Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ce propozitie va iese? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/165664-propozitie-iese.html)

buddy_lexx 17-09-11 14:05

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-am impiedicat de fete cu pretentii :)))))

TYGER1985 16-10-11 13:15

Re: Ce propozitie va iese?
 
Vreau sa merg la cocalari si-mi dau foc :))

Radu. 21-01-12 12:55

Re: Ce propozitie va iese?
 
O sa beau cu guta cu balele curgande =)))

sYdanyel 22-01-12 16:15

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am urlat la dobitoci si m-am aruncat in cap :)) :lol:

Stardust 10-06-12 19:51

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am facut spam ca dinamovistii si o sa ma arunc in cap.

CoCoBistrocel 04-08-12 19:20

Re: Ce propozitie va iese?
 
O sa beau cu toti userii pentru multe posturi

marius3030 05-08-12 18:16

Re: Ce propozitie va iese?
 
am jucat barbut cu Mircea Solcan de frica :lol::lol::lol:
ce penal !!:lol:

andreih 28-08-12 09:04

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am sa bat pe Basescu pentru bani :)))

alex.p7m 29-08-12 10:09

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-au fugarit manelistii pentru bani =)) !


All times are GMT +2. The time now is 05:26.

- Copyright 2026 4Tuning