![]() |
Re: E 30 DIVISION
sal cand se face prima intalnire a clubului????????????
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
P.S- solo_babyboy se ocupa cu pozele la masini cu ocazia asta iti urez BUN VENIT ;) |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
mersi si bine v-am gasit si sper sa ne vedem cat mai curand!
|
Re: E 30 DIVISION
ii terminam neamtzule, marti ne auzim la tel sa vedem exact ce si cum imi cer scuze pt intarzaiere dar a fost plecat omul din oras.
Ursul ceti face ce mai ai de lucru pe la el in ce stagiu e ceai mai motat ce probleme ai intampinat:P |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
bun venit babayboy in echipa noastra...... esti pregatit sa faci poze si filmuletze? :)
|
Re: E 30 DIVISION
in curand un nou membru din bucuresti cu bmw e36
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
1 Attachment(s)
Quote:
Azi am dat comanda de sigle si parasolare pun poza cu parasolarul :D sper sa fie ok |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
salut. sincer imi pare ra sa va anunt dar am decis sa ma retrag din club, am motivele mele personale bine intemeiate. Numai bine.
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:23. |
- Copyright 2026 4Tuning