Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - 318i DNY (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/161262-e36-318i-dny.html)

Daniel_Toa 02-10-10 10:38

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Alejandro (Post 3696959)
Da o janta de aluminiu jos si vezi pe interior trebuie sa-i scrie cotele!

As da una jos sa ma uit la ET , dar masina este de luni in service , si mai dureaza pana iese .

Alejandro 02-10-10 10:40

Re: E36 - 318i DNY
 
pai te duci la service si te uiti...

Daniel_Toa 02-10-10 11:06

Re: E36 - 318i DNY
 
E sambata azi , nu se lucreaza :( . Am intervenit prin cineva si am promisiunea sa nu mai astept inca 3 masini care sunt inaintea mea . Sa vedem luni daca e buna promisiunea .

Alejandro 02-10-10 11:12

Re: E36 - 318i DNY
 
Mai 4 zile si trebe sa dai de baut nenea DNY :lol::peace::peace::peace::dance::dance::dance::bu nch::pistoles::drunk::drunk::drunk::drunk:

Daniel_Toa 02-10-10 11:19

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Alejandro (Post 3697072)
Mai 4 zile si trebe sa dai de baut nenea DNY :lol::peace::peace::peace::dance::dance::dance::bu nch::pistoles::drunk::drunk::drunk::drunk:


Te astept la Turnu la un gratar si o naveta de bere :)

Alejandro 02-10-10 11:20

Re: E36 - 318i DNY
 
ce fain ar fi sa pot veni! da e distanta mare man - poate pe viitor cu alta ocazie se va putea!

Daniel_Toa 07-10-10 09:00

Re: E36 - 318i DNY
 
Acum vin de la service si inca nu s-au apucat de masina . Maine la prima ora cica ar intra . A ramas ca pe la ora 11 sa trec iar pe acolo . La ce sa mai trec nu stiu , dar daca nici maine nu intra le fac scandal ...

trafy-vr6 07-10-10 09:29

Re: E36 - 318i DNY
 
Nu ai curaj ! Sa filmezi

Sparkle_81 07-10-10 09:51

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_Toa (Post 3708806)
Acum vin de la service si inca nu s-au apucat de masina . Maine la prima ora cica ar intra . A ramas ca pe la ora 11 sa trec iar pe acolo . La ce sa mai trec nu stiu , dar daca nici maine nu intra le fac scandal ...

Nu-mi place sa-ti spun dar ..... Ti-am zis eu !!!
Si eu am patit la fel cu fostul e36 ; pana nu am stat efectiv langa masina , nici nu se apucau de ea .
Multa bafta !

Daniel_Toa 07-10-10 10:13

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Sparkle_81 (Post 3708941)
Nu-mi place sa-ti spun dar ..... Ti-am zis eu !!!
Si eu am patit la fel cu fostul e36 ; pana nu am stat efectiv langa masina , nici nu se apucau de ea .
Multa bafta !

Eu banuiam ca asa va fi de cand am plecat de acasa ... maine cica se apuca de ea . Incepuse sa ii dea' bara din fata jos , piesele au venit pentru ea . Cum sa vedem maine cum o fi . Masina sta de doua saptamani la ei , nici nu s au apucat de ea dar anumite piese dupa ea au disparut . De exemplu sonda de temperatura exterioara lipseste , bandourile dupa bara spate , o emblema :D A ramas ca pana scot masina sa fie pus tot pe si ea adica ce lipseste .

Daniel_Toa 08-10-10 11:30

Re: E36 - 318i DNY
 
Masina a intrat la reparatii , deja in 3 ore de cand era in service , au indreptat usile , aripa , de luni intra la vopsit si miercuri e gata . Pana una alta doresc sa cumpar un far stanga al masinii , electric si cu lupa . Daca are careva de vanzare sa posteze aici .

trafy-vr6 08-10-10 11:31

Re: E36 - 318i DNY
 
far electric ? farul de la constanta:))

Sparkle_81 08-10-10 11:35

Re: E36 - 318i DNY
 
Sau Genovez , poate ! Succes la reparatie ! Erai pornit azidimineata pe scandal ?

Daniel_Toa 08-10-10 13:29

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Sparkle_81 (Post 3711585)
Sau Genovez , poate ! Succes la reparatie ! Erai pornit azidimineata pe scandal ?


Da eram pornit pe scandal , ca oricum nu aveam nimic de pierdut :D Miercuri o pot lua acasa :) Parca ar naste nevastamea si imi zice sa iau copilul acasa asa ma simt . Acum sa caut un far la un pret acceptabil ca baietii dupa forum numai cate 200-250 de lei mi au cerut . Stau departe de Valcea ca dezmembram masina lu' Trafy si luam un far , nu i asa Trafy ?

trafy-vr6 08-10-10 13:39

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_Toa (Post 3711879)
Da eram pornit pe scandal , ca oricum nu aveam nimic de pierdut :D Miercuri o pot lua acasa :) Parca ar naste nevastamea si imi zice sa iau copilul acasa asa ma simt . Acum sa caut un far la un pret acceptabil ca baietii dupa forum numai cate 200-250 de lei mi au cerut . Stau departe de Valcea ca dezmembram masina lu' Trafy si luam un far , nu i asa Trafy ?

s-ar putea sa am un far prin garaj parca de dreapta ...o sa ma uit astazi si te anunt


All times are GMT +2. The time now is 17:25.

- Copyright 2026 4Tuning