Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   2 Faster More Show (https://forum.4tuning.ro/439-baia/121631-2-faster-more-show.html)

jozsi555 23-05-09 09:01

Re: 2 Faster More Show
 
si daca va ploua ca azi noapte? ce se face?
dar sa nu fie cazul

norbi_bidi 23-05-09 10:45

Re: 2 Faster More Show
 
Se face si daca ploua... Si anul trecut (sau acum 2 ani, nu ma stiu sigur cand) a ploat si s-a facut tot... Si a fost super... :-)

SpeeDBreaker 23-05-09 10:54

Re: 2 Faster More Show
 
Cei care vor sa ne`ajute cu lipirea afiselor si nu au afise, sa ne contacteze, ms!

norbi_bidi 23-05-09 10:59

Re: 2 Faster More Show
 
De aceea aveam nevoie de nr lui de telefon (ionut). Multumesc ca mi l-ai dat ;)

SpeeDBreaker 23-05-09 11:00

Re: 2 Faster More Show
 
Cu placere!

norbi_bidi 23-05-09 12:34

Re: 2 Faster More Show
 
https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/125089-2-faster-more-show-baia-31-2009-a.html
Un topic si aici...

adriano9 23-05-09 14:42

Re: 2 Faster More Show
 
aveti si ceva fluturasi sau numai afise

norbi_bidi 23-05-09 14:43

Re: 2 Faster More Show
 
Doar afise sunt

bogo4all 23-05-09 19:00

Re: 2 Faster More Show
 
E vreo greseala la radio de se anunta ca maine e show-ul?

robbyxX23 23-05-09 19:41

Re: 2 Faster More Show
 
Poate a spus ca de maine intr`o saptamana.. :lol:

DebreDBR 24-05-09 16:15

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by bogo4all (Post 2345476)
E vreo greseala la radio de se anunta ca maine e show-ul?

La radio 21 sa anuntat cat se poate de corect si explicit !

Norbertinio 24-05-09 20:33

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by SpeeDBreaker (Post 2344608)
Cei care vor sa ne`ajute cu lipirea afiselor si nu au afise, sa ne contacteze, ms!

Te sun maine!!!! Am ajuns la parcare la 22:30 si nu a mai fost doar gaby cu audi.

SpeeDBreaker 24-05-09 20:45

Re: 2 Faster More Show
 
Suna-l pe Ionut, eu nu mai am afise, si nu cred ca ai aj la 22:30...la ora aia inca eram acolo.

Norbertinio 24-05-09 21:04

Re: 2 Faster More Show
 
Am sa-l sun pe ionut atunci;) si in legatura cu ora...22:30 a fost cand am ajuns si mi-a spus gabi ca ati plecat la fostu **** (sti tu);)

jozsi555 24-05-09 22:22

Re: 2 Faster More Show
 
este nevoie de casca de protectie?


All times are GMT +2. The time now is 09:35.

- Copyright 2026 4Tuning