![]() |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
frumoasa masina, tunata cu bun gust si cat mai apropiata de OEM, imi place....nici eu nu sunt un fan al eleronului insa stiu ca lui ii place, si la urma urmei nu trebuie sa fie toate la fel....dar imi plac proiectoarele galbene, sunt satul de xenon in proiectoare sau xenon after-market fara lupa in faruri care te rup noaptea de ochi. Bravo Pake, imi place ce ai facut din ea, e un coupe frumos...si era sa uit, imi plac si jantele astea pe 18 de E90, dau bine pe masina.:-), restul este evident ca imi place...:lol:
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Eleronul , in mers arata senzational. inainte nici mie nu imi placea. dar este ceva deosebit pe bmw mai ales in romania.
carbon,daca gandesti asa , atunci tu de ce ti ai pus pe spate 265 cauciucurile? iti sarea de pe sosea cu 225? PS: jantele sunt de vanzare. mai multe poze soon. |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
Multam MIKA!!! Treaba cu proiectoarele este ca si eu sunt satul de xenon peste tot cum zici tu mai ales in farurile fara lupa... Aaaa, jantele sunt de vanzare asta ca te gandesti la un upgrade... si facem pret bun, le dam si in rate :lol::lol::lol: |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Personal imi place eleronul si cred ca in realitate e si mai frumos!!
Jante + Suspensie + Evacuare + Folie geamuri = SUPERR!!! Bafta in continuare! |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
Suspensie avem reglabila inca nu am montat-o Evacuarea va fi cveva profi si va urma, insa nu stiu sa spun cand ce si cum Folie cred ca foarte curand! |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
road runner, arata f bine masina ... felicitari si asteptam pozele cu ea pe burta.. :D
am vazut ca s-a discutat mai mult pe chestiunea cu eleronul... tine de gusturi, nu inteleg de ce unii nu isi pot exprima opiniile intr-un mod mai elegant.., in fine.. dupa parerea mea ar merge un porbagaj tip csl (iti pot recomanda un prieten care ti-l poate face de nota 10 ) si cred ca ar mai merge oglinzi m3.., in rest masina arata cum ar trebuii sa arate un e46 salutare :) |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
Hehe... treaba cu oglinzile de ///M3 si portbagajul CSL nu sunt din filmul meu, alta tema am ales pt masina... curand o parabusesc!!! :lol: |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
tu esti expert.
sti de toate. stii ca la ebay germania se vand aceleasi jante cu 499 eur http://cgi.ebay.at/LM-166-BBS-Le-Mans-ORIGINAL-9-5Jx19ET32-LK5x120-BMW_W0QQitemZ330413072402QQcmdZViewItemQQptZAuto_F elgen? hash=item4cee276012#ht_957wt_1167 care tu le oferi la saracii oameni in romania cu 700 eur! http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...s-7562934.html nici nu le ai pe stoc. le cumperi cind primesti comanda. sa iti fie rushine... folosesti chiar si aceleasi poze de la ebay. Bijnitarule!!! lol:pissed: |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
Ba PROSTULE e 1 BUCATA!!! Chior nu te mai credeam, mai traiesti si unde se vb germana! Vai de tine, prapadituleeee |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
bai boss....esti sigur ca nu e vb de 5 bucati?...ca astia la germanica le dau cu tot cu rezerva:lol:
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:39. |
- Copyright 2026 4Tuning