![]() |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
A tatalui meu si implicit a mea.:D
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Ok multumesc oricum!
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
o masina simpla dar frumusica:D
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
iar acuma se lucreaza la acest golf:D
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
6 Attachment(s)
gata si acest golfulet
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Frumos dar îi lipsește umbra.Baftă în continuare!!!;)
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
la plimbare cu ursul:lol:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
inspiratie
poate te motiveaza sa treci la 3d de calitate... |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
Poti sa incerci cu Photoshop
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:02. |
- Copyright 2026 4Tuning