![]() |
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
Gratian,eu desi sambata toata ziua am incercat sa iau vesta nu am facut nimic.
|
Re: Echipa de sprijin
unii au ajutat si au alergat cat au putut iar altii n.au miscat un deget... asta e si motivu pentru care astazi m am prezentat doar drept "client" ... urat sincer!
|
Re: Echipa de sprijin
Eu am ajutat si fara vesta...
|
Re: Echipa de sprijin
Multumim pentru ajutor :)
echipa s-a miscat perfect! |
Re: Echipa de sprijin
Eu unul zic, ca a fost ok ! Astept cu nerabdare urmatorul eveniment unde voi putea iar sa dau o mana de ajutor !Poate unii colegi se vor gandii mai bine si sa vina si la urmatorul eveniment 4tuning, sa ajutam asa cum am facut-o zilele acestea !
|
Re: Echipa de sprijin
nu facem si noi o lista ?
cu toti baietii care au ajutat? fara voi nu era asa tare ! eu unu va multumesc mult ptr suport ! |
Re: Echipa de sprijin
Pai stiu ca Taher mi-a cerut sa fac o lista cu cine a mai fost alaturi de mine la pista de drift(Numele si numarul de telefon)!Cred ca se poate pune o lista aici ! Mie sincer, mi-a facut placere sa va ajut si oricand e nevoie de ceva sunt disponibil ! :D
|
Re: Echipa de sprijin
S-a facut si o lista cu cei care au stat la check in ( nume + nr de tel)
|
Re: Echipa de sprijin
Ma bucur ca ti-a placut Gratzian cum am lucrat si asa o sa o facem de fiecare data , mai ales eu , cu toate ca numa azi la 11 am ajuns din bucuresti pt ca aseara dupa ce am plecat de la romexpo am ajuns direct la gara , sper sa fi mandru de noi si de acum incolo si eu voi fi prezent de fiecare data .
Tot respectu pentru Gratzian |
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
Nu prea postez in general, dupa cum se vede cred k am 2-3 posturi ... dar am intrat special sa va felicit pe toti cei din echipa de sprijin si sa va anunt ca pe vitor vom organiza mai bine echipa cu 2-3 zile din n'aintea evenimentului, listele cu cei care au fost si au ajutat sunt la mine. Inca odata felicitari, ati facut o treaba buna sa ne revedem cu bine. Va salut!
|
Re: Echipa de sprijin
Multumim frumos !!! Sper ca la urmatorul eveniment sa fie daca nu la fel, poate si mai bine ! Bafta :D
|
Re: Echipa de sprijin
Primul an in care echipa de sprijin a ajutat cu adevarat si s-a miscat bine. Felicitari !
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:22. |
- Copyright 2026 4Tuning