![]() |
hai ca yo mai am putzin si ma fak pardaf..stai sa caut artifiiciile
:drunk: |
Dap Golf....
Hai incet incet scoatem artificiile dar mai intai ciocnim paharele. |
mai sunt 10 minute !!!!!!!!
da sa mai beau o sticla de vin....:drunk:....ce plm..dak o sa fak asa acuma..tot anu o tin asa....cik..:drunk:..:lol:.. |
8 minute :idea:
|
6 min...
la multi ani anticipat! sa aveti parte de multa sanatate, bucurii, fericire...si tot ce va doriti in noul an! sa fie mai bun ca 2005:) |
mai sunt 5 minute,,,shi intram in 2006,,
Sper ca 2006 sa fie un an mai bun ca 2005 ,,, sa aveti parte de cat mai multe curse... shi pe care bininteles sa le castigati,, altceva nu shtiu ce sa va zic,,poate dupa ce mai beau 2 beri shi niste vin o sa'mi vina inspiratia :lol: :lol: |
4 min
TOT CE DORIITZIII !!! TRAIASCA 4TUNING ULTIMELE 4 MINUTE ALATURI DE VOI!!! :)
|
La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tot ce va doriti !!!...si mai multi CP !!!!! :drunk: :drunk::drunk::drunk::drunk: |
LA MULTI ANI 2006 LA MULTI ANI 4TUNING
|
LA MULTI ANI 4TUNING!!!!!!! MULTA SANATATE, IMPLINIREA TUTROR DORINTELOR SI LA CAT MAI MULTI CAI PUTERE!!!! :lol:
|
MOAAAMAAA CE DE BANI ARUNCATI!!!!!
BUCURESTI SA SARA-N AER!!!! :rockon: |
LA MULTI ANI 2006 ! ! !
LA MULTI ANI 4TUNING ! ! ! LA MULTI ANI TUTUROR ! ! ! Am incheiat transmisia 8) |
luca ne parasesti????
|
LA MULTI ANIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
TOT CE VA DORITI SI ANUL 2006 SA VA ADUCA TOT CE NU VA ADUS ANUL TRECUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :D |
la multi ani mey :) tot c doriti
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:02. |
- Copyright 2026 4Tuning