Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 ) (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/176082-intalniri-golf-club-golfurile-1-6-a.html)

grasuxxx 29-04-10 15:01

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Default Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
...pici, te droghezi??? .....de la atata pasarica ai luat'o razna ...

Sper sa ajung si eu vineri ,ne vedem la J U N I O R
__________________

ce tare esti jock trebuie sa ii facem un test lu pici....si neste teste Psihologice pe care ii le fac io dak este nevoie


VOTEZ JUNIOR:2gun::chainsaw::pistoles::poke:

rhadu 29-04-10 19:06

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
daca tot insista pici la cp, lasati-l sa mearga la CP. ne vedem vineri, la junior :)

jock 29-04-10 22:31

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
eu unu ma retrag pentru o perioada ...pana se mai limpezesc apele

Zeta 29-04-10 23:51

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Joke... ma dezamagesti... vrei sa iti las biletel zi de zi in geam??:twisted:... te astept la junior

grasuxxx 30-04-10 00:26

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
io zic sa ne retragem cu totii...:))

lalyro 30-04-10 08:19

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
nu va mai retrageti ca o sa ajungem sa nu ne mai intalnim deloc.... dar bine daca asta vreti... ne vedem vineri la Junior, nu mai faceti nazuri

grasuxxx 30-04-10 08:57

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
ERA O GLUMA.....:|

Picinell 30-04-10 09:58

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Vineri ora 20:00 in parcare la Junior ( in spate la tribunalu mare) :) ... ne vedem acolo .... cn nu stie sa ajunga add pici_golf_club sau 0768 312 741 Pici

Picinell 01-05-10 08:49

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
gratar la pustnicu ( cernica ) ... ne intalnim pe 1 mai ora 12:00 in parcare la junior ( in spate la tribunalu mare ) ... pentru cine vrea sa vina ... 0768 312 741 pici

Zeta 02-05-10 09:27

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
azi la 12:00 ajunge cineva?? la sala polivalenta??? sau ma intalnesc iar doar cu pictorash si cu Laly?? in cazut in care este inchis la sala polivalenta ne vedem la junior??

Zeta 02-05-10 10:26

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
8 Attachment(s)
vad ca nu se anunta nimeni si nu vreau sa vin pana acolo degeaba daca e ceva astept un telefon... cateva poze de ieri de la plecarea spre gratar...poze "spion" asa cum le spune Jock :D:lol:

jock 02-05-10 11:51

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
...aia cu tomberoanele este superba :lol::lol::lol:

..eu acum m-am trezit :sad:

jock 02-05-10 15:02

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
2 Attachment(s)
..for zeta

scuze de offtopic ;)

Zeta 02-05-10 15:24

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
super..bravo...ai muncit ceva...dar a meritat!;)

scuze de off..

Picinell 04-05-10 15:13

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
vineri seara ora 20:00 in parcare la Junior ( in spate la Tribunalu Mare ) ... se anunta multa lume ... 20+ ? .... facem prezenta si pe forum


All times are GMT +2. The time now is 05:25.

- Copyright 2026 4Tuning