Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

rares22 12-10-10 14:11

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3718472)
Usa fata este alta ,nu avea rost sa o indrept ca era indoita rau ,la vopsea se vede umpic de diferenta dar asta e la anu o revopsesc pe toata

daka vrei sa o faci toata cautama ca iti fac pret bun

ionutdanica 17-10-10 11:55

Re: E36 - M43B18
 
Salut neamtule poti sa imi spui cum ai montat macarale electrice in locul celor mecanice ce modificari ai mai facut sa le montezi mersi apropo cat iti consuma.

Neamtzu_e36 18-10-10 14:32

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 3721663)
daka vrei sa o faci toata cautama ca iti fac pret bun

Ms domnu tinem legatura,dar abia pe la anu ca acum am altele de facut la masina :D

Neamtzu_e36 18-10-10 14:38

Re: E36 - M43B18
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by ionutdanica (Post 3733780)
Salut neamtule poti sa imi spui cum ai montat macarale electrice in locul celor mecanice ce modificari ai mai facut sa le montezi mersi apropo cat iti consuma.

Domnu aici chiar nu pot sa te ajut, un prieten de al meu sa ocupat de tot eu habar nu am ce a facut el pe acolo,legat de consum dupa calculele mele ar fi undeva la 9(oras) si 7(afara)

P.s-pun poze cu noul bord si lama care vine sub spoiler (lama o sa fie imbracata in folie de carbon)

Wilgax 18-10-10 14:47

Re: E36 - M43B18
 
1 Attachment(s)
Lama daca nu ma insel e pentru bara ///M nu rieger.Sau se potriveste.....

Neamtzu_e36 18-10-10 14:56

Re: E36 - M43B18
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3737128)
Lama daca nu ma insel e pentru bara ///M nu rieger.Sau se potriveste.....

se potriveste domnu si la mine am facut si proba :D

sprinter 18-10-10 15:11

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3737128)
Lama daca nu ma insel e pentru bara ///M nu rieger.Sau se potriveste.....

Lama care o are el e pentru bara de rieger, lama care ai postat o tu, e lama de gt, care nu se potriveste decat pe spoiler ul oem cu splittere & suporti.
@neamtzu: cat a fost lama pt bara rieger? banuiesc ca e turnata in fibra, nu? P.S: Mare grija cu ea ca se sparge foarte foarte foarte repede.

L.e: Sunt curios cum se prinde lama de bara...

Neamtzu_e36 18-10-10 15:15

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3737200)
Lama care o are el e pentru bara de rieger, lama care ai postat o tu, e lama de gt, care nu se potriveste decat pe spoiler ul oem cu splittere & suporti.
@neamtzu: cat a fost lama pt bara rieger? banuiesc ca e turnata in fibra, nu? P.S: Mare grija cu ea ca se sparge foarte foarte foarte repede.

L.e: Sunt curios cum se prinde lama de bara...

Lama nu este din fibra este din alt material mai tapan sa zic asa ,o sa merg incet sa am grija sa nu o sparg,pretul til spun pe Pm
App nu uita la 9 in locul X :D

sprinter 18-10-10 15:19

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3737211)
Lama nu este din fibra este din alt material mai tapan sa zic asa ,o sa merg incet sa am grija sa nu o sparg,pretul til spun pe Pm
App nu uita la 9 in locul X :D

Da, nu uit.... sincer mor de plictiseala, da e prea aglomerat acum orasu, astept sa treaca timpu, app poti sa aduci si lama cu tine? ca sunt curios cum arata sa vad si din ce material e :lol:

Neamtzu_e36 18-10-10 15:30

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3737219)
Da, nu uit.... sincer mor de plictiseala, da e prea aglomerat acum orasu, astept sa treaca timpu, app poti sa aduci si lama cu tine? ca sunt curios cum arata sa vad si din ce material e :lol:

sa vad ,sincer numai cu aia nu ma caram dupa mine acum vad eu ;) :D

sprinter 18-10-10 15:34

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3737244)
sa vad ,sincer numai cu aia nu ma caram dupa mine acum vad eu ;) :D

Da ma, daca ai cum, daca nu las-o reaq ca e timp sa o vad.

RoByNeT 18-10-10 16:34

Re: E36 - M43B18
 
Unde va vedeti ma panaramelor ? :lol:

Wilgax 18-10-10 16:51

Re: E36 - M43B18
 
Gata sefilor am inteles.Daca stau bine sa ma gandesc sunt si buze(prelungiri) pt spoilere rieger cum ai tu Neamtzule uitasem!Atunci UP cu ea, si niste poze sa vedem cum ii sade!:D

sprinter 18-10-10 16:55

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3737413)
Unde va vedeti ma panaramelor ? :lol:

Panarama esti tu mah, mami m-a facut de casa :lol: Ia zi ... vrei sa te anturezi si tu? :))

RoByNeT 18-10-10 17:13

Re: E36 - M43B18
 
Pai ce pana mea vin cu skoada sa nu va iau fata cu matzele :)))


All times are GMT +2. The time now is 14:23.

- Copyright 2026 4Tuning