Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Focsani (https://forum.4tuning.ro/610-focsani.html)
-   -   Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare (https://forum.4tuning.ro/610-focsani/140757-masinile-membrilor-4tuning-vrancea-prezentare.html)

Artcafee 18-08-10 10:22

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Mersi mult ;)

Cat despre H.U stiu ca nu e cine stie ce dar deocamdata isi face treaba,oricum mi s-a pus pata pe un Pioneer model IDA-X311RR dar mai trebuiesc fonduri :lol::lol:

Artcafee 18-08-10 15:28

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Am mai gasit 3 poze cu "asta mica" pe cand eram la un amic la casa

https://s1.postimage.org/HgC5S.jpg

https://s4.postimage.org/5mgLS.jpg

https://s3.postimage.org/k3YT0.jpg

In ultima se poate vedea "coada de randunica" adica carligul de tractare care m-a salvat de 2 ori pana acum :lol::lol:

tek_tm3 18-08-10 20:49

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
3 Attachment(s)
aha...apropo de masini, mici modificari si alte chestii d-astea...:-)

Artcafee 18-08-10 21:11

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
tek_tm3 faine "cuiele" de la usi, cat despre frana de mana nu pot zice ca ma omor, dar daca iti place tie e tot ce conteaza.

Jantele sunt super si iarasi din pct meu de vedere mai bine venea cu sticker-ul vechi

In rest foarte ok masina sa o stapanaesti sanatos si cati mai multi km

Artcafee 19-08-10 09:06

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
:???: Nu am putut sa editez postul anterior asa ca s-ar putea sa fiu acuzat de doube-post

Am mai gasit o poza in care masina are o alta tenta de culoare (in poza asta vad ca e portocalie) :lol::lol:


https://s4.postimage.org/7MluA.jpg

johnsonxxl 19-08-10 14:33

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by tek_tm3 (Post 3594480)
aha...apropo de masini, mici modificari si alte chestii d-astea...:-)

frumoase tare jantele

Artcafee 19-08-10 14:39

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
da jantele lui tek_tm3 vin foarte bine pe masina

Yakuza007 20-08-10 09:05

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by Artcafee (Post 3595267)
:???: Nu am putut sa editez postul anterior asa ca s-ar putea sa fiu acuzat de doube-post

Am mai gasit o poza in care masina are o alta tenta de culoare (in poza asta vad ca e portocalie) :lol::lol:


https://s4.postimage.org/7MluA.jpg

Frumoasa masina....se pare ca aici e si portocaliu si putin roz....sa o stapanesti sanatos si cati mai multi kilometri....ceva poze cu sistemul audio se poate???

Artcafee 28-08-10 00:11

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Scuzati de intarziere dar am eusit sa fac cateva poze cu noile modificari:

-folie geamuri spate+luneta
-paravanturi fata
-semnalizari aripi innegrite


https://s1.postimage.org/YfjWA.jpg

https://s1.postimage.org/YgvLS.jpg

https://s3.postimage.org/RNN8J.jpg

https://s2.postimage.org/qt0KA.jpg

https://s1.postimage.org/Ygyg0.jpg

Am uitat sa fac la interior dar in schimb am gasit una dinaintea schimbarii luminii ceasurilor

https://s2.postimage.org/qtddi.jpg


O sa adaug mai multe zilele astea dupa ce foi reusi sa innegresc stopurile si voi pune folie pe stalpi


Mie chiar imi place cum au iesit micile modificari de astazi astept si pararile voastre fie pro fie contra

Sonny™ 28-08-10 11:56

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by Artcafee (Post 3615014)
Scuzati de intarziere dar am eusit sa fac cateva poze cu noile modificari:

-folie geamuri spate+luneta
-paravanturi fata
-semnalizari aripi innegrite


https://s1.postimage.org/YfjWA.jpg

https://s1.postimage.org/YgvLS.jpg

https://s3.postimage.org/RNN8J.jpg

https://s2.postimage.org/qt0KA.jpg

https://s1.postimage.org/Ygyg0.jpg

Am uitat sa fac la interior dar in schimb am gasit una dinaintea schimbarii luminii ceasurilor

https://s2.postimage.org/qtddi.jpg


O sa adaug mai multe zilele astea dupa ce foi reusi sa innegresc stopurile si voi pune folie pe stalpi


Mie chiar imi place cum au iesit micile modificari de astazi astept si pararile voastre fie pro fie contra



a iesit bine, dar eu zic mai bine sa iti faci un topic la masina mea vw si sa prezinti acolo modificarile aduse...;)

ascany 15-09-10 09:30

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
daca te gandesti sa faci mai multe modificari are rost sa deschizi un topic dar pentru 2 3 nu cred ca se merita sa se mai deschida inca unu
deja multi si-au deschis si in 10 pagini au lipit doar un stiker

tek_tm3 17-09-10 08:42

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
4 Attachment(s)
ca sa nu mai arunc 200 de lai pe un "nas" matuit sau sa dau banii pe vopsea care se duce la primul tzantzar luat in bot.....am pus o folie :D

marius86AMI 17-09-10 09:20

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
masina mea ....


https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...rvosu-meu.html

VN89TEO 17-09-10 18:08

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
6 Attachment(s)
In sfarsit si eu pe langa voi:P...
VW PASSAT 1.9 TDI 150cp (soft stage 1), un kit RIEGER, grila fara semn crome, eleron , evacuare inox, jante originale VW 17, full crome, interior piele!

Sonny™ 17-09-10 18:12

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by VN89TEO (Post 3664849)
In sfarsit si eu pe langa voi:P...
VW PASSAT 1.9 TDI 150cp (soft stage 1), un kit RIEGER, grila fara semn crome, eleron , evacuare inox, jante originale VW 17, full crome, interior piele!

o domnul teo....te.ai hotarat in sfarsit sa iti faci aparitia pe aici...frumos vw;)


All times are GMT +2. The time now is 14:44.

- Copyright 2026 4Tuning