![]() |
Re: E46 - Stanced
Arata bine masina ! Imi place ultima poza :D
Nu imi place deloc bara fata .... Care-i treaba cu colantul ala ? Jantele alea sunt criminale !!!!!!!!!! |
Re: E46 - Stanced
Pictoriale multe mai faceti voi la garaj la UFO:))
Hai ca a iesit bine. Esti pe drumul cel bun cu bimmerul. |
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
Re: E46 - Stanced
1 Attachment(s)
shhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhttttttttttt:lol:
ps: poza mea preferata 8) |
Re: E46 - Stanced
Quote:
Stii povestea despre poza asta care ti am redat.o :oops: |
Re: E46 - Stanced
1 Attachment(s)
Quote:
new pic, am inceput lucru la praguri si am vazut ceva interesant :) |
Re: E46 - Stanced
da man esti low, dar nu ne-ai convins! :lol:
|
Re: E46 - Stanced
eh, ma distrez si eu, nu vreau sa conving pe nimeni :)
is foarte bucuros ca in sfarsit ma apuc de praguri, am asteptat mult pentru ca nu am avut timp si de a mea :) numai bine ;) |
Re: E46 - Stanced
:D ceva noutati ?:lol:
|
Re: E46 - Stanced
foarte frumos:D ash vrea si eu unul asemanator:D:>:> ah ce i-ash da un pic:D
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
o sa lucrez zilele urmatoare la partea electrica la deschidere sa fie mai clean instal :) si mai vreau sa fac loc pt ink 5mm sa scot rotile spate, sa schimb distantierele cu 15mm fata 20mm spate |
Re: E46 - Stanced
1 Attachment(s)
Stanced !
|
Re: E46 - Stanced
:)) ce-i cu poza aia?
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:22. |
- Copyright 2026 4Tuning