![]() |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
pleci de sambata sau plecam duminica dimineatza? |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Ca sa nu mia zic ca cei 400m or sa fie un fel de mare burnout:D |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Bobi a vazut pe blana lui de urs cum e pe ploaie si ne pregatit cum trebuie:( .. dar acum eu cred ca va fi pregatit mult mai bine!
Si pe ud se poate face treaba ... asta daca tot bateti drumul pana acolo |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
cursa s-a amanat pana pe 25 oct 2009
multumesc de intelegere |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
tare rau filmuletul si motorul:P
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Se mai si mira ca pune jos abia la a4a, daca saracu la capat de a3a o avea 130km/h e si normal:D |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
wpp: cine stie stie:P ( ce mai face mica bestie din garaj?):P
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Deci....pana la urma cine se inscrie la Tulcea? Avem concurentza sau patem drumul degeaba???:lol:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Distractia cea [mai] mare e pe drumul pana la Tulcea si inapoi :D
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
felicitari pt locul 1 obtinut la Tulcea!!!poate o sa ti iei si anvelope pe masura puterii masinii.oricum masina trege foarte bine!inca o data felicitari!
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:49. |
- Copyright 2026 4Tuning