![]() |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Felicitari Mihaitza, cu adevarat SUPERBA!
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
ms frumos...
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
interesant ambreiajul........astept sa imi spui cum e dupa ce il montezi.........
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Cred k azi sau cel maine o sa'l montez...si eu sunt curios sa vad cum se comporta
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
f.tare BMW'ul ...
imi place mult culoarea ... cu nr.nu ai probleme ?:rolleyes2 |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Ce ambreiaj tziai cumparat?
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
vezi ultimu post pagina 9 :)
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Am vazut ultimul post dar chiar nush ce ambreiaj exact este ;)
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Kit ambreiaj sachs race...
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
cu numerele deocamdata nu am probleme...inainte nu aveam deloc pe fata de aceea ma mai opreau...dar acum nu mai am probleme (din moment ce sunt aceleasi din cerfiticat)...decat sa pun d'alea facute la slatina care dupa 2 spalari sunt albe...
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
ms ms ms frumos...mi'a venit si finala...si pedalele
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Am pus kit'ul....e mult mai brusc k unul normal...da' rau in masina...sper sa nu se rupa bratele din caroserie k am intalnit asa la un tovaras care avea acelasi kit cu disc stea....ambreiajul e ca un resort....imi arunca piciorul de pe pedala
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
bv mane ::::::::::: imi place ce ai realizat din bmw :)
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
bv oamenilor imi place ce ati facut din masinile voastre :::::::
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:59. |
- Copyright 2026 4Tuning