem in discutii ..

totodata.. vedeti cum faceti ca evacuariile sa sune bine .. speram ca si pro fm`ul sa aiba ceva de spus .. :D


desigur .. chestiile astea nu puteam sa le facem noi , niste pusti ..

balann_jointt 10-07-06 02:03

Re: VW Fest in Bucharest
 
evacuarile cam slabutz! cred ca multe masini sunt D, printre care si tractorasul meu! :) asa ca ........!!!

SpeedeR 10-07-06 02:14

Re: VW Fest in Bucharest
 
Quote:

Originally Posted by sil4tuning
ce ai patit ma nigga ? :(

pai nush dc am avut impresia k era sambata asta :lol: :lol: :lol:
si nu am facut revizia la carutza ,ba chiar am depasit un pic km aia la care trebuia sa fac si ar fi comentat aia.... sambata asta care vine dap :)

EvLSant0S 10-07-06 03:39

Re: VW Fest in Bucharest
 
afisu e gata... mai e de lucrat la capitolul parteneri media .. care nu depinde tocmai de noi ..
si deci .. mai sunt 2 raspunsuri .. pe care le asteptam .. apoi .. o sa afle .. multa lume .. de ceea ce urmeaza..
se va fotografia, se va filma , nu de alta, dar.. de asta depinde .. vw festul de anul viitor, deci daca acum iese .. asa si asa.. anu viitor.. o sa ..
daca acum iese bomba ... anul viitor :D etc

va asteptam acolo ..



Ptr cei ce au orice fel de intrebare ... in legatura cu evenimentul ..
va lasam la dispozitie ... 3 numere de telefon .. la care puteti apela 24/24 ...

mai mult ptr ziua cu pricina , mai mult ptr cei din provincie.. ptr indrumari ... si nu numai ...

anyway ..

GolfTuning : 0741 969 785
MadSkillz : 0727 553 745
EvLSant0s : 0723 354 805


oricum ,zilele astea avem de gand sa luam harta bucurestiului , poza facuta din satelit , decat cu ... partea.. tineretului .. sa va aratam exact cam pe unde .. cel putin .. asta o sa incercam .. dac-o sa mearga bine , daca nu , aveti nrele de telefon ...

bogdan_wrc 10-07-06 08:31

Re: VW Fest in Bucharest
 
okapa...deci , sambata, pe la 6-7 pm la Sala Polivalenta.. plsss. corectati-ma daca gresesc... sper ca merita anularea drumului la mamaia pt Fest.. :)

GolfuletzS 10-07-06 09:50

Re: VW Fest in Bucharest
 
bogdane :d vedem acolo daca merita sau nu :).

GolfuletzS 10-07-06 11:11

Re: VW Fest in Bucharest
 
1 Attachment(s)
o mica harta.... cum sa ajungeti la sala polivalenta

GolfuletzS 10-07-06 15:32

Re: VW Fest in Bucharest
 
Frumoasa prezentare skilzule .....


BV

Skillzu 10-07-06 15:45

Re: VW Fest in Bucharest
 
Sa nu uitam:
2 x Chip Tuning pentru VW 1.2TDI , 1.4TDI, 1.9TDI ,2.0TDI, 2.5TDI oferite de TCM Turbo (Voinea)

si

Reducere 50% la painting pe capota oferit de Vantage Style ( Husky)

Xel'Naga 10-07-06 17:34

Re: VW Fest in Bucharest
 
deci e GATA ... vine si ZIUA cea MARE ... :lol:
O SA FIU SI EU ACOLO ... :lol:
BRAVO baieti si FELICITARI :lol:

GolfuletzS 10-07-06 17:36

Re: VW Fest in Bucharest
 
xel cu cate masini mai vii tu ?

Xel'Naga 10-07-06 17:37

Re: VW Fest in Bucharest
 
cam 5 VW ... alte marci mai multe :lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:19.

- Copyright 2026 4Tuning