![]() |
Re: E36 - coupe ///M packet
Superba !
|
Re: E36 - coupe ///M packet
O intrebare, ce ai folosit? folie sau le ai vopsit pur si simplu, din poze arata ca si cum ar fi vopsite... dar banuiesc ca nu ar mai lumina uniform daca ar fi vopsite..
|
Re: E36 - coupe ///M packet
ce sa zic.... urgent trebuie bara spate
in rest ...много хубава кола:D:D |
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
|
Re: E36 - coupe ///M packet
что будет уделять Google Translate
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
|
Re: E36 - coupe ///M packet
superba pisica.facuta cu mult bun gust.spor in continuare
|
Re: E36 - coupe ///M packet
e supeba, cu farurile alea nici nu ar trebui sa mergi pe strada cu angeleyes-ul stins :D
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Ce se intampla cu matza ca am auzit ca mai ai una!!! :D ramai cu x 2 pisici grave :d
|
Re: E36 - coupe ///M packet
masina e magnifica...totusi cutia aia automata parca nu prea se potriveste dar aca tu o preferi e k....bbs-urile sunt superbe...eu ic sa o lasi rosie sau poate sa o faci un rosu mai lucios aca ma exprim corect ca ii sta foarte bine...numai bn
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
|
Re: E36 - coupe ///M packet
te-am vazut vineri pe la cimitiru belu defapt te-am vazut tarziu :D si m-ma uitat dupa pisica in retovizoare e superba sincer.
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Pisica rosie sa cam dat...da mai bine va spune alex ce si cum
|
Re: E36 - coupe ///M packet
sau asa era cineva in aceea masina,cu geamurile alea ce sa vezi:D sper ca a ajuns pe maini bune.
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:38. |
- Copyright 2026 4Tuning