Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   GTA San Andreas 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/161851-gta-san-andreas-4tuning.html)

DrifterGT 02-09-10 17:13

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by vameshu (Post 3629484)
scz ca nu is asa inteligent k tn dar nu cred k asta e problema(felul in care scriu) yo vam aratat k suntetzi dushi de nas de un pusti care nare nici o legatura ku lumea modingului
in fine ma putetzi corecta cat vretzi mie nu imi place stilul asta al vostru de a scrie "corect" sau trebuia sa scriu "KOREKT" :)))
mah ce pot sa spun asa ma obisnuit(wow vad ca daca is infruntat pot scrie cum tre ms buah)
hai respect!!!

Dar pe tine ce te face sa crezi ca noi suntem asa de pacalici sa nu dam si noi un click pe GTAINSIDE si sa ne uitam putin la...

Title: 2000 Audi S4
Author: firestone
Author Email: firestone_9999@abv.bg
Author Homepage: http://www.firestone09.webs.com

Date: 06.08.2010
Downloads: 5463
Filsize: 6.6 MB
Rating:
= 6.91 based on

Respect si tie ;)

cristy_dacia 02-09-10 21:20

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by vameshu (Post 3629423)
*cristy_dacia
buah nesimtzitule!!!!!
nu tzi se pare k esti aiurea.....?
dc itzi place sa mintzi bietzii oameni kum k faci moduri(mashini) ptr acest joc?
Fratzilor toate aceste moduri sunt luate de pe gtainside.com shi sunt facute de moderi adevaratzi nu de asta care abia stie sa sckimbe o textura....
makar de puneai shi u autorii la mashini shi nu mai minteazi k leai facut u
de exemplu eu shi Piniuli suntem autorii lui RENAULT 12 Gordini
ARE FOARTE MARE DREPTATE GRAFA
toate modurile le gasiti pe acest site la fel shi autorii:D sper k vatzi lamurit kam cat de minciinos este tipu:D
bafta shi respect la voi

bah nesimtit esti u mah creca nu ai vazut u ca fac moduri in fine.....totul se abandoneaza.
rog un moderator sa inchida threadul

cristy_dacia 02-09-10 21:23

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
hai daca esti asa destept gaseste si daciile cu PYF-DVA si toate daciile taceti drk din gura ai care nu stiti ce vorbiti

DrifterGT 02-09-10 21:26

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3630106)
bah nesimtit esti u mah creca nu ai vazut u ca fac moduri in fine.....totul se abandoneaza.
rog un moderator sa inchida threadul

Ai luat o decizie buna ! Bravo ! :wave::wave::wave::wave::wave:

cristy_dacia 02-09-10 21:27

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 3630124)
Ai luat o decizie buna ! Bravo ! :wave::wave::wave::wave::wave:

pai dece zici?

Grafa 02-09-10 21:33

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Fa ma o masina de la 0,nu le mai edita cu TXD-w.

Multe masini sunt facute de piniuli,vamesul,liviu,shake iar majoritatea au la baza echipa mamaia-vice(sunt mai multi autori dar nu imi aduc aminte de toti) .

* a mai aparut si loganul lui liviu vezi poate seamana cu ala kis sau ce nr avea...


Nu trebuia sa ceri nimanui,daca nu te dadeai drept autor si alte cele...

cristy_dacia 02-09-10 21:34

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
si bai vamesule in primu rand care e chestia ca am bagat si dacia gordini in joc o trebui sa cer aprobare la u sa o descarc.

ROG UN MODERATOR SA INCHIDA ACEST TOPIC.
motivu prea multe jigniri.

DrifterGT 02-09-10 21:47

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3630153)
si bai vamesule in primu rand care e chestia ca am bagat si dacia gordini in joc o trebui sa cer aprobare la u sa o descarc.

ROG UN MODERATOR SA INCHIDA ACEST TOPIC.
motivu prea multe jigniri.

Ma , tot te dai mare ca stii sa faci masini , dar nici macar nu m'ai ajutat sa imi schimb numarul la o masina ;) !

Daca erai cine esti si cum spui , ma ajutai , iti lua 1minut , dar asa ... :rolleyes2

cristy_dacia 02-09-10 22:39

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 3630195)
Ma , tot te dai mare ca stii sa faci masini , dar nici macar nu m'ai ajutat sa imi schimb numarul la o masina ;) !

Daca erai cine esti si cum spui , ma ajutai , iti lua 1minut , dar asa ... :rolleyes2

poi si ia zi u cat mi-a luat taci si u din gura posteaza la sobolani

vameshu 02-09-10 23:07

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
mah datoria ta era simpla.......... sa treci autorii adevarati ai masinilor shi nu se ajungea aici dar daca esti un IDIOT si nu incetezi cu laudatul o sa ai mari conflicte cu ceilalti moderi
te durea mana sa spui ca ai luat masini de pe un site si leai schimbat texturile?
sau nah tie tia placut mai mult sa te lauzi ca "ai facut masini"?
dac' erai destept(nu cred ca se va intampla vreodata) ne puteai ruga pe unul dintre noi si iti aratam cate cv, esentialul, da ... ramai asa cum esti ...
hai respect la voi mai ales la tn grafa ca leai arata ce fel de personaj este acest mic ticalos....
pace voua
PS: nu am treaba cu tine ca ai descarcat masina si ai bagato in joc asta e dreptul tau, ii poti face orice chiar sa o stergi si sa nu te mai joci cu ea numa sa pui autorii aia ..

DrifterGT 03-09-10 00:37

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3630307)
poi si ia zi u cat mi-a luat taci si u din gura posteaza la sobolani

Cine esti tu ma sa imi zici mie sa tac ? :shock: cam mult tupeu ! Acum imi pare rau ca m'am luat de vameshu , ca se vede ca tu n'ai creier in cap nici cat o furnica! Tu singur te faci de ras , nu noi!

Quote:

Originally Posted by vameshu (Post 3630365)
mah datoria ta era simpla.......... sa treci autorii adevarati ai masinilor shi nu se ajungea aici dar daca esti un IDIOT si nu incetezi cu laudatul o sa ai mari conflicte cu ceilalti moderi
te durea mana sa spui ca ai luat masini de pe un site si leai schimbat texturile?
sau nah tie tia placut mai mult sa te lauzi ca "ai facut masini"?
dac' erai destept(nu cred ca se va intampla vreodata) ne puteai ruga pe unul dintre noi si iti aratam cate cv, esentialul, da ... ramai asa cum esti ...
hai respect la voi mai ales la tn grafa ca leai arata ce fel de personaj este acest mic ticalos....
pace voua
PS: nu am treaba cu tine ca ai descarcat masina si ai bagato in joc asta e dreptul tau, ii poti face orice chiar sa o stergi si sa nu te mai joci cu ea numa sa pui autorii aia ..

Din pacate l'am caracterizat gresit pe "vamesul" , e un om de nota 11+ care intradevar stie sa faca ceva ! Nu doar vorbe si masini copiate de pe gtainside... ca altii!

Respect ! PS: :)) scuze de faza cu scrisul , dar nu prea agreez pe cei ce scriu cu K SH ... nah :lol:

cristy_dacia 03-09-10 17:24

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 3630527)
Cine esti tu ma sa imi zici mie sa tac ? :shock: cam mult tupeu ! Acum imi pare rau ca m'am luat de vameshu , ca se vede ca tu n'ai creier in cap nici cat o furnica! Tu singur te faci de ras , nu noi!



Din pacate l'am caracterizat gresit pe "vamesul" , e un om de nota 11+ care intradevar stie sa faca ceva ! Nu doar vorbe si masini copiate de pe gtainside... ca altii!

Respect ! PS: :)) scuze de faza cu scrisul , dar nu prea agreez pe cei ce scriu cu K SH ... nah :lol:

si mai vamesile alalante dacii de cine sunt facute?hai ia gasestele si pe alea daca ai cum si atuni ai sa te convingi ca sunt facute de mine inafara de dacia gordini.si gata cu cearta ca nu am pofta de destea.imi cer scuze la toti.cu toate ca eu stiu cat efort am depus sa fac pyf-ul si alelante dacii inafara de gordini

cristy_dacia 03-09-10 17:28

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
vampir apropo gasestemi si mie oltcitul cel albastru cu angel eyes si intercooler la el gasestel pe net hai repede daca zici ca nu sunt facute de mine.vezi cn e ticalos si nu stie ce vorbeste?

vameshu 04-09-10 03:23

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
pai asta e :) am facut un pact ku cristi shi se pare ca sa dat pe calea cea buna:D
deci ... vam salutat shi va respect:|

DrifterGT 04-09-10 03:28

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by vameshu (Post 3632982)
pai asta e :) am facut un pact ku cristi shi se pare ca sa dat pe calea cea buna:D
deci ... vam salutat shi va respect:|

Ceva ce a facut domnul "Vameshu" :)

Se cunoaste ca e munca de un maestru ;) , a facut masina mea 1:1 replica!

Poze cu cea reala si cea din joc! 8) !

(find si unica!) Mod'ul avandu'l doar eu si el !

AUDI RS6 Tuning by DrifterGT (unique in world real replica) (autor: vameshu)


All times are GMT +2. The time now is 10:05.

- Copyright 2024 4Tuning