Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/156269-5-masini-recunoscator-exista.html)

Manson 03-09-10 23:30

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
opel calibra
mercedes s600i
bmw e30
toyota supra
skyline r34

DrifterGT 05-09-10 01:04

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1) AUDI RS6
2) FERRARI F40
3) FERRARI F50
4) LAMBORGHINI GALLARDO
5) BMW ///M ROADSTER

dony ddc 18-12-10 22:27

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Bmw-E46:twisted:
Ferrari-f430:twisted:
Lamborghini-Gallardo:twisted:
Audi RS5-twisted:
Subaru-WRX Sti:twisted:

tedy123 19-12-10 20:56

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Dacia 1300
BMW M3 E36 Coupe
BMW M3 E46 Coupe
Mercedes SL 55 AMG
Lamborghini Murcielago

ZaNe94 28-12-10 04:28

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
gusturile mele se schimba imediat si zilnic as putea completa pe thread-ul asta diferit . dar una de mic e in inima mea: opel calibra (nu manta, nu astra g bertone, ci calibra)
restu 4 variaza de la o zi la alta, si nu sunt doar 4


edit: si tot respectul pentru masinile de la smurd, salvare, alea alea... m-au salvat si pe mine

radu_kyky 28-12-10 20:52

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
VW GOLF I
VW GOLF II
VW GOLF III
VW GOLF IV
VW GOLF V

eMH 28-12-10 20:59

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Si daca trebuia sa treci 6 masini carora le esti recunoscator ca exista, ai fi pus si Golf 6, nu?

radu_kyky 28-12-10 23:30

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Nu , asi fii trecut Golf Plus .

eMH 28-12-10 23:33

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Sa inteleg ca lucrezi la Volkswagen, sau chiar nu ai mai vazut si alte masini?

radu_kyky 29-12-10 19:52

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Nu , doar ca sunt masini bune fiabile si frumoase din punctul meu de vedere . Daca te uiti la 95% din posturi sunt masini pe care nu si le permite nimeni gen lamborghini , mercedes sl 63 amg sau masini de genul asta .

koenigsegg2peu 02-01-11 13:48

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. koenigsegg ccx
2. Bmw e 46 m3
3. Honda S2000
4. Subaru WRX STI
5. Dacia SuperNOVa :))

Sven 03-01-11 13:16

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Opel Manta B
2. Opel Manta A
3. Opel Calibra
4. Opel Vectra B
5. Opel Rekord C

danielS777 29-01-11 22:25

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. subaru impreza wrx sti '07
2. audi rs3
3. vw passat cc
4. vw golf mk4
5. nissan skyline

axel_BMW 30-01-11 17:09

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. BMW M3 E36
2. BMW M3 E30
3. Opel Calibra
4. Audi R8
5. Mitsubishi Lancer EVO

green_e30 07-05-11 15:05

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.BMW E30
2.BMW E46 Touring
3.Vw Vento
4.Vw Golf IV
5.Dacia Logan PH2


All times are GMT +2. The time now is 00:42.

- Copyright 2026 4Tuning