![]() |
Re: 2 Faster More Show
si daca va ploua ca azi noapte? ce se face?
dar sa nu fie cazul |
Re: 2 Faster More Show
Se face si daca ploua... Si anul trecut (sau acum 2 ani, nu ma stiu sigur cand) a ploat si s-a facut tot... Si a fost super... :-)
|
Re: 2 Faster More Show
Cei care vor sa ne`ajute cu lipirea afiselor si nu au afise, sa ne contacteze, ms!
|
Re: 2 Faster More Show
De aceea aveam nevoie de nr lui de telefon (ionut). Multumesc ca mi l-ai dat ;)
|
Re: 2 Faster More Show
Cu placere!
|
Re: 2 Faster More Show
|
Re: 2 Faster More Show
aveti si ceva fluturasi sau numai afise
|
Re: 2 Faster More Show
Doar afise sunt
|
Re: 2 Faster More Show
E vreo greseala la radio de se anunta ca maine e show-ul?
|
Re: 2 Faster More Show
Poate a spus ca de maine intr`o saptamana.. :lol:
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Suna-l pe Ionut, eu nu mai am afise, si nu cred ca ai aj la 22:30...la ora aia inca eram acolo.
|
Re: 2 Faster More Show
Am sa-l sun pe ionut atunci;) si in legatura cu ora...22:30 a fost cand am ajuns si mi-a spus gabi ca ati plecat la fostu **** (sti tu);)
|
Re: 2 Faster More Show
este nevoie de casca de protectie?
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:35. |
- Copyright 2026 4Tuning