Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

SAX1987 05-08-10 01:27

Re: E46 - Stanced
 
Arata bine masina ! Imi place ultima poza :D

Nu imi place deloc bara fata .... Care-i treaba cu colantul ala ?

Jantele alea sunt criminale !!!!!!!!!!

pwr_bz 05-08-10 06:42

Re: E46 - Stanced
 
Pictoriale multe mai faceti voi la garaj la UFO:))
Hai ca a iesit bine.
Esti pe drumul cel bun cu bimmerul.

tupeu 05-08-10 08:52

Re: E46 - Stanced
 
Quote:

Originally Posted by D0ryN (Post 3564666)
435/45 nu sunt foarte, foarte inalte?!

nu sunt inalte, trebuie sa vezi si masina :) este ceva iesit din comun :D

motzu 05-08-10 20:04

Re: E46 - Stanced
 
1 Attachment(s)
shhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhttttttttttt:lol:
ps: poza mea preferata 8)

pwr_bz 05-08-10 20:07

Re: E46 - Stanced
 
Quote:

Originally Posted by motzu (Post 3566587)
shhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhttttttttttt:lol
ps: poza mea preferata 8)

Nu doar a ta ma:))
Stii povestea despre poza asta care ti am redat.o :oops:

tupeu 05-08-10 21:52

Re: E46 - Stanced
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by motzu (Post 3566587)
shhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhttttttttttt:lol:
ps: poza mea preferata 8)

eu as zice piss piss :) da, frumoasa... poza :D

new pic, am inceput lucru la praguri si am vazut ceva interesant :)

road_runner 06-08-10 12:38

Re: E46 - Stanced
 
da man esti low, dar nu ne-ai convins! :lol:

tupeu 06-08-10 13:51

Re: E46 - Stanced
 
eh, ma distrez si eu, nu vreau sa conving pe nimeni :)
is foarte bucuros ca in sfarsit ma apuc de praguri, am asteptat mult pentru ca nu am avut timp si de a mea :)
numai bine ;)

TM 77 ADF 14-08-10 23:01

Re: E46 - Stanced
 
:D ceva noutati ?:lol:

mm02zyj 15-08-10 00:40

Re: E46 - Stanced
 
foarte frumos:D ash vrea si eu unul asemanator:D:>:> ah ce i-ash da un pic:D

tupeu 15-08-10 07:43

Re: E46 - Stanced
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 3586001)
:D ceva noutati ?:lol:

se pare k nici 5min nu am avut sati dau un pm zilele astea :) oricum mersi mult pentru gest, raman dator, o sa postez poze cu 'noutati-le' saptamana ce vine
o sa lucrez zilele urmatoare la partea electrica la deschidere sa fie mai clean instal :)
si mai vreau sa fac loc pt ink 5mm sa scot rotile spate, sa schimb distantierele cu 15mm fata 20mm spate

Marian_nebunu 15-08-10 10:05

Re: E46 - Stanced
 
1 Attachment(s)
Stanced !

tupeu 15-08-10 11:03

Re: E46 - Stanced
 
:)) ce-i cu poza aia?

63ard 15-08-10 13:30

Re: E46 - Stanced
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3586436)
Stanced !

pt tine "stanced" inseamna low?

tupeu 15-08-10 17:25

Re: E46 - Stanced
 
Quote:

Originally Posted by 63ard (Post 3586787)
pt tine "stanced" inseamna low?

sincer nici eu nu am inteles postu respectiv :)


All times are GMT +2. The time now is 18:22.

- Copyright 2026 4Tuning