Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Multa munca pentru o...pisi... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/18144-e36-munca-pisi.html)

StefanVVTi 28-11-06 17:12

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Felicitari Mihaitza, cu adevarat SUPERBA!

mihaitzaa 29-11-06 00:09

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
ms frumos...

MariusTXA 29-11-06 00:26

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
interesant ambreiajul........astept sa imi spui cum e dupa ce il montezi.........

mihaitzaa 29-11-06 07:14

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Cred k azi sau cel maine o sa'l montez...si eu sunt curios sa vad cum se comporta

BH 07 MDF 29-11-06 09:20

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
f.tare BMW'ul ...
imi place mult culoarea ...
cu nr.nu ai probleme ?:rolleyes2

Alfa_band 29-11-06 17:43

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Ce ambreiaj tziai cumparat?

florin83 29-11-06 20:06

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
vezi ultimu post pagina 9 :)

Alfa_band 29-11-06 20:35

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Am vazut ultimul post dar chiar nush ce ambreiaj exact este ;)

mihaitzaa 30-11-06 00:30

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Kit ambreiaj sachs race...

mihaitzaa 30-11-06 00:31

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
cu numerele deocamdata nu am probleme...inainte nu aveam deloc pe fata de aceea ma mai opreau...dar acum nu mai am probleme (din moment ce sunt aceleasi din cerfiticat)...decat sa pun d'alea facute la slatina care dupa 2 spalari sunt albe...

StefanVVTi 30-11-06 21:23

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by mihaitzaa (Post 642331)
cu numerele deocamdata nu am probleme...inainte nu aveam deloc pe fata de aceea ma mai opreau...dar acum nu mai am probleme (din moment ce sunt aceleasi din cerfiticat)...decat sa pun d'alea facute la slatina care dupa 2 spalari sunt albe...

te vazui azi pe la 21.30 pe la Casa Studentilor! inca o dovada live, ca masina e superba! :twisted:

mihaitzaa 01-12-06 03:05

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
ms ms ms frumos...mi'a venit si finala...si pedalele

mihaitzaa 01-12-06 09:15

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Am pus kit'ul....e mult mai brusc k unul normal...da' rau in masina...sper sa nu se rupa bratele din caroserie k am intalnit asa la un tovaras care avea acelasi kit cu disc stea....ambreiajul e ca un resort....imi arunca piciorul de pe pedala

CrAzZy sHaRkY 07-12-06 22:57

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
bv mane ::::::::::: imi place ce ai realizat din bmw :)

CrAzZy sHaRkY 07-12-06 22:57

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
bv oamenilor imi place ce ati facut din masinile voastre :::::::


All times are GMT +2. The time now is 12:59.

- Copyright 2026 4Tuning