![]() |
:shock: Doar atat??? Aoleu, dar ce i-ai facut mane? Mai las-o si tu sa se odihneasca, saraca masina... :P :wink:
bog88, asta e o problema de fiecare data, va tb sa astepti un timp pana se vor da timpii, sau poate nu se vor da deloc... |
BOGDANE imi pare rau pentru patzita.. chiar nu-mi imaginam ca s-a distrus asa de rau.. o fost este adevarat o lovitura puternica.. :(
Dar jti zicala life goes on.. :) ce-a fost, a fost frumos.. si la alte show-ri fara probleme si tot la fel de reusite.. bafta! ;) |
edy, acum cu avatarul asta te stim cu siguranta :P :P
auzi, daca bagi turbo, nu trebuie modificate si pistoanele ? stiam ca la turbo mai trebuie micsorata compresia!? este si cazul tau ? sau pur si simplu le bagi direct fara sa mai mesteresti pe la motor !? |
Re:
Quote:
|
2 Attachment(s)
edy pls fa un topic la masina mea cu planuri de viitor ca aici mergem offtopic prea rau
eram dator cu detalii despre acea cursa de amploare care a avut loc la snagov. atasez doua poze care nu cred ca au nevoie de comentarii |
Ieee acu vede toata lumea marea cursa!!!!! :) si cu \"photofinish\"....
daca am dat startu.... intru la organizare ilegala??? :)) Da BMW-ul lui Florica ce a patit de nu a mai plecat cu el...?? ca la intoarcerea de la Snagov... l-am vazut parcat la MCDonaldsu de la Prisma.... |
asa am zis si io asta e ne vedem la urmatoarea etapa :lol:
|
Re:
Quote:
|
si am bulit si eu bobina de inductieeeeeeeeeee
weeeeeeeee alti bani alta distractieeeee tui gura masiii sorry de offtopic |
Pentru poze cu noi: https://www.4tuning.ro/new/view_album...peforum&page=1
|
..super misto pozele :D :peace:
|
zoliat: m-ai intrebat, ti-am raspuns. comentarii?:)
|
Re:
Quote:
maine o sa fie facute publice rezultatele si o sa ai ocazia sa le vezi cu ochii tai nu are nimeni nici un interes sa fure la cronometraj cu siguranta castigatorul la aceste etape de indemanare se afla cu siguranta printre cei care au executat corect traseul, penalizarile de timp fiind destul de mari in cazul daramarii de jaloane adi intradevar este o persoana mai glumeatza, pesemne ca tu ai luat-o ca pe o ofensa dar nu cred ca a fost asa. hai sa vedem rezultatele si sa vbim dupa singura \"problema\" de care stiu eu sa fi fost la cronometraj la aceasta etapa a fost acel fiat verde care dupa ce a abandonat cursa la prima tura a trecut prin celula de finish dupa ce un alt concurent luase startul. Acest concurent a fost oprit si retrimis la start pentru a se efectua o cronometrare corecta |
:D ala cu fiatul verde era || cu ce se intampla.... trabant rules! :D
|
trabantu a fost cel mai adevarat
si gagica cu nisanu sa descurcat bine |
| All times are GMT +2. The time now is 01:01. |
- Copyright 2026 4Tuning