Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - coupe ///M packet (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/147063-e36-coupe-packet.html)

ursaru' 26-11-09 22:15

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Superba !

sprinter 26-11-09 22:24

Re: E36 - coupe ///M packet
 
O intrebare, ce ai folosit? folie sau le ai vopsit pur si simplu, din poze arata ca si cum ar fi vopsite... dar banuiesc ca nu ar mai lumina uniform daca ar fi vopsite..

66NFS 26-11-09 23:52

Re: E36 - coupe ///M packet
 
ce sa zic.... urgent trebuie bara spate
in rest ...много хубава кола:D:D

Gti_edition 27-11-09 09:15

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by 66NFS (Post 2840140)
ce sa zic.... urgent trebuie bara spate
in rest ...много хубава кола:D:D

благодарности;)

quze 27-11-09 09:48

Re: E36 - coupe ///M packet
 
что будет уделять Google Translate

66NFS 27-11-09 11:16

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by quze (Post 2840680)
что будет уделять Google Translate

da bine ca esti tu destept ma........:D

quze 27-11-09 11:30

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by 66NFS (Post 2840913)
da bine ca esti tu destept ma........:D

O sa iti las un autograf pe capu` de tractor !

dr_pricop 27-11-09 13:42

Re: E36 - coupe ///M packet
 
superba pisica.facuta cu mult bun gust.spor in continuare

69WRX 27-11-09 19:52

Re: E36 - coupe ///M packet
 
e supeba, cu farurile alea nici nu ar trebui sa mergi pe strada cu angeleyes-ul stins :D

balann_jointt 13-12-09 07:51

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Ce se intampla cu matza ca am auzit ca mai ai una!!! :D ramai cu x 2 pisici grave :d

JusT_SaY_BoBo 13-12-09 11:58

Re: E36 - coupe ///M packet
 
masina e magnifica...totusi cutia aia automata parca nu prea se potriveste dar aca tu o preferi e k....bbs-urile sunt superbe...eu ic sa o lasi rosie sau poate sa o faci un rosu mai lucios aca ma exprim corect ca ii sta foarte bine...numai bn

Bmwaldo 13-12-09 14:16

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 2887053)
masina e magnifica...totusi cutia aia automata parca nu prea se potriveste dar aca tu o preferi e k....bbs-urile sunt superbe...eu ic sa o lasi rosie sau poate sa o faci un rosu mai lucios aca ma exprim corect ca ii sta foarte bine...numai bn

nu te supara dar tu esti tunner ????

dr_pricop 13-12-09 17:15

Re: E36 - coupe ///M packet
 
te-am vazut vineri pe la cimitiru belu defapt te-am vazut tarziu :D si m-ma uitat dupa pisica in retovizoare e superba sincer.

da_joint 13-12-09 18:41

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Pisica rosie sa cam dat...da mai bine va spune alex ce si cum

dr_pricop 13-12-09 19:03

Re: E36 - coupe ///M packet
 
sau asa era cineva in aceea masina,cu geamurile alea ce sa vezi:D sper ca a ajuns pe maini bune.


All times are GMT +2. The time now is 22:38.

- Copyright 2026 4Tuning