Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

solo_babyboy 03-05-10 09:51

Re: E 30 DIVISION
 
sal cand se face prima intalnire a clubului????????????

Neamtzu_e36 03-05-10 21:37

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by solo_babyboy (Post 3328811)
sal cand se face prima intalnire a clubului????????????

cand vor fi gata masinile
P.S- solo_babyboy se ocupa cu pozele la masini cu ocazia asta iti urez BUN VENIT ;)

Neamtzu_e36 03-05-10 21:40

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3328132)
Da normal k va dau dreptate se paote sa ma contrazic cu voi:D eu cel tarziu marti scot stickerele... se tot lucreaza la masina mea:( deja nu mai am rabdare abea astept sa o vad gata vopsita:D
Iar saptamana asta poate rezolv ceva cu pagina d net sa ne stim intr-o parte,prea multe noutati nus,app vati petrecut d 1 mai :)))mai boate batranelu 'nostru' (gaina batrana face zama buna )

cum sa petrecem la munca :sad: cine este mai blondule gaina batrana eu? :D:D aia e mai am putin si ies la pensie poate asa termin ursu :D:D

solo_babyboy 03-05-10 22:41

Re: E 30 DIVISION
 
mersi si bine v-am gasit si sper sa ne vedem cat mai curand!

Blondu_318 03-05-10 22:55

Re: E 30 DIVISION
 
ii terminam neamtzule, marti ne auzim la tel sa vedem exact ce si cum imi cer scuze pt intarzaiere dar a fost plecat omul din oras.
Ursul ceti face ce mai ai de lucru pe la el in ce stagiu e ceai mai motat ce probleme ai intampinat:P

Neamtzu_e36 04-05-10 09:34

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3331181)
ii terminam neamtzule, marti ne auzim la tel sa vedem exact ce si cum imi cer scuze pt intarzaiere dar a fost plecat omul din oras.
Ursul ceti face ce mai ai de lucru pe la el in ce stagiu e ceai mai motat ce probleme ai intampinat:P

Ursu este la fel cum l-am lasat nu am mai facut nimic am fost mai mult la munca :sad: la mine se pare ca dureaza mai mult decat am crezut :sad:

kyd_ursu 04-05-10 14:10

Re: E 30 DIVISION
 
bun venit babayboy in echipa noastra...... esti pregatit sa faci poze si filmuletze? :)

kyd_ursu 04-05-10 14:36

Re: E 30 DIVISION
 
in curand un nou membru din bucuresti cu bmw e36

Lucian_GXZ 04-05-10 15:24

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3332657)
in curand un nou membru din bucuresti cu bmw e36

Păi nu era e30 division? cum e36? :rolleyes2 :lol:

kyd_ursu 04-05-10 16:04

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3332796)
Păi nu era e30 division? cum e36? :rolleyes2 :lol:

daca citesti mai in urma ai sa ti dai seama :idea:

Neamtzu_e36 04-05-10 16:08

Re: E 30 DIVISION
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3332796)
Păi nu era e30 division? cum e36? :rolleyes2 :lol:

A fost E30 division acum se numeste BMW DIVISION
Azi am dat comanda de sigle si parasolare pun poza cu parasolarul :D sper sa fie ok

Lucian_GXZ 04-05-10 16:10

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3332903)
A fost E30 devision acum se numeste BMW DIVISION
Azi am dat comanda de sigle si parasolare pun poza cu parasolarul :D sper sa fie ok

imi cer scuze, nu am citit toate paginile topicului vostru, doar am vazut ca se vorbeste de e30 division si ca aveti toti la semnatura acelasi lucru. Scuzati-mi va rog umila interventie.

kyd_ursu 04-05-10 16:12

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3332907)
imi cer scuze, nu am citit toate paginile topicului vostru, doar am vazut ca se vorbeste de e30 division si ca aveti toti la semnatura acelasi lucru. Scuzati-mi va rog umila interventie.

ce kterinka ai pe tine ursule :)

caddy26alex 04-05-10 16:55

Re: E 30 DIVISION
 
salut. sincer imi pare ra sa va anunt dar am decis sa ma retrag din club, am motivele mele personale bine intemeiate. Numai bine.

Neamtzu_e36 04-05-10 17:18

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by caddy26alex (Post 3332988)
salut. sincer imi pare ra sa va anunt dar am decis sa ma retrag din club, am motivele mele personale bine intemeiate. Numai bine.

daca asta vrei si asta este decizia luata de tine treaba ta stiu bine motivele unu este parasolarul dar nu vb mai multe BAFTA si ai grija de tine


All times are GMT +2. The time now is 23:23.

- Copyright 2026 4Tuning