Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320Cd *** K O X *** (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/171234-e46-320cd.html)

mika2006 20-03-10 18:16

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
frumoasa masina, tunata cu bun gust si cat mai apropiata de OEM, imi place....nici eu nu sunt un fan al eleronului insa stiu ca lui ii place, si la urma urmei nu trebuie sa fie toate la fel....dar imi plac proiectoarele galbene, sunt satul de xenon in proiectoare sau xenon after-market fara lupa in faruri care te rup noaptea de ochi. Bravo Pake, imi place ce ai facut din ea, e un coupe frumos...si era sa uit, imi plac si jantele astea pe 18 de E90, dau bine pe masina.:-), restul este evident ca imi place...:lol:

gelu_r 20-03-10 18:21

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Eleronul , in mers arata senzational. inainte nici mie nu imi placea. dar este ceva deosebit pe bmw mai ales in romania.
carbon,daca gandesti asa , atunci tu de ce ti ai pus pe spate 265 cauciucurile? iti sarea de pe sosea cu 225?


PS: jantele sunt de vanzare. mai multe poze soon.

road_runner 20-03-10 20:31

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by mika2006 (Post 3203631)
frumoasa masina, tunata cu bun gust si cat mai apropiata de OEM, imi place....nici eu nu sunt un fan al eleronului insa stiu ca lui ii place, si la urma urmei nu trebuie sa fie toate la fel....dar imi plac proiectoarele galbene, sunt satul de xenon in proiectoare sau xenon after-market fara lupa in faruri care te rup noaptea de ochi. Bravo Pake, imi place ce ai facut din ea, e un coupe frumos...si era sa uit, imi plac si jantele astea pe 18 de E90, dau bine pe masina.:-), restul este evident ca imi place...:lol:


Multam MIKA!!! Treaba cu proiectoarele este ca si eu sunt satul de xenon peste tot cum zici tu mai ales in farurile fara lupa...
Aaaa, jantele sunt de vanzare asta ca te gandesti la un upgrade... si facem pret bun, le dam si in rate :lol::lol::lol:

katalin_ 20-03-10 23:59

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Personal imi place eleronul si cred ca in realitate e si mai frumos!!

Jante + Suspensie + Evacuare + Folie geamuri = SUPERR!!!

Bafta in continuare!

road_runner 21-03-10 09:00

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by katalin_ (Post 3204519)
Personal imi place eleronul si cred ca in realitate e si mai frumos!!

Jante + Suspensie + Evacuare + Folie geamuri = SUPERR!!!

Bafta in continuare!

Jante avem, gume la ele nu
Suspensie avem reglabila inca nu am montat-o
Evacuarea va fi cveva profi si va urma, insa nu stiu sa spun cand ce si cum
Folie cred ca foarte curand!

MKE 21-03-10 12:44

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
road runner, arata f bine masina ... felicitari si asteptam pozele cu ea pe burta.. :D

am vazut ca s-a discutat mai mult pe chestiunea cu eleronul... tine de gusturi, nu inteleg de ce unii nu isi pot exprima opiniile intr-un mod mai elegant.., in fine.. dupa parerea mea ar merge un porbagaj tip csl (iti pot recomanda un prieten care ti-l poate face de nota 10 ) si cred ca ar mai merge oglinzi m3.., in rest masina arata cum ar trebuii sa arate un e46

salutare :)

road_runner 21-03-10 17:47

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by MKE (Post 3205544)
road runner, arata f bine masina ... felicitari si asteptam pozele cu ea pe burta.. :D

am vazut ca s-a discutat mai mult pe chestiunea cu eleronul... tine de gusturi, nu inteleg de ce unii nu isi pot exprima opiniile intr-un mod mai elegant.., in fine.. dupa parerea mea ar merge un porbagaj tip csl (iti pot recomanda un prieten care ti-l poate face de nota 10 ) si cred ca ar mai merge oglinzi m3.., in rest masina arata cum ar trebuii sa arate un e46

salutare :)


Hehe... treaba cu oglinzile de ///M3 si portbagajul CSL nu sunt din filmul meu, alta tema am ales pt masina...
curand o parabusesc!!! :lol:

///carbon 21-03-10 18:31

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
tu esti expert.

sti de toate.

stii ca la ebay germania se vand aceleasi jante cu 499 eur

http://cgi.ebay.at/LM-166-BBS-Le-Mans-ORIGINAL-9-5Jx19ET32-LK5x120-BMW_W0QQitemZ330413072402QQcmdZViewItemQQptZAuto_F elgen?
hash=item4cee276012#ht_957wt_1167


care tu le oferi la saracii oameni in romania cu 700 eur!

http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...s-7562934.html

nici nu le ai pe stoc. le cumperi cind primesti comanda.

sa iti fie rushine...

folosesti chiar si aceleasi poze de la ebay. Bijnitarule!!!

lol:pissed:

road_runner 21-03-10 18:38

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by ///carbon (Post 3206362)
tu esti expert.

sti de toate.

stii ca la ebay germania se vand aceleasi jante cu 499 eur

http://cgi.ebay.at/LM-166-BBS-Le-Mans-ORIGINAL-9-5Jx19ET32-LK5x120-BMW_W0QQitemZ330413072402QQcmdZViewItemQQptZAuto_F elgen?
hash=item4cee276012#ht_957wt_1167


care tu le oferi la saracii oameni in romania cu 700 eur!

http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...s-7562934.html

nici nu le ai pe stoc. le cumperi cind primesti comanda.

sa iti fie rushine...

folosesti chiar si aceleasi poze de la ebay. Bijnitarule!!!

lol:pissed:



Ba PROSTULE e 1 BUCATA!!! Chior nu te mai credeam, mai traiesti si unde se vb germana! Vai de tine, prapadituleeee

MKE 21-03-10 18:44

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 3206251)
Hehe... treaba cu oglinzile de ///M3 si portbagajul CSL nu sunt din filmul meu, alta tema am ales pt masina...
curand o parabusesc!!! :lol:

am inteles..:D asteptam atunci vesti noi.. ;)

///carbon 21-03-10 18:45

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
pardon

asta era linkul:

http://cgi.ebay.co.uk/vw-audi-18-inc...#ht_500wt_1182

bmw_motorsport 21-03-10 18:47

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
bai boss....esti sigur ca nu e vb de 5 bucati?...ca astia la germanica le dau cu tot cu rezerva:lol:

///carbon 21-03-10 18:48

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by bmw_motorsport (Post 3206421)
bai boss....esti sigur ca nu e vb de 5 bucati?...ca astia la germanica le dau cu tot cu rezerva:lol:

era vb de alt link!!!!! :joy:

bmw_motorsport 21-03-10 18:49

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by ///carbon (Post 3206412)

nu te mai face de ras aiurea...citeste mai bine anuntul..*****ie clar...cantitate:1 iar pretul este in lire sterline

///carbon 21-03-10 18:50

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by bmw_motorsport (Post 3206431)
nu te mai face de ras aiurea...citeste mai bine anuntul...*****ie clar...cantitate:1 iar pretul este in lire sterline

set of 4 bbs lm style alloys


All times are GMT +2. The time now is 20:39.

- Copyright 2026 4Tuning