![]() |
Re: ACCELERATE PROJECT
DECI!!! Facem ceva sfarsitu asta de saptamana sau nu?
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Asta era intrebarea initiala. Peste 2/3/4 saptamani vedem atunci ce facem, acum chiar nu conteaza.
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Toata lumea vine la Rasnov sambata seara si de acolo va anunt eu ...
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Da. Cel mai bine ne intalnim in rashnov sambata seara si vorbim atunci ce si cum facem
E cel mai bine. |
Re: ACCELERATE PROJECT
:rolleyes2Cine vine la 4tuning days?
|
Re: ACCELERATE PROJECT
NU stiu care vine ,care nu. U cand mergi?
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Eu as vrea sa merg de maine dimineata si sa stau toate trei zile...dar daca prietenele mele nu pot sa vina(azi vb k ele) atunci merg numai sambata......mergem in grup cu mai multe masini....
:lol: |
Re: ACCELERATE PROJECT
Eu ma bag. Daca vin si prietenele tale :-p
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Quote:
|
Re: ACCELERATE PROJECT - 4 tuning day's
Quote:
|
Re: ACCELERATE PROJECT
hotarativa azi , sa stiu cine e sambata la rasnov !!! astept raspuns !!!!
|
Re: ACCELERATE PROJECT
:twisted:Unde ne intalnim?:lol:
Daca va e bine la benzinaria petrom din darste fata in fata cu hotelul ramada....propuneti ora:rolleyes2 Si daca ne strangem mai multi poate mergem in mai putine masini.....scutim bani;) Sambata seara la rasnov.....sunt si eu prezenta:peace: Ce ora?:rolleyes2 |
Re: ACCELERATE PROJECT
:???:Nimeni nimik?:shock::shock::shock:
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Probabil se va intampla in centru la orele 21 ... daca intervine ceva vetzi fi anuntzatzi
va asteptam! |
Re: ACCELERATE PROJECT
Sambata 21:00 voi fi acolo.....incarcati-va statiile!!!!
Eu aduc 2!!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 17:40. |
- Copyright 2026 4Tuning