![]() |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Mersi mult ;)
Cat despre H.U stiu ca nu e cine stie ce dar deocamdata isi face treaba,oricum mi s-a pus pata pe un Pioneer model IDA-X311RR dar mai trebuiesc fonduri :lol::lol: |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Am mai gasit 3 poze cu "asta mica" pe cand eram la un amic la casa
https://s1.postimage.org/HgC5S.jpg https://s4.postimage.org/5mgLS.jpg https://s3.postimage.org/k3YT0.jpg In ultima se poate vedea "coada de randunica" adica carligul de tractare care m-a salvat de 2 ori pana acum :lol::lol: |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
3 Attachment(s)
aha...apropo de masini, mici modificari si alte chestii d-astea...:-)
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
tek_tm3 faine "cuiele" de la usi, cat despre frana de mana nu pot zice ca ma omor, dar daca iti place tie e tot ce conteaza.
Jantele sunt super si iarasi din pct meu de vedere mai bine venea cu sticker-ul vechi In rest foarte ok masina sa o stapanaesti sanatos si cati mai multi km |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
:???: Nu am putut sa editez postul anterior asa ca s-ar putea sa fiu acuzat de doube-post
Am mai gasit o poza in care masina are o alta tenta de culoare (in poza asta vad ca e portocalie) :lol::lol: https://s4.postimage.org/7MluA.jpg |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
da jantele lui tek_tm3 vin foarte bine pe masina
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Scuzati de intarziere dar am eusit sa fac cateva poze cu noile modificari:
-folie geamuri spate+luneta -paravanturi fata -semnalizari aripi innegrite https://s1.postimage.org/YfjWA.jpg https://s1.postimage.org/YgvLS.jpg https://s3.postimage.org/RNN8J.jpg https://s2.postimage.org/qt0KA.jpg https://s1.postimage.org/Ygyg0.jpg Am uitat sa fac la interior dar in schimb am gasit una dinaintea schimbarii luminii ceasurilor https://s2.postimage.org/qtddi.jpg O sa adaug mai multe zilele astea dupa ce foi reusi sa innegresc stopurile si voi pune folie pe stalpi Mie chiar imi place cum au iesit micile modificari de astazi astept si pararile voastre fie pro fie contra |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
a iesit bine, dar eu zic mai bine sa iti faci un topic la masina mea vw si sa prezinti acolo modificarile aduse...;) |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
daca te gandesti sa faci mai multe modificari are rost sa deschizi un topic dar pentru 2 3 nu cred ca se merita sa se mai deschida inca unu
deja multi si-au deschis si in 10 pagini au lipit doar un stiker |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
4 Attachment(s)
ca sa nu mai arunc 200 de lai pe un "nas" matuit sau sa dau banii pe vopsea care se duce la primul tzantzar luat in bot.....am pus o folie :D
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
6 Attachment(s)
In sfarsit si eu pe langa voi:P...
VW PASSAT 1.9 TDI 150cp (soft stage 1), un kit RIEGER, grila fara semn crome, eleron , evacuare inox, jante originale VW 17, full crome, interior piele! |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:44. |
- Copyright 2026 4Tuning