![]() |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
6:43 ...stau pe intuneric sa nu vada colindatorii de la usa ca sunt acasa....tocmai ce au inceput sa cante "deschide usa crestine":)))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18:44 ascult muzica si beau suc :/
deja a inceput colindu'?:| |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
1:02...mai discut putin pe messenger si ma bag la somn...da deja a inceput colindul...vineri e craciunul...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Interoghez o tarfa
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
09:19 Ma bas.
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12.00 : incerc sa ma trezesc .....
dar m-au trezit astia 2 de mai sus :)) kay si dolb cu mesajele lor , m-a apucat grav rasu , MACSIM REPLY MACSIM ! :)) tot asa :)) ce dimineata buna , nici cafeaua nu ma trezea asa :)) |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:05 simt cum cafeaua trece prin mine...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:07, plec. :lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:25 pierd vremea pe forum si ma uit la fifth gear:lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:27 desenez :|!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:41 ^Idem^
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:42 ragai ..de la sorici !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
17:07 - incerc sa editez un filmulet.. pff cred ca cer ajutorX(
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
17.17 : caut filme ..si ma bate searchu :(
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18:56 ma imbrac !
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning