Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dyno Tuning (https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tuning.html)
-   -   Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN (https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tuning/156987-resoftare-ford-focus-rs-2-5-skn.html)

b_13_wrc 12-01-10 18:08

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
De pe loc cu cea mai mare placere cu masini care au aceeasi tractziune ca a mea sau spate....asta doar dak se indeplinesc conditziile de mai sus....

b_13_wrc 12-01-10 18:09

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
Quote:

Originally Posted by Hooya1985 (Post 2970398)
Pentru cultura ta generala totii ne ocupam cu ceva si nu stam sa o frecam la rece...
Faptul ca te eschivezi acum , arata multe...
Adica iar vrei sa ii ceri banii lui kiki sa te dai cu el?? :))
Se vede ca iti place balciu...

Tocmai tu te-ai simtzit sa raspunzi ca faci ceva :))

Hooya1985 12-01-10 18:14

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
Quote:

Originally Posted by b_13_wrc (Post 2970412)
De pe loc cu cea mai mare placere cu masini care au aceeasi tractziune ca a mea sau spate....asta doar dak se indeplinesc conditziile de mai sus....

Am inteles...
Esti de "vis" :))
Ma bucur ca ti-ai dat seama si tu in al 12 -lea ceas cum sunt cursele ;)

Hooya1985 12-01-10 18:15

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
Quote:

Originally Posted by b_13_wrc (Post 2970424)
Tocmai tu te-ai simtzit sa raspunzi ca faci ceva :))

Pai daca vrei te invit pe la mine pe la office la o cafelutza :)

b_13_wrc 12-01-10 18:27

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
Daca tot ai adus vb de masini fara banchete.... ce pare ai de masina lui kiki care are "tot" interioru pe ea??? Venitzi cu masini ori mai modificate ori mai usoare decat a mea si tot nu facetzi nimic :)

Kiki 12-01-10 18:30

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
io nu ridic pretentii de 300 cai atunci tre sa am un atu, grutatea,
nu facem nimic? aseara te asteptam
chiar as fi curios lugheanu meu cum nu face nimic, unii stiu ca face poa sa confirme, cine a fost aseara...YDT...eh ce sa facem si noi astia, tre sa avem de la cine lua bataie altfel ce ar mai fi...eu te astept

Hooya1985 12-01-10 18:31

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
ce legatura are una cu alta ?
Da si tu totu jos si vino la start...
Ne potihnesti de kiki??
Ziceai ca il bati nu?
PS: aseara eu eram cu o persoana in masina si m-am dat cu kiki si am pierdut de 2 ori


Pana la urma in seara asta ne dam 2 din mers si 2 de pe loc?
Facem o medie si aia e
Astept un raspuns afirmativ sau negativ

b_13_wrc 12-01-10 18:41

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
:)) mai sus ai zis ca am avut eu banchetele date jos....la altzii vad ca nu se aplica. Am pus niste conditzii mai sus dak se indeplinesc eu vin.

Kiki cu tot interioru pe masina
cu tine din mers
iar pe Take nu-l pun la socoteala penru ca dak vreau sa ma dau cu el il sun mergem doar noi 2 si aia e ;) a fost prea baiat sa-l bag in aceeasi oala cu voi.

Si nu degeaba!!!

Kiki 12-01-10 18:45

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
1 la mana : nu mai am interioru
2 : probabil ca imi spui si cu ce benzina sa ma dau
3: nu dansez cum canti tu...

PS: cat sa fie interioru? meu 100 kile da? e masina veche interior usor ok iau o grutate de 100 kile da vin pe slikuri:lol:

Hooya1985 12-01-10 18:47

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
Acum e baiat bun,nu?
Cine a scos vorbele ca l-ai aruncat in santz daca erati doar voi doi,ca doar nu putea zica tache....Tache mi-a spus ca a fost un bot de masina in fata ta
Deci recunosti ca tache e baiat de treaba si nu minte
El a spus ca ti-a dat juma de bot
Deci am scris n pagini degeaba ....
Pt ca fordul rs nu e atat de slab pe cat sustine dudu40
Lasand animozitatile dintre noi, mi se pare lucru mai mult decat corect sa ne dam si de pe loc si din mers,pt ca daca ne-ma si de pe loc si din mers poate tu castigi cursele din mers si eu poate pe cele de pe loc si asa am fi egali...
Eu nu te-am refuzat niciodata cand tu ai vrut doar din mers si recunosc ca m-ai batut de multe ori inainte sa am revo
Cand iti propuneam sa ne dam de pe loc ziceai ca sufar de tractiune 4x4 ....
Acum tu nu suferi de tractiune fata ? ?
Cand e clar ca eu pierd mult pe transmisie?

bitnet 12-01-10 19:41

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
Kiki, interiorul tau nu are mai mult de 40kg. Daca vrei poti veni sa-l iei, il pui pe masina si daca pierzi iti dau banii inapoi si-mi inapoiezi jucaria (glumesc, sa stii). Dar eu zic sa nu-ti faci griji ca nu ai de ce.

Kiki 12-01-10 19:45

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
Quote:

Originally Posted by bitnet (Post 2970808)
Kiki, interiorul tau nu are mai mult de 40kg. Daca vrei poti veni sa-l iei, il pui pe masina si daca pierzi iti dau banii inapoi si-mi inapoiezi jucaria (glumesc, sa stii). Dar eu zic sa nu-ti faci griji ca nu ai de ce.

man nu am nici o grija, am pus asa in + 100 kile stiu ca e usor,nu am nici o grija, dar nu vezi la ce s-a ajuns sa ne dicteze cum sa ne dam...m-am dat cu el si stiu.
Jucaria trage foarte tare in ultima perioada si sunt multumit de ea, foarte fericit...
astept sa vad cum focusu si de pe loc cum e treaba

tase_astra 12-01-10 20:45

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
Mi se pare mie sau ne-am cam abatut rau de la topicul initial?

Hooya1985 13-01-10 00:45

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
Oricum nu cred ca mai avem ce sa vorbim de ford rs skn pt ca momentan nu mai exista asa ceva la noi
A fost au incercat si nu au reusit sa faca ceva bun si de aceea s-a ajuns la superchips

Kiki 13-01-10 01:40

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
frumos in seara asta:D


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning