Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - CatalinM6 (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/102064-machetele-mele-catalinm6.html)

CatalinM6 21-01-10 12:18

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
32. BMW X5 4.4i, de la Bburago
Nu e cine stie ce realizare,dar imi doream o machete X5 1/24

steaua23 21-01-10 12:31

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Cred ca e cea mai potrivita culoare pentru x5-ul de la scara asta. Pacata ca nu s-au chinuit unpic mai mult la motor :)

CatalinM6 21-01-10 16:16

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
steaua23...asa e..merge culoarea.Cu detaliile motorului..au lasat-o mai moale

33. Chevrolet Corvette 1957,de la Maisto
(scuze pt nr mare de poze!)

dolb 21-01-10 16:49

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
hopaaaaa.. domnu Cata a intrat in bani! E superba! E cea care ti-am recomandat-o eu de la Agip ?

CatalinM6 21-01-10 16:52

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Merci!
Nu!Am luat-o de la un baiat,era noua

CatalinM6 09-02-10 16:52

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
34. Citroen T.A. 15 cv, de la Bburago Italy
Imi place foarte mult macheta asta..nu stiu de ce :)

Creative256 09-02-10 18:19

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Iti zic eu de ce E SUPERBA! :-D

CatalinM6 10-02-10 11:26

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Ms!Ma bucur ca iti place!

CatalinM6 13-02-10 11:58

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
35. BMW Z3 M Roadster (1996), de la Bburago Italy

X1190 13-02-10 12:22

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
foarte frumos z3-ul...felicitari pentru macheta:D
misto stickerele de pe capota:D

CatalinM6 16-02-10 11:47

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
1 Attachment(s)
Merci X1190! Pe cele de pe capota le-am pastrat,cel de pe bara spate a fost dat jos
Mai astept vreo 3 machete sa vina..sa vedem :)...1BMW,1 Jaguar si un Mercedes,toate modele mai vechi

Mai jos este o lista cu toate machetele pe care le am

CatalinM6 19-02-10 16:44

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
36. Mercedes-Benz SSK 1928, de la Bburago Italy

enDzo 19-02-10 18:32

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Imi place Z3 M Roadster !... dar nici Citroenul nu e mai prejos... imi aduce aminte de anumite filme vechi frantuzesti...

CatalinM6 20-02-10 12:45

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
Endzo...ma bucur ca iti plac...:)

37. Jaguar XK 120 Roadster 1948, de la Bburago Italy

Racer21 20-02-10 19:59

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Tare Jag-ul asta! Chiar daca personal dintre Jaguaruri prefer E-type, mi se pare a fi si asta frumos. Ca macheta e foarte misto, BBurago Italy! :D


All times are GMT +2. The time now is 13:11.

- Copyright 2026 4Tuning