Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2010 (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010.html)
-   -   Echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010/173319-echipa-sprijin.html)

edinho_realmadrid 14-03-10 06:05

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 3180184)
foarte buna prestatia echipei de sprijin, mai buna ca in orice an...
maine mai e nevoie de un supliment de cativa baieti

Multumim frumos Gratian ! :D

Oltcit Rally Team 14-03-10 19:42

Re: Echipa de sprijin
 
Gratian,eu desi sambata toata ziua am incercat sa iau vesta nu am facut nimic.

neew 14-03-10 19:47

Re: Echipa de sprijin
 
unii au ajutat si au alergat cat au putut iar altii n.au miscat un deget... asta e si motivu pentru care astazi m am prezentat doar drept "client" ... urat sincer!

Oltcit Rally Team 14-03-10 21:18

Re: Echipa de sprijin
 
Eu am ajutat si fara vesta...

EvLSant0S 15-03-10 04:54

Re: Echipa de sprijin
 
Multumim pentru ajutor :)
echipa s-a miscat perfect!

edinho_realmadrid 15-03-10 06:20

Re: Echipa de sprijin
 
Eu unul zic, ca a fost ok ! Astept cu nerabdare urmatorul eveniment unde voi putea iar sa dau o mana de ajutor !Poate unii colegi se vor gandii mai bine si sa vina si la urmatorul eveniment 4tuning, sa ajutam asa cum am facut-o zilele acestea !

EvLSant0S 15-03-10 12:05

Re: Echipa de sprijin
 
nu facem si noi o lista ?
cu toti baietii care au ajutat?
fara voi nu era asa tare !

eu unu va multumesc mult ptr suport !

edinho_realmadrid 15-03-10 12:08

Re: Echipa de sprijin
 
Pai stiu ca Taher mi-a cerut sa fac o lista cu cine a mai fost alaturi de mine la pista de drift(Numele si numarul de telefon)!Cred ca se poate pune o lista aici ! Mie sincer, mi-a facut placere sa va ajut si oricand e nevoie de ceva sunt disponibil ! :D

akaware 15-03-10 12:34

Re: Echipa de sprijin
 
S-a facut si o lista cu cei care au stat la check in ( nume + nr de tel)

Paul_ToNy 15-03-10 12:42

Re: Echipa de sprijin
 
Ma bucur ca ti-a placut Gratzian cum am lucrat si asa o sa o facem de fiecare data , mai ales eu , cu toate ca numa azi la 11 am ajuns din bucuresti pt ca aseara dupa ce am plecat de la romexpo am ajuns direct la gara , sper sa fi mandru de noi si de acum incolo si eu voi fi prezent de fiecare data .

Tot respectu pentru Gratzian

martin21 15-03-10 13:39

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 3183866)
Multumim pentru ajutor :)
echipa s-a miscat perfect!

Si noi iti multumim pt prestatie :D....SAU e forzzza boss :))=))

Sp1ky 15-03-10 13:53

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 3184845)
nu facem si noi o lista ?
cu toti baietii care au ajutat?
fara voi nu era asa tare !

eu unu va multumesc mult ptr suport !

multumim santos de aprecieri,per total ieri a iesit foarte bine la pista dar singuru inconvnient pe care l-am avut este ca am stat in picioare 8 ore in rest totu OK

Taher 15-03-10 14:08

Re: Echipa de sprijin
 
Nu prea postez in general, dupa cum se vede cred k am 2-3 posturi ... dar am intrat special sa va felicit pe toti cei din echipa de sprijin si sa va anunt ca pe vitor vom organiza mai bine echipa cu 2-3 zile din n'aintea evenimentului, listele cu cei care au fost si au ajutat sunt la mine. Inca odata felicitari, ati facut o treaba buna sa ne revedem cu bine. Va salut!

edinho_realmadrid 15-03-10 14:11

Re: Echipa de sprijin
 
Multumim frumos !!! Sper ca la urmatorul eveniment sa fie daca nu la fel, poate si mai bine ! Bafta :D

cRbL 15-03-10 18:16

Re: Echipa de sprijin
 
Primul an in care echipa de sprijin a ajutat cu adevarat si s-a miscat bine. Felicitari !


All times are GMT +2. The time now is 11:22.

- Copyright 2026 4Tuning