![]() |
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Quote:
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
10 Attachment(s)
pfffffffff..., vremea a fost ok, mai bn decat anul trecut (cald de te topeai:sad:), ma astaptam la mai multe masini... dar a fost frumos.
Anul viito voi fi in Austria:cry:, dar incerc sa ajung:D, daca nu, sper sa fie si mai fain decat anul acesta:-) Felicitari participantilor si organizatorilor Cateva poze de la mn. |
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
18 Attachment(s)
Quote:
Cateva poze. Maine am inteles ca primesc in jur de 4000 :lol: https://www.youtube.com/watch?v=zAHki...eature=related |
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Alte poze si un articol despre evenimentul de ieri: http://www.vestic.ro/articol_10335/c...28foto%29.html
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Multumim Armonia , Bricostore , Dumivest , LOGtuning ,pentru colaborare.
Multumim tuturor pentru prezenta, pentru sustinere ,pentru implicare , pentru efortul depus ,pentru aprecieri , multumim participantilor si felicitari castigatorilor!!!:D |
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
15 Attachment(s)
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Lili.. cum facem sa primesc si eu filmarile tale..
poate mai tai ceva... :-))) |
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Eu n-am nici o filmare cu Loganul gri pe nicaieri? :sad:
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
acest logan gri?
https://www.youtube.com/watch?v=mnHs94M9M4M |
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Da, asta era. Mersi!
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
nu ai pentru ce nu stiu de ce se vede asa urat ca pe calc se vede clar si bine
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Frumos TOX-u, bravo Criss
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:20. |
- Copyright 2026 4Tuning