Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   BMW E30 S50 turbo vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/130664-bmw-e30-s50-turbo-vs.html)

pop gheorghe 15-10-09 23:11

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by ianyST (Post 2722036)
la tulcea azi a fost frumos 13- 14 grade ,dar acum seara a inceput ploaia

mi-e cam frica de vremea asta sa nu ne faca o surpriza neplacuta

se prognozeaza ploaia:sad:

bobiMOM 16-10-09 00:38

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by pop gheorghe (Post 2722653)
se prognozeaza ploaia:sad:

Am vazut si eu....oricum eu merg...macar la plimbare! Poate cine stie....:o

T@zMania 16-10-09 11:24

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2722846)
Am vazut si eu....oricum eu merg...macar la plimbare! Poate cine stie....:o

ptr orice eventualitate ia si slicurile de iarna:):);)
pleci de sambata sau plecam duminica dimineatza?

mikafly 16-10-09 13:37

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2722846)
Am vazut si eu....oricum eu merg...macar la plimbare! Poate cine stie....:o

Inca ne gandim la varianta de a face cursa indiferent de conditii.......se baga cineva?......marea majoritate o sa zica ca nu se dau...ca se uda....ca se inunda....diverse.

WPP 16-10-09 15:02

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 2723877)
Inca ne gandim la varianta de a face cursa indiferent de conditii.......se baga cineva?......marea majoritate o sa zica ca nu se dau...ca se uda....ca se inunda....diverse.

Cred ca in conditii de ploaie o masina ca a lui bobi ia bataie si de la evo stock asta in cazul in care termina cura fara vre-un incident
Ca sa nu mia zic ca cei 400m or sa fie un fel de mare burnout:D

kidu2006 16-10-09 23:08

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Bobi a vazut pe blana lui de urs cum e pe ploaie si ne pregatit cum trebuie:( .. dar acum eu cred ca va fi pregatit mult mai bine!
Si pe ud se poate face treaba ... asta daca tot bateti drumul pana acolo

ianyST 17-10-09 07:15

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
cursa s-a amanat pana pe 25 oct 2009

multumesc de intelegere

Alex_55 17-10-09 13:03

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
scuze de offtopic dar ceva interesant :)

https://www.youtube.com/watch?v=3FSzFesgDLg&feature=sub

Provenzano 18-10-09 23:43

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
tare rau filmuletul si motorul:P

WPP 19-10-09 11:54

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by Alex_55 (Post 2726417)
scuze de offtopic dar ceva interesant :)

https://www.youtube.com/watch?v=3FSzFesgDLg&feature=sub

ii dorec celui cu ursul turbo minte incat sa-si dea seama ca fara cauciucuri si un diferential mai potrivit nu o sa faca treaba...in cateva secunde, 7-8sec, ajunge sa schimbe a6a...
Se mai si mira ca pune jos abia la a4a, daca saracu la capat de a3a o avea 130km/h e si normal:D

Provenzano 19-10-09 23:04

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
wpp: cine stie stie:P ( ce mai face mica bestie din garaj?):P

bobiMOM 21-10-09 12:40

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Deci....pana la urma cine se inscrie la Tulcea? Avem concurentza sau patem drumul degeaba???:lol:

Iulika0069 21-10-09 13:18

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Distractia cea [mai] mare e pe drumul pana la Tulcea si inapoi :D

mikafly 21-10-09 14:09

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2738274)
Deci....pana la urma cine se inscrie la Tulcea? Avem concurentza sau patem drumul degeaba???:lol:

Daca vremea va fii ca cea de azi,atunci va fii perfecta pt curse......mai mult ca sigur se gasesc si competitori.

razvanxx 26-10-09 12:30

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
felicitari pt locul 1 obtinut la Tulcea!!!poate o sa ti iei si anvelope pe masura puterii masinii.oricum masina trege foarte bine!inca o data felicitari!


All times are GMT +2. The time now is 12:49.

- Copyright 2026 4Tuning