Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Ce'ai face daca.... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/14704-ceai.html)

Eugen_TL 29-10-06 12:03

Re: Ce'ai face daca....
 
trix..este incorigibil.... lasa asa nu-ti mai bate capu' ;)

DolusD 29-10-06 13:44

Re: Ce'ai face daca....
 
mai TuningBoy cu tot respectul , daca eu is tovaru tau al mai bun si itzi ard femeie , tu ma iei in bratze si ma felicitzi ????? sau ma lasi in pace ??paidaca tovarasu meu al mai bun imi arde femeie ii scot dintzi din gura pt k daca imi e tovarasi vine si-mi zice k femeia mea e panarama si cedeaza la el nicidecum sa o arda si sa mearga pe burta pt k atunci iau foc grav d tot si ma apuk dracii!nu cred ca e cineva pe acilea kre sa fie indiferent la asa ceva ! ?

Trixi 29-10-06 23:01

Re: Ce'ai face daca....
 
Tuningboy nu a facut NICI O REFERIRE la aceasta problema a ta,crede-ma...mi-a dat un sfat prietenesc p kre de acum o iau in serios....;)

GABBY_ 30-10-06 10:56

Re: Ce'ai face daca....
 
cand crezi ca stii totul despre o pers, ce ai face u Trixi in cazul in care amicul tau cel mai bun ti-ar fura sotul ptr o noapte ?:P acum cred ca toti sunt curiosi :)

Trixi 30-10-06 11:04

Re: Ce'ai face daca....
 
in primul rind,daca cunosc persoana...nu ma mir!!!!!:D :D :D si sa le fie d bine!!!:D eu ma bucur tot timpul,daca oamenii "se simt bine" !!!!:D :D

Eugen_TL 30-10-06 13:30

Re: Ce'ai face daca....
 
va zic eu ce ar face EA ...ar fi cea mai happy/ ar ramane cu printisorul ei dom

nxtaz 30-10-06 21:41

Re: Ce'ai face daca....
 
mai fratilor, nush ce sa zic, mie mi s-a intamplat, de fapt, eu am fost ala care a facut tot.
Lucrurile stau in felul urmator, ei se certasera de ceva vreme si nu mai erau impreuna, si total intamplator am fost o noapte cu fata la strand (nu numai eu cu ea) si ne-am cam aprins in fine...m-am abtinut cat am putut de mult, pt ca stiam ca imi e prieten si "nu se face asa ceva", in fine dupa cateva saptamani inevitabilul s-a produs si....am ramas impreuna. Eu am considerat ca ar trebui chiar sa ii spunem amandoi ce s-a intamplat. Partea proasta e ca dupa cele intamplate l-a reapucat dragostea si de aici multe multe discutii, in fine, deznodamandul mi-e favorabil. Asa ca se intampla, pur si simplu, nu judecati totul numai dintr-o perspectiva, cand se intampla sa te indragostesti, se intampla si gata.
Poate o sa ma condamnati acum, eu unul nu consider ca am gresit, pt ca sunt si acum cu fata respectiva(avem 2 ani) si ne intelegem de minune. (Vedeti ce pierdeam ? :P) Peace.

aleks 03-11-06 10:03

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by Trixi (Post 604248)
in primul rind,daca cunosc persoana...nu ma mir!!!!!:D :D :D si sa le fie d bine!!!:D eu ma bucur tot timpul,daca oamenii "se simt bine" !!!!:D :D

trixi... jos palaria in fata ta:tenisclap :tenisclap :tenisclap
se cunoaste experienta, si nu o spun ca sa te perii, nici nu e cazul. respect:bunch:

Trixi 03-11-06 10:23

Re: Ce'ai face daca....
 
cine-s eu k sa ma pun in calea fericirii a unor oameni??? :D :D :D
ms d flori! ;)

aleks 05-11-06 14:59

Re: Ce'ai face daca....
 
cu placere... si eu multumesc pt mail ;)

Hori 12-11-06 22:52

Re: Ce'ai face daca....
 
Va spun si eu parerea mea ... deci daca prietenul meu cel mai bun ... ar face asa ceva ... desi mi se pare cam nasol, i-as zice ca: Aici totul ia sfarsit... si relatia noastra de prieteni foarte buni .... pe urma i-as multumi si lui ca mi-a aratat ce multa incredere are prietena mea in mine ... si nu l-as mai vedea chiar daca ar fi in fata mea ... m-as uita prin el ... pe urma ... ei i-as zice ca ii multumesc pt clipele frumoase petrecute impreuna si un adio simplu ar innebunio ;) iar in cazul 2 ... daca fata m-ar insela cu o alta fata ... as sta de vorba cu ea ... si daca chiar simte ceva pt fete .. i-as zice ca la primul caz ... ca ii multumesc pt clipe si bla bla ... si iar un Bafta in viata ! deci ... fara violenta ca nu rezolvi nimic ... dimpotriva dai dovada ca esti iritat ... si cel mai bine e sa fi indiferent ... chiar daca in interiorul tau e razboi ... mai bine te retragi si le lasi impresia ca pe tine chiar te doare in cot ... pana la urma ... ei vor suferi mai tare ... cand isi vor da seama ce au pierdut ... salutare natiune

Trixi 13-11-06 12:07

Re: Ce'ai face daca....
 
welcome!:D
si bine gindit!numai vezi sa te tii d principii si atunci,daca doamne fereste,esti pus in fata situatiei..;)

Hori 13-11-06 12:33

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by Trixi (Post 620701)
welcome!:D
si bine gindit!numai vezi sa te tii d principii si atunci,daca doamne fereste,esti pus in fata situatiei..;)

eeeeeeeeeee bine acuma :D eu am zis ca .... asa as face ... acuma nu bag mana in foc ca si iese asa cum vreau :D ... cine stie ... nu am fost pus da nu ma tem ... ca sti cum se zice ... in viata de ceea ce te feresti cel mai tare, de aia te lovesti ... deci sa vina sa vina o astept cu sange cu sange... in ...... ;)

Trixi 13-11-06 12:51

Re: Ce'ai face daca....
 
..este bine deja daca nu te ia p nepregatite!!!:D in mod cert ,iti va fi mai usor sa te comporti corect,cind vei fi pus in fata situatiei...(desi nu iti doresc);)
si fii atent,k nu inteleg toti limbajul "mess" ;)

Hori 13-11-06 15:32

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by Trixi (Post 620755)
..este bine deja daca nu te ia p nepregatite!!!:D in mod cert ,iti va fi mai usor sa te comporti corect,cind vei fi pus in fata situatiei...(desi nu iti doresc);)
si fii atent,k nu inteleg toti limbajul "mess" ;)

iti multumesc ca apreciezi ideea mea de a rezolva problema ;)


All times are GMT +2. The time now is 11:12.

- Copyright 2024 4Tuning