Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   BMW se da pe "verde" (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/137098-bmw-verde.html)

oMs^13 15-09-09 12:56

Re: BMW se da pe "verde"
 
Atentie...decolam!:love:

Pardalian 15-09-09 13:15

Re: BMW se da pe "verde"
 
Probabil ca suna ca o masinuta de golf.:lol:

YGD-sef 15-09-09 13:17

Re: BMW se da pe "verde"
 
800 nm ....:dizzy:

alex22das 15-09-09 13:52

Re: BMW se da pe "verde"
 
1 Attachment(s)
e frumoasa rau dar am mai vazut ceva asemanator pe undeva acum cateva luni in urma ceva asemanator , aproape identintic.... stiu k si am pus o poza ...:???:

aleks 15-09-09 13:59

Re: BMW se da pe "verde"
 
Toate ca toate, e concept, deacord, dar bord mai urāt ca ăsta rar mi-a fost dat să văd :)

alex22das 15-09-09 14:04

Re: BMW se da pe "verde"
 
fiecare cu gusturile lui .... mie imi place ;)

aleks 15-09-09 14:09

Re: BMW se da pe "verde"
 
Bordul de Dacia 1300 e mai puţin spartan decāt big hit concept car...

laur_nsl 15-09-09 14:18

Re: BMW se da pe "verde"
 
sa faca bmw o supermasina care sa aiba doar fata macar de la asta si ar da peste nas multora, la partea tehnica au ei de toate pentru toti.

alex22das 15-09-09 14:21

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 2641637)
Bordul de Dacia 1300 e mai puţin spartan decāt big hit concept car...

dupa cum am spus ... fiecare cu gusturile lui ;)

Racer_e30 15-09-09 14:59

Re: BMW se da pe "verde"
 
sicer mie numi place de nici o culoarea chiar daca sunt fan bmw nu imi place e prea sf :sad: :D :lol:

BULLDOG 15-09-09 15:33

Re: BMW se da pe "verde"
 
Eu l-as da afara pe designerul de la bmw

aleks 15-09-09 16:06

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by alex22das (Post 2641679)
dupa cum am spus ... fiecare cu gusturile lui ;)

Nu e vorba de gusturi, e vorba de conţinutul bordului, spune-mi la concret ce vezi tu acolo īn bords, că eu nu văd decāt o gaură.

Alex_D12 15-09-09 16:36

Re: BMW se da pe "verde"
 
gata gata.... nu va speriati; nu e un OZN.... e un BMW :)

z$olt 15-09-09 17:09

Re: BMW se da pe "verde"
 
fata e asa nervoasa ca daca o vezi in oglinda retrovizoare te sperii si intri in sant...

smg_radu 15-09-09 17:26

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 2641969)
Nu e vorba de gusturi, e vorba de conţinutul bordului, spune-mi la concret ce vezi tu acolo īn bords, că eu nu văd decāt o gaură.

Daca nu ma insel in acea gaura este un display 3D iar restul comenzilor cred ca sunt puse pe joystick-ul aflat pe consola centrala. Presupun ca este o noua generatie de i-drive.


All times are GMT +2. The time now is 14:40.

- Copyright 2026 4Tuning