Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Revelion 2006 online pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11263-revelion-2006-online-4tuning.html)

peter 31-12-05 22:47

hai ca yo mai am putzin si ma fak pardaf..stai sa caut artifiiciile
:drunk:

luca 31-12-05 22:48

Dap Golf....
Hai incet incet scoatem artificiile dar mai intai ciocnim paharele.

peter 31-12-05 22:52

mai sunt 10 minute !!!!!!!!


da sa mai beau o sticla de vin....:drunk:....ce plm..dak o sa fak asa acuma..tot anu o tin asa....cik..:drunk:..:lol:..

andrey2003 31-12-05 22:54

8 minute :idea:

valib 31-12-05 22:55

6 min...
la multi ani anticipat!
sa aveti parte de multa sanatate, bucurii, fericire...si tot ce va doriti in noul an!
sa fie mai bun ca 2005:)

Razvan-CT 31-12-05 22:55

mai sunt 5 minute,,,shi intram in 2006,,

Sper ca 2006 sa fie un an mai bun ca 2005 ,,, sa aveti parte de cat mai multe curse... shi pe care bininteles sa le castigati,, altceva nu shtiu ce sa va zic,,poate dupa ce mai beau 2 beri shi niste vin o sa'mi vina inspiratia :lol: :lol:

Ju!ceD 31-12-05 22:58

4 min
 
TOT CE DORIITZIII !!! TRAIASCA 4TUNING ULTIMELE 4 MINUTE ALATURI DE VOI!!! :)

peter 31-12-05 23:01

La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tot ce va doriti !!!...si mai multi CP !!!!! :drunk:


:drunk::drunk::drunk::drunk:

Razvan-CT 31-12-05 23:02

LA MULTI ANI 2006 LA MULTI ANI 4TUNING

andrey2003 31-12-05 23:04

LA MULTI ANI 4TUNING!!!!!!! MULTA SANATATE, IMPLINIREA TUTROR DORINTELOR SI LA CAT MAI MULTI CAI PUTERE!!!! :lol:

andrey2003 31-12-05 23:10

MOAAAMAAA CE DE BANI ARUNCATI!!!!!


BUCURESTI SA SARA-N AER!!!! :rockon:

luca 31-12-05 23:20

LA MULTI ANI 2006 ! ! !
LA MULTI ANI 4TUNING ! ! !
LA MULTI ANI TUTUROR ! ! !
Am incheiat transmisia 8)

Razvan-CT 31-12-05 23:23

luca ne parasesti????

Adriana 31-12-05 23:27

LA MULTI ANIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
TOT CE VA DORITI SI ANUL 2006 SA VA ADUCA TOT CE NU VA ADUS ANUL TRECUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :D

GolfuletzS 31-12-05 23:31

la multi ani mey :) tot c doriti


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning