ce ai toh ? sal salut :) uite ce sa intamplat ce ? aseara am facut ceva f rau am facuto cu fratemiu :)) daaa? din pacate da :) da`mi idu tau :D sa vb acoolo hai sa vb aici sa iti dau sfaturi:))? eu tot 17 ani amOitsaRoZ> oke :) esti la sala de net? sa nu vada fr ca vb de ce sa intamplat da aaha :) si mergi la politie ? el stie parola de la mesu meu nu cred tu ce ai face? dak tii la el .. nu cred tu ce ai face? dak tii la el .. mai bine respinge`l .. si .. dak continua.. mergi la politie nu ? nu cred nu as vrea sa se afle aa :) da ai dreptate tu ai frate da am .. uai da eu is baiat :)) :) aha k te`ai suparat ? nu oke :) cati ani are fratetu ? tu ce ai face in locul meu 20 pai ti`am zis :) si tu ai 17 ? uite ce ash face.. da dak se mai da fratetu la tine respinge`l knd esti singur cu el evita`l.. k ;) ai profil pe hi5 bine ca nu e doar el vinovat nu nu ma obligat :)))) :)))))) aa pai .. asta e alta problema.. v`ati protejat ? nu :)) dar te`o dezbracat cu totu ? da si ..ce ti`o facut pai sa ti pov pai sa ti pov am fost la disco amandoi si niste pr si ..ce ti`o facut pai sa ti pov am fost la disco si .. ? :( si mama mia zis sa ma intorc la la 12 acasa si eu i am zis ca raman la el la garsoniera el era beat ? ca sa pot sa stau mai mult da uf:) si tu crek vroiai sexana_17> si pe la 3 ne am intors erai si tu beata ? da el vroia de fapt :) ce nasol si .. ? transpirasem acolo la dans ce ti`o facut ? :-/ si i am zis ca ma duc sa fac dus si el dupa tine ? da dupa 5 min a intrat el dezbracat :)) moam.. si a zis ca hai ca fac si eu cu tine sa terminam mai repede ca e tarziu :) nasol eu ce sa mai zic u ce ai simtit knd ai facut` o? stai sa ti pov eu am pus mana la pusy ascult :) sa nu ma vad imi era rusine :) si el a zis .. nu te feri ca am mai vazut si .. te` o futut ? :O cand sa apropiat de mine am vazut cum i se scoala bine ca nu a fost badaran :) ma rugat sa l spal pe spate e fratetu.. da:) l am spalat si.. ? apoi mi zis ca daca vreu sa o facem si tu ? daca nu macar sai fac o laba si .. am inceput sa i fac o laba si m am excitat si eu si .. si .. el ma tot mangaia :)) am facuto la dus si dak ramai insarcinata ? nu cred dc ? nu sia dat drumul in mine aha asta e lucru bunOitsaRoZ> :) apoi n am dus in pat noi goi la ce sa ne mai ferim :) ai dreptate.. ati inceput .. :)) pana acolo a fost misto apoi ?:( ca nu am mai dormit cu pr meu ...:-? el l am sarutat de noapte buna tu l`ai sarutat ? si e a venit cu ideea ca daca tot o facuram da hai sa facem o noapte alba te`o futut in cur ?:( ca doar o data o facem nu eu am zis ca da :) am mai baut niste angelii si .. :(( paakatu si de acolo mai tin minte doar fragmente :) aha dar cam nasol knd i`ai facut laba ..i`ai si supto ? atunci nu dupa ? dar imi aduc aminte din fragmente :( atunci ti`a placut.. nu ? da ai mai face`o odata ? duoa aia am facut tot ce mia zis ca nu mai stiam de mine mi facut poze cu telu cand il sugeam lol :) cred ca si a dat drumul in mine el nu recunoaste dar eu asa cred dar knd s`a intamplat asta ? ieri aha te cred imi pare f rau :) ai fost la scoala ? :) da ai mai povesttit cuiva ? nu astaseara imi tr mes :) cui ? te iubesc mult ai grija de tine mie el ? da lol :) vrei sa iti tr niste clipuri? u de obicei stai pe net ? nu prea clipuri ? da inreg cu telu cu? pe calc ? da le inreg el cand eu nu mai stiam de mine si csf cu eele ? el zice sa le avem amintire :))) si parintii vostri? No such nick si parintii vostri? No such nick