![]() |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mersi.. sper sa o vezi la Oradea.. e inscrisa.. apoi numa sa o termin
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
foarte frumoasa buburuza... :D daca va intereseaza... eu pot aduce anvelope la preturi destul de bune... :D deabea astept sa o vad la oradea :D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
super tare frate!!!
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
;) nota 10 pt. aceasta masina fffffff faina
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Intradevar e printre cele mai reusite. Foarte profesional.
Bravo smoke design, si fiat500 pentru idei si efortul depus. Mult noroc in continuare. |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
smoke frumos ,bafta promit ca o sa trec saptamana ce vine pe la tine
am vrut in seara asta ca am auzit ca vine sili la tine sa lucreze ceva la masina dar nu am avut cu ce dar te rog sa vii tu la noi sa vezi ceva frumos un matiz vopsit!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Credema ca nu are vreme acuma nici sa mearga la baie...:D Poate vine dupa 4tuning Day Oradea!:)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
nenea...felicitari pentru masinuta!
dar...ma asteptam la ceva mai bun...nu stiu... vopseaua aia mi-a lasat un gust amar...atat calitativ, cat si estetic... :( sau e vopsita doar sa fie vopsita?urmeaza sa o mai vopsesti odata? |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mai, am vazut fiatu la oradea, FOARTE TARE FRATE:d, iar valib,cat despre vopsea, din cate am vazut eu nu e gata;), mai urmeaza niste straturi....
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mai urmeaza multe ... o fost numa pt idee ...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
bun asa, m-ati linistit!
:) spor la treaba! |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mah eu zik ca a fost faina oamneni care treceau pe langa ea toti se mirau ca asa ceva nu o mai vazut
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Un singur cuvant: BETON !!!
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
4 Attachment(s)
la vopsea mai e de lucru, shi la finisaje...sigur nu ramane asha
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
super masinuta :D merge condusa cu B1 ;) ca am inteles ca are sub 550 kg
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:57. |
- Copyright 2026 4Tuning