Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

Petre_008 07-07-10 20:37

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
^^ ala din poza aceea e ferarri? :O

Rares_CRM 12-07-10 09:02

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
4 Attachment(s)
Petre_008, da... e Ferrari.

Poze din weekend. :) :arrow:

Wlad 12-07-10 09:50

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Foarte tari fotografiile din ultimul set.bravo;)
ce obiectiv ai folosit?

mareo 12-07-10 09:55

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
un 10-20 mm wide cumva?

Rares_CRM 12-07-10 10:08

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Wlad (Post 3511820)
Foarte tari fotografiile din ultimul set.bravo;)
ce obiectiv ai folosit?

Mersi! A 3-a poza e HDR din aparat. :) Adica 3 poze suprapuse cu expunere diferita.

Obiectiv Sigma 10-20mm cu F 4.0-5.6

VaLeX 12-07-10 11:46

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3511861)
Mersi! A 3-a poza e HDR din aparat. :) Adica 3 poze suprapuse cu expunere diferita.

Obiectiv Sigma 10-20mm cu F 4.0-5.6

Foarte frumoase culorile din pozele tale ...succesuri :D

Rares_CRM 17-07-10 11:24

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Ma prosteam si eu :lol:

andreycbr 17-07-10 15:17

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3524350)
Ma prosteam si eu :lol:

Wow ce bine a iesit. Ce efecte i`ai dat?

Rares_CRM 17-07-10 15:35

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by andreycbr (Post 3524729)
Wow ce bine a iesit. Ce efecte i`ai dat?

Mai multe, nu pot sa-ti descriu. :) Am lucrat cam 2 ore pe poza..

Rares_CRM 22-07-10 19:40

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
4 Attachment(s)
VW Bora 1.8T

TuningBoy 22-07-10 19:49

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3536152)
VW Bora 1.8T

Beautiful!

Imi place foarte mult prima :D dar si restul:-)

ovidiu89 22-07-10 19:52

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
superb setul cu peisajele:D

andreycbr 22-07-10 20:39

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumos frumos ultimul set. Au iesit super. Sunt cumva HDR`uri?

Rares_CRM 22-07-10 21:46

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by andreycbr (Post 3536242)
Frumos frumos ultimul set. Au iesit super. Sunt cumva HDR`uri?

Am incercat HDR, dar n-am avut trepied la mine, si nu prea se suprapuneau pozele perfect. Si am renuntat. Data viitoare ma duc cu trepied sa fac HDR. :)
Mersi! Ma bucur ca va plac, si mie imi place foarte mult prima.

Tim 22-07-10 23:05

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
bun rau ultimul set ;)
bravo ;)
asteptam mai multe cadre :)


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning