Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   RS Tuning Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/130063-rs-tuning-bucuresti.html)

Sese_RS 04-06-11 09:31

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 4372035)
Cat crezi ca ar costa o astfel de prelungire de bara fata pt Logan?
https://forum.4tuning.ro/ ...225-2-95-1.jpg

sal; dami un mail cu ce ai vrea k , [email protected]

Sese_RS 04-06-11 09:33

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by mihaimmm (Post 4367247)
Ptr un e30 coupe praguri mtech 2 modificate putin ca sa poata fi montate fara bandourile mtech2?
multumesc

sal. se pot face.

SEBASTIAN 04-06-11 14:55

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4373239)
sal; dami un mail cu ce ai vrea k , [email protected]

La asta ma refeream si oricum am trimis si pe mail.
https://www.4tuning.ro/images/dacia-s...225-2-95-1.jpg

Sese_RS 14-06-11 10:53

Re: RS Tuning Bucureşti
 
12 Attachment(s)
Poate cel mai tare corvette facut in ro.dupa 4 luni de munca a iesit ceva :D

ClaudyuNSL 14-06-11 17:10

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4396042)
Poate cel mai tare corvette facut in ro.dupa 4 luni de munca a iesit ceva :D

:shock: a ieist monstruuuuu :D...bv man, o lucrare de exceptie.

mihaimmm 14-06-11 17:14

Re: RS Tuning Bucureşti
 
banuiam...nu sunt bucurestean, in concluzie daca se pot face si se mai pot si trimite prin curier, da si mie te rog amanunte: pret, conditii livrare...etc.
multumesc frumos
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4373243)
sal. se pot face.


kos_YRC 14-06-11 18:22

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4396042)
Poate cel mai tare corvette facut in ro.dupa 4 luni de munca a iesit ceva :D

4 luni,dar a iesit ceva foarte frumos si unic pe deasupra:twisted:

Sese_RS 14-06-11 21:46

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by ClaudyuNSL (Post 4396778)
:shock: a ieist monstruuuuu :D...bv man, o lucrare de exceptie.

Mersi,in curant vin si cu o pisica grava, sa fie ceva mai pe gustul tau:lol:

ClaudyuNSL 14-06-11 23:33

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4397442)
Mersi,in curant vin si cu o pisica grava, sa fie ceva mai pe gustul tau:lol:

:peace: tot ce iese din mana ta e cu gust

Sevastian_Vr6 16-06-11 13:36

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Salut. Vopsit integral Vw corrado din alab perlat in negru + capota nichelata + jante din alb perlat sa le fac nichelate (jantele sunt pe 16 9j si 7,5j). Zi-mi un pret. Ms

alexGTI 20-06-11 11:46

Re: RS Tuning Bucureşti
 
cu siguranta cel mai tare corvette :)

unde iti trimit si eu niste poze sa-mi zici daca poti sa faci un kit ?:D

Sese_RS 20-06-11 21:26

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by alexGTI (Post 4409848)
cu siguranta cel mai tare corvette :)

unde iti trimit si eu niste poze sa-mi zici daca poti sa faci un kit ?:D

sal. ALEX,acilea trimitemi:lol: [email protected]

Preparatul 22-06-11 13:36

Re: RS Tuning Bucureşti
 
3 Attachment(s)
cat ma costa sa-mi faci barile la fiat stilo ca cele din poze?fara vopsit,doar finisat,pregatit de vopsit.

Sese_RS 01-07-11 10:18

Re: RS Tuning Bucureşti
 
9 Attachment(s)
kit mtechnic2 adaptat pe e30 modelul 1+aripi evazate spate.

xtz_06 01-07-11 10:27

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
salut
niste praguri de genul celor din poze, pt mazda 6, poti face? si cat costa?
multumesc


All times are GMT +2. The time now is 14:41.

- Copyright 2026 4Tuning