Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

Adytzu_JerrY 02-07-07 01:18

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by bano (Post 453938)
am o antrebare cine stie cum bag poze normale la logos cu fottoshopu am aIcercat , si nustiu cum . poate cineva sami faca niste poze de tipu ala .

Half Life LOGO CREATOR...asa ii zice la program
si dupaia urmezi
Counter-Strike 1.6
- make a pldecal.wad file copy and name it tempdecal.wad
- you have now the following two files in cstrike directory: pldecal.wad and tempdecal.wad
- delete the custom.hpk and custom2.hpk files from the same directory (it is possible that custom2.hpk does not exist there, in this case delete only the first one).

Slim29 02-07-07 22:48

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
p c servere jucati akum , k de pliktiseala mai jok si eu ..???

nutzuXXL 03-07-07 16:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
intrati pe serv acu cat e cald k sa ma provocati ;) 169.254.204.101:17060

NSL_KiwY 03-07-07 17:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Deci in concluzie unde jucati counter???aveti 1 server anume sau fiecare pe unde apuca??

meleboss4u 04-07-07 02:50

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by [-KiwY-] (Post 979696)
Deci in concluzie unde jucati counter???aveti 1 server anume sau fiecare pe unde apuca??

eu am serverul meu teilor.zapto.org:27016 va astept pe toti dar din pacate e inchis pana dupa bac ca se lucreaza la imbunatatire "un fel de tuning" 8)

DaViD TL 04-07-07 16:00

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
sa facem odata pe un server un batle toti dp 4tuning sa vedem care este cel mai bun !!!

ESPinoza 04-07-07 16:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ar fi misto sa poate cineva sa fac un server 4tuning si sa avem totzi membri sloturi :)

VaLeX 04-07-07 19:44

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ar fi ceva :) ...sper sa se puna in practica ideea lu ESP ..
mai anuntati pe forum despre progres :)
peace

meleboss4u 05-07-07 00:21

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 981528)
ar fi misto sa poate cineva sa fac un server 4tuning si sa avem totzi membri sloturi :)

daca jucati cate 3-4 ore pe zi va dau eu slot sv: teilor.idle.ro sorry de postu de mai sus dar am refacut serverul

VaLeX 05-07-07 07:08

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by meleboss4u (Post 982489)
daca jucati cate 3-4 ore pe zi va dau eu slot sv: teilor.idle.ro sorry de postu de mai sus dar am refacut serverul

admin nu se da .. ? dac se joaca k lumea ? :-? (scz ca kfonia):evil:

meleboss4u 05-07-07 19:37

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 982688)
admin nu se da .. ? dac se joaca k lumea ? :-? (scz ca kfonia):evil:

pt mai multe detalii intra pe forumul serverului

keemo 05-07-07 22:55

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
in cateva zile se face Cupa LPCS ... care aveti clanuri ..vb cu ceilalti membri din clan sa va inscrieti in cupa ... in cateva zile sau chiar in seara asta o sa dau forumul si detaliile...
Asa informativ care aveti clanuri postati cu numele atat...sa vad dak stiu vreun clan ... poate facem vreun meci ceva ... poate poat
e...

DaViD TL 06-07-07 16:57

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
facem clanu 4tuning ,si ne inscriem :D !!!

keemo 06-07-07 20:26

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
www.lpcs.bro.ro
CUPA CS.... intrati p link si gasiti toate detaliile acolo va asteptam ;)

VaLeX 06-07-07 23:01

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
eo n`am nevoie de meciuri ..sau de echipa sa ma distrez :) ...vreau doar sa joc cu cei de pe 4t si sa ne simtim bn la un cs :) plm ..


All times are GMT +2. The time now is 11:53.

- Copyright 2026 4Tuning