Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea MINI (https://forum.4tuning.ro/582-masina-mea-mini.html)
-   -   Mini Cooper S (https://forum.4tuning.ro/582-masina-mea-mini/105521-mini-cooper.html)

blowwind 26-06-09 08:58

Re: Mini Cooper S
 
dar jantele alea Matt Graphite ce zic ? nu va plac a ?:))

DarkSun 26-06-09 10:38

Re: Mini Cooper S
 
Quote:

Originally Posted by blowwind (Post 2438925)
dar jantele alea Matt Graphite ce zic ? nu va plac a ?:))

Daca le dai moka, le iau maine!:twisted:

iovivali 26-06-09 12:50

Re: Mini Cooper S
 
Nu raspund la provocari. :lol: Blowwind ai tema pentru acasa:help:cauta grila si prelungirea la bara:peace:

blowwind 26-06-09 18:31

Re: Mini Cooper S
 
i`ll do my homework on monday :D

Innana 03-07-09 14:38

Re: Mini Cooper S
 
Frumoasa foc masinuta! S-o stapanesti sanatos! Visez la o masinuta dinasta, sper sa stapanesc si eu una intr-o zi! Toate cele bune!

DarkSun 03-07-09 15:47

Re: Mini Cooper S
 
Quote:

Originally Posted by Innana (Post 2459022)
Frumoasa foc masinuta! S-o stapanesti sanatos! Visez la o masinuta dinasta, sper sa stapanesc si eu una intr-o zi! Toate cele bune!

Daca acesta este visul tau, lupta ca merita! Noi garantam!:twisted:

iovivali 03-07-09 17:18

Re: Mini Cooper S
 
Merci pentru aprecieri :)

iovivali 06-07-09 22:39

Re: Mini Cooper S
 
23 Attachment(s)
Poze noi cu ala micu...:D

DarkSun 07-07-09 15:21

Re: Mini Cooper S
 
1 Attachment(s)
As fi vrut si eu poze cu masinutza :cry:

Arata atat de tare incat nu stiu ce ai mai putea sa-i pui.

Ia vezi ce zici de un clean look?Pe rosu parca da misto, dar la mine pe negru a facut o mare diferenta cand am dat jos ONE ala.:rolleyes2

E doar o idee sper sa nu te supere! :oops:

iovivali 07-07-09 23:34

Re: Mini Cooper S
 
Not bad :D,dar nu cred ca renunt la S :twisted:

DarkSun 08-07-09 10:30

Re: Mini Cooper S
 
Quote:

Originally Posted by iovivali (Post 2469629)
Not bad :D,dar nu cred ca renunt la S :twisted:

Pai oricum daca e sa dai decat cooper ramane necentrat S. SI nu cred ca ai cum sa-l muti :rolleyes2

manumeciu 15-07-09 23:31

Re: Mini Cooper S
 
Deci al tau e Mini ala de la IDM (nu prea l-am mai vazut in ultimu timp).
PS: acu` e bine ca iti stiu nr de tel cand nu raspunde nimeni la receptie :lol:.

Frumos exemplar sa il stapanesti sanatos si fara incidente cu el.


L.E. Crezi ca ar incapea un tac(din ala de snook) in el :rolleyes2 ? Incercam cand o mai vad prin parcare ?

DarkSun 16-07-09 08:31

Re: Mini Cooper S
 
Quote:

Originally Posted by manumeciu (Post 2489132)
Deci al tau e Mini ala de la IDM (nu prea l-am mai vazut in ultimu timp).
PS: acu` e bine ca iti stiu nr de tel cand nu raspunde nimeni la receptie :lol:.

Frumos exemplar sa il stapanesti sanatos si fara incidente cu el.


L.E. Crezi ca ar incapea un tac(din ala de snook) in el :rolleyes2 ? Incercam cand o mai vad prin parcare ?

In MINI incape orice. Am carat 4 placi de snowboard si nu au fost probleme! :twisted::twisted:

iovivali 16-07-09 20:19

Re: Mini Cooper S
 
M-ai prins manumeciu :lol: Intra fara probleme :D Suna-ma cand ai nevoie.Daniele gata cu licenta?Nu uita sa-ti prezinti noua masina tradatorule.:lol:

DarkSun 16-07-09 23:33

Re: Mini Cooper S
 
Quote:

Originally Posted by iovivali (Post 2491412)
M-ai prins manumeciu :lol: Intra fara probleme :D Suna-ma cand ai nevoie.Daniele gata cu licenta?Nu uita sa-ti prezinti noua masina tradatorule.:lol:

Da domnul director, am terminat.

In weekend fac poze cu ea curata! :lol:

Deocamdata am schimbat placutele + filtru polen ca se cerea. Weekend-ul viitor ai timp ? Bagam o excursie cu buburuzele ? Il luam si pe Radu daca vrea sa vina.(parca asa il cheama scuze daca l-am botezat :oops:)


All times are GMT +2. The time now is 01:30.

- Copyright 2026 4Tuning