Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   lucrarile mele cristy2boy (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/185492-lucrarile-mele-cristy2boy.html)

seru 02-02-11 20:35

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by red_fury (Post 4046765)
Salut, cristy imi poti da raspunsul daca imi faci si mie un opel zafira:D?

Masina ta sau ?:D

red_fury 02-02-11 20:50

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
A tatalui meu si implicit a mea.:D

seru 02-02-11 20:52

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by red_fury (Post 4046858)
A tatalui meu si implicit a mea.:D

Pai cati ani ? :)

cristy_dacia 03-02-11 11:14

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by red_fury (Post 4046858)
A tatalui meu si implicit a mea.:D

cu parere de rau dar nu pot face pt ca eu nu stiu sa fac momentan masini dela 0

red_fury 03-02-11 11:24

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Ok multumesc oricum!

cristy_dacia 11-03-11 21:01

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
3 Attachment(s)
o masina simpla dar frumusica:D

cristy_dacia 11-03-11 21:46

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
1 Attachment(s)
iar acuma se lucreaza la acest golf:D

cristy_dacia 11-03-11 23:12

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
6 Attachment(s)
gata si acest golfulet

andy design x 12-03-11 08:47

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Frumos dar îi lipsește umbra.Baftă în continuare!!!;)

cristy_dacia 12-03-11 10:58

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by andy design x (Post 4163099)
Frumos dar îi lipsește umbra.Baftă în continuare!!!;)

ma inveti si pe mn cum sa adaug umbra?

mba 12-03-11 11:33

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by andy design x (Post 4163099)
Frumos dar îi lipsește umbra.Baftă în continuare!!!;)

si reflexiile, si cam nicio poya nu are legatura cu peisajul ala....

cristy_dacia 12-03-11 14:46

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
1 Attachment(s)
la plimbare cu ursul:lol:

mba 12-03-11 15:24

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
inspiratie
poate te motiveaza sa treci la 3d de calitate...

cristy_dacia 12-03-11 15:53

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by mba (Post 4163795)
inspiratie
poate te motiveaza sa treci la 3d de calitate...

imi poate spune si mie cineva cum sa adaug umbra sub masina?

red_fury 12-03-11 19:03

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
1 Attachment(s)
Poti sa incerci cu Photoshop


All times are GMT +2. The time now is 17:02.

- Copyright 2026 4Tuning