Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo - DJ-06-PFH (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/105339-cielo-dj-06-pfh.html)

casp3r75 21-04-11 23:25

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
frumoasa foc domnu :D
de pe ce masina sunt arcurile?

clauio 21-04-11 23:50

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
multam.
cred ca de astra f...le-am luat de la dezm

clauio 06-06-11 22:30

fara numarrr....
 
3 Attachment(s)
ceva poze sa nu se puna prafu...

NXdev 06-06-11 22:38

Re: fara numarrr....
 
Quote:

Originally Posted by clauio (Post 4379028)
ceva poze sa nu se puna prafu...

Merita o sedinta foto profi ... :D.E frumoasa masina :-P.

TheEnZo 07-06-11 23:20

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
De la ce provine prelungirea de la bara fata ?

Stefy88 07-06-11 23:34

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
e frumoasa:twisted:...o prinde acea fustita de minune chiar...
raspund eu in locul lui...
din cate stiu eu este dupa un renault ..dar nu se stie modelul(sa ma corecteza daca gresesc),dar pica de minune...;)


numai bine!

casp3r75 08-06-11 07:23

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
Quote:

Originally Posted by TheEnZo (Post 4381677)
De la ce provine prelungirea de la bara fata ?

laguna 1 :-P

clauio 08-06-11 19:43

re
 
Quote:

Originally Posted by TheEnZo (Post 4381677)
De la ce provine prelungirea de la bara fata ?

A mai fost discutia asta cu cateva pagini in urma...
Voi ce mai ziceti? nici o intalnire nimic?

Greku`BWJ 09-06-11 10:57

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
Claule duminica daca nu ploua , eu sunt in parcare :D... te astept

Maryus96 14-06-11 18:02

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
La grila fata nu-i faci nimic?Adica sa inlaturi nervurile si sa pui o plasa/grila neagra?Ar da bine pe culoarea masinii tale
Bafta,masina e super!

18BSV 14-06-11 18:25

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
Ce ne pregatesti??Am vazut ca ti`ai scoss arcurile h&r la vanzare...cu ce le`ai schimbat??

clauio 16-06-11 20:33

vand arcurile H&R
 
1. grila e deja modificata (se vede in pozele din paginile anterioare)
2. am pus nste arcuri mai inalte putin pt. ca era prea lasata in bot, iar pe cele spate le schimbasem deja cu unele cu 2cm mai mici decat cele stoc.
pretul la arcuri se mai negociaza pt. pasionati... :) de vanzare (marfa de calitate)

clauio 28-09-11 15:19

Cieloiu
 
1 Attachment(s)
Slaut,
N-am mai scris nimic de ceva vreme pe aici...de atunci masinuta a mai primit:
-tamburi spate TRW
-saboti TRW
-fise Tesla
-bujii Champion
Si a facut un drum pana la Viena in honeymoon (1800 km in total). Pot spune ca era singurul Cielo de pe acolo... :) poate doar ca e prea batran pt. austrieci :)

Greku`BWJ 28-09-11 20:20

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
Ba frumoasa foc , am vazut-o chiar in ziua nuntii... si cand ai iesit din tara nu s-a luat nimeni de xenoanele tale puse pe faruri cu oglinda?

clauio 29-09-11 08:22

multam
 
Masinuta a fost in Bulgaria, Grecia, Ungaria si Austria si nu am avut probleme. n-au aia treaba cu tine, doar in Bulgaria unde vor spaga pt. viteza sau depasiri.


All times are GMT +2. The time now is 19:21.

- Copyright 2026 4Tuning