Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   Toyota SUPRA vs Audi RS4 ...... (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/1607-toyota-supra-vs-audi-rs4.html)

catalin rs4 07-11-04 04:03

super topicul..nam avut somn si am citit toate posturile..chiar mia placut.. :lol: :lol: promit ca la anul sa vin cu timp mai mult nu numai pt curse.. pt ca mia placut foarte mult la bucuresti in general.ati fost toti super baieti...imi pare rau ca nu vam cunoscut pe toti...live nui ca si pe forum..sa va recunosc dupa nick-uri... :lol: :lol:

EvLSant0S 07-11-04 07:16

:D cu cea mai mare placere , esti invitatul nostru :d am stat noi in seara aia , de la 10-11 pana la 6 dim :) :) DAR A meritAT , intr-o singura seara , PLIMBARICA cu SUPRA si cu RS4 , ce poti sa-ti doresti mai mult ? te salut , vb cand ajungi pe aici

SEBASTIAN 18-01-05 12:12

LEGAL RACING
 
Daca luam in calcul variantele de serie inseamna sa nu dam nici o sansa Suprei asa ca propun sa discutam altfel si anume intre RS4 Catalin si Supra Virgil .
Hai sa vedem care misca mai bine si care e mai eficient tunata.

SEBASTIAN 18-01-05 21:25

LEGAL RACING
 

Sunt curios sa vad cat de buni previzionari sunteti.
Astept cat mai multe pareri.
Catalin care e mai rapida masina ta sau a lui Virgil?

catalin rs4 18-01-05 21:58

Re: LEGAL RACING
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"

Sunt curios sa vad cat de buni previzionari sunteti.
Astept cat mai multe pareri.
Catalin care e mai rapida masina ta sau a lui Virgil?

poi asta vara era masina mea..mai rapida...anul asta va fi invers.. :twisted: :twisted: exact asta vroiam si eu sa te intreb care ii mai rapid dintre tine si andrei??

SEBASTIAN 18-01-05 22:02

Re: LEGAL RACING
 
Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"

Sunt curios sa vad cat de buni previzionari sunteti.
Astept cat mai multe pareri.
Catalin care e mai rapida masina ta sau a lui Virgil?

poi asta vara era masina mea..mai rapida...anul asta va fi invers.. :twisted: :twisted: exact asta vroiam si eu sa te intreb care ii mai rapid dintre tine si andrei??

In momentul asta a mea nu merge e demontata cu piese duse in japonia altele pe drum.
E discutabil si inca ramane, nu am dat o decisiva, ne-am jucat fara sa resusim sa tragem o concluzie seterile erau diferite.

catalin rs4 18-01-05 22:44

Re: LEGAL RACING
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"

Sunt curios sa vad cat de buni previzionari sunteti.
Astept cat mai multe pareri.
Catalin care e mai rapida masina ta sau a lui Virgil?

poi asta vara era masina mea..mai rapida...anul asta va fi invers.. :twisted: :twisted: exact asta vroiam si eu sa te intreb care ii mai rapid dintre tine si andrei??

In momentul asta a mea nu merge e demontata cu piese duse in japonia altele pe drum.
E discutabil si inca ramane, nu am dat o decisiva, ne-am jucat fara sa resusim sa tragem o concluzie seterile erau diferite.

na acuma mai facut curios..abia astept decesiva....dintre tine si andrei.. :)

SEBASTIAN 19-01-05 08:46

LEGAL RACING
 

Mai greu pentru ca la cuse acoperim grupe diferite.
Dar cine stie poate, insa Andrei nu prea vrea curse intre Subaru si probabil voi respecta dorinta lui, fara sa insist.E posibil sa mai fie una sau doua Subaru la acelasi nivel, hioar acum sunt pe la Kochn doi cu Ipretze.

SEBASTIAN 19-01-05 08:50

LEGAL RACING
 
Cred ca in concurs suprematia intre cele doua masini cu pilotii lor va apartine lui RS4.

EvLSant0S 19-01-05 09:55

hey , virgil tocmai s-a mai \"jucat\" putin la ea

catalin nu ...

eu merg pe virgil acum....

*no offense cata* -->> ai zis-o cu \"degetele\" tale ca te face :) ramane de vazut :)

EvLSant0S 19-01-05 09:57

Re: Toyota SUPRA vs Audi RS4 ......
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
voi ce atzi prefera... ?
e vb de supra lui dz1
si de rs4 a lui catars4

Sebastian , uite , am mentionat , in primul post de pe topicul asta

ca este vorba de masinile celor , nicidecum de o supra si un rs4 stock... ;)

catalin rs4 19-01-05 14:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
hey , virgil tocmai s-a mai \"jucat\" putin la ea

catalin nu ...

eu merg pe virgil acum....

*no offense cata* -->> ai zis-o cu \"degetele\" tale ca te face :) ramane de vazut :)

nu ma ofensez santose...sunt realist :wink:

EvLSant0S 19-01-05 15:09

:D cand vi ????????????????????? :D
virgil ???

messenger sau pm plzzzzzzzzzz

SEBASTIAN 19-01-05 20:26

Re: LEGAL RACING
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Daca luam in calcul variantele de serie inseamna sa nu dam nici o sansa Suprei asa ca propun sa discutam altfel si anume intre RS4 Catalin si Supra Virgil .
Hai sa vedem care misca mai bine si care e mai eficient tunata.

Eu am ascri sata nu pot sa nu stiu despre ce vorbesc.

Posted: Wed Jan 19, 2005 10:57 am Post subject: Re: Toyota SUPRA vs Audi RS4 ......

--------------------------------------------------------------------------------

EvLSant0S wrote:
voi ce atzi prefera... ?
e vb de supra lui dz1
si de rs4 a lui catars4



Sebastian , uite , am mentionat , in primul post de pe topicul asta

ca este vorba de masinile celor , nicidecum de o supra si un rs4 stock...
_________________


La supra se tot lucreaza de nu stiu cati ani, am vazut la Bucuresti masina era tunata si atunci insa randamentul era foarte mic.
Poate merge mai bine sau mult mai bine Supra fata de cum mergea insa eu merg intr-o cursa reala castigator pe RS4 MTM al lui Catalin.

EvLSant0S 20-01-05 00:08

Re: LEGAL RACING
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Daca luam in calcul variantele de serie inseamna sa nu dam nici o sansa Suprei asa ca propun sa discutam altfel si anume intre RS4 Catalin si Supra Virgil .
Hai sa vedem care misca mai bine si care e mai eficient tunata.

\"\"\"\" sa nu dam nici o sansa Suprei asa ca propun sa discutam altfel si anume intre RS4 Catalin si Supra Virgil . \"\"\"\"

nu am facut decat sa iti arata ca .. de cand s-a facut topicul...s-a vbit despre cele 2 masini... ;) asa ca propunerea era ... deja facuta ..


All times are GMT +2. The time now is 06:16.

- Copyright 2026 4Tuning