![]() |
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
|
Re: E36 - 318i DNY
pai te duci la service si te uiti...
|
Re: E36 - 318i DNY
E sambata azi , nu se lucreaza :( . Am intervenit prin cineva si am promisiunea sa nu mai astept inca 3 masini care sunt inaintea mea . Sa vedem luni daca e buna promisiunea .
|
Re: E36 - 318i DNY
Mai 4 zile si trebe sa dai de baut nenea DNY :lol::peace::peace::peace::dance::dance::dance::bu nch::pistoles::drunk::drunk::drunk::drunk:
|
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
Te astept la Turnu la un gratar si o naveta de bere :) |
Re: E36 - 318i DNY
ce fain ar fi sa pot veni! da e distanta mare man - poate pe viitor cu alta ocazie se va putea!
|
Re: E36 - 318i DNY
Acum vin de la service si inca nu s-au apucat de masina . Maine la prima ora cica ar intra . A ramas ca pe la ora 11 sa trec iar pe acolo . La ce sa mai trec nu stiu , dar daca nici maine nu intra le fac scandal ...
|
Re: E36 - 318i DNY
Nu ai curaj ! Sa filmezi
|
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
Si eu am patit la fel cu fostul e36 ; pana nu am stat efectiv langa masina , nici nu se apucau de ea . Multa bafta ! |
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
|
Re: E36 - 318i DNY
Masina a intrat la reparatii , deja in 3 ore de cand era in service , au indreptat usile , aripa , de luni intra la vopsit si miercuri e gata . Pana una alta doresc sa cumpar un far stanga al masinii , electric si cu lupa . Daca are careva de vanzare sa posteze aici .
|
Re: E36 - 318i DNY
far electric ? farul de la constanta:))
|
Re: E36 - 318i DNY
Sau Genovez , poate ! Succes la reparatie ! Erai pornit azidimineata pe scandal ?
|
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
Da eram pornit pe scandal , ca oricum nu aveam nimic de pierdut :D Miercuri o pot lua acasa :) Parca ar naste nevastamea si imi zice sa iau copilul acasa asa ma simt . Acum sa caut un far la un pret acceptabil ca baietii dupa forum numai cate 200-250 de lei mi au cerut . Stau departe de Valcea ca dezmembram masina lu' Trafy si luam un far , nu i asa Trafy ? |
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:25. |
- Copyright 2026 4Tuning