Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > NoSpeedLimit Romania Club

Reply
 
Thread Tools
Old 07-02-06, 15:09   #31
Andrei_NSL

Stage 4
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 181
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default ....

sal`tare nsl ! ma cheama andrei am 16 ani .....sunt din bucuresti ...mai exact in crangasi...iubesc masinile mai mult k gagicile si vreau sa ma alatur voua (ca simaptizant momentan ) si sa va ofer ajutor si sprijin in tot ce pot... ! vreau sa intru si eu in familia voastra ... sa invatz cu adevarat ce inseamna tuning...si viata in lumea racerilor...masina nu am ... de aceea vreau doar k simpatizant sa intru in clubul vostru ! Andrei
Andrei_NSL is offline   Reply With Quote
Old 07-02-06, 15:14   #32
alias_gsi

Stage 5
 
alias_gsi's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 566
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Myiake\"
Ai dreptate Gsi-ule ! Va salut pe toti si va respekt , in special GSI, HORIA, ALY ( PZV) FLORICA , GOLFTUNING .... si lista poate continua... Horia parizer nu avem, avem shorici , fudulii
RAZVANELU tata ,HORICA e satul de fuduliile mele,credema.....lool



asta pt amortizoarele alea noi ale lui HORIA S_T_I LOOL


O ULTIMA BOMBA:HORIA M-A INTRECUT,ACUM EL E CEL MAI FRUMOS BAIAT DIN CLUB,E IDOLUL FEMEILOR DE PESTE 78 DE ANI
PE BUNE SI MAMAIE ARE O SLABICIUNE PT EL........
__________________

Eu sunt EU...Nu am nevoie de TITLURI, Nu am nevoie de FUNCTII, Eu am MARCA mea, BRANDUL meu...
A PIERDE E O CONDITIE MENTALA....
Incearca sa nu fii un succes, ci incearca sa fii o valoare...
alias_gsi is offline   Reply With Quote
Old 07-02-06, 15:17   #33
Myiake

Stage 3
 
Myiake's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 104
Default

Pai in cazul asta Horica trebuie sa-l chemam pe Mircea Radu cu Caravana Din Dragoste ? ) sau sa chemam pt tine Salvarea si Drik-ul in acelasi timp ? Poate te ineci cu parizerul urechi de elefant ) .. .. .. Oricum ti-ai facut Printesa frumoasa, dar cu amortizoarele alea fa ceva ... daca nu uite-te mai sus la GSI-u ce are de gand
__________________


Opel Calibra 2.0 16v SFI
Myiake is offline   Reply With Quote
Old 07-02-06, 15:23   #34
HORIA_STI

Stage 3
 
HORIA_STI's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 98
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

salutare Andrei esti binevenit in familia noastra (impropriu spus mai degraba Casa De Nebuni ) cat despre Myiake si GSI se vede de la o posta ca ii roade invidia grav .... ce sa fac sa va dau amortizoarele mele sa va dau frumusetea mea charmul meu ziceti voi....
__________________
TRUCKER BY DAY,BIKER BY NIGHT
HORIA_STI is offline   Reply With Quote
Old 07-02-06, 15:26   #35
alias_gsi

Stage 5
 
alias_gsi's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 566
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"HORIA_STI\"
salutare Andrei esti binevenit in familia noastra (impropriu spus mai degraba Casa De Nebuni ) cat despre Myiake si GSI se vede de la o posta ca ii roade invidia grav .... ce sa fac sa va dau amortizoarele mele sa va dau frumusetea mea charmul meu ziceti voi....
nu frate.
noi vrem frumusetea ta........hi,hi,hi

de asta te invidiem.........lool
alias_gsi is offline   Reply With Quote
Old 07-02-06, 15:28   #36
Myiake

Stage 3
 
Myiake's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 104
Default

Pt Horia : Nu e invidie , e Nvidia 6600gt ) .... Nu vrem amortizoarele, nici charm-ul tau, nici parizerul urechi de elefant, nici pe buny ... vreau doar sa aduci si tu cupa in vitrina NSL ... poate o castigi pe aia din Champions League ) . Cred ca imi iau masina inainte sa castigi tu ceva, dar de ce sa fim rautaciosi, iti lasam si tie o portita.. Subaru Tau STi rupee....

P.S : Sa cheltui toti banii pana ajungi in Rai Horia, ca poate Dumnezeu e FiSC-ul si o sa trebuiasca sa ii dai :P & Andrei_NSL WeLcOmE
Myiake is offline   Reply With Quote
Old 07-02-06, 15:36   #37
HORIA_STI

Stage 3
 
HORIA_STI's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 98
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

ba nene da v-ati pus pe capu' meu credeti ca io nu vreau cupa...vreau toate cupele sa nu mai aiba Florica loc in garaj unde sa le puna da asta e sper sa vina si zile mai bune cat despre masina stiti si voi ca fiecare ban pe care il am se duce in ea ... Andrei zi ma si u ceva ... nu vezi ca s-au pus dracii astia doi pe mine
HORIA_STI is offline   Reply With Quote
Old 07-02-06, 15:36   #38
Myiake

Stage 3
 
Myiake's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 104
Default

Una Peste Alta ... Horia e cel mai de treaba baiat, calm si haios, de nota 10 !! La el am mancat prima data ceva foarte bun...mi-a placut serios, nu mai stiu cum ii zicea...ceva de oaie , sau... ? sa ma lamureasca el....si are o masinutza super frumoasa ca si el de altfel :P ...folia aia da bine, pacat ca e prea inchisa la culoare ! Te pupa fratele tau si sa-mi tii pumnii cu carnet-ul ca masina nu are nici o valoare momentan :P
Myiake is offline   Reply With Quote
Old 07-02-06, 15:40   #39
HORIA_STI

Stage 3
 
HORIA_STI's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 98
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Razvane iti urez multa bafta cu luarea permisului si sper sa te vedem cat mai curand cum vii la pescarush pe o parte asa ca... stim noi cine si sa Te Fereasca Dumnezeu de accidente ca in rest timp si bani...si rabdare
HORIA_STI is offline   Reply With Quote
Old 07-02-06, 15:42   #40
Andrei_NSL

Stage 4
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 181
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default ....

ce sa zic Horia ? sunt nou p`aci...nush ...mi`a povestit un coleg de la liceu de masina ta...hyundai accent...park...am dat si noroc odata acu 2 zile .....iti doresc si tie si celor din Nsl sa iasa campioni pe grupa fiecaruia ! .....dak vretzi mancare...gatita...spunetzi k am
Andrei_NSL is offline   Reply With Quote
Old 07-02-06, 15:45   #41
Myiake

Stage 3
 
Myiake's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 104
Default

Andrei : Mancare ...hmmm mi-ai facut pofta ... dar eu vreau sa slabesc, sala, nebunii si tu vrei sa ma ingrashi . Posteaza Andrei tata pe Forum aici, fara rushine si retineri ca esti nou
Myiake is offline   Reply With Quote
Old 07-02-06, 15:50   #42
HORIA_STI

Stage 3
 
HORIA_STI's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 98
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: ....

Quote:
Originally Posted by \"Andrei_NSL\"
ce sa zic Horia ? sunt nou p`aci...nush ...mi`a povestit un coleg de la liceu de masina ta...hyundai accent...park...am dat si noroc odata acu 2 zile .....iti doresc si tie si celor din Nsl sa iasa campioni pe grupa fiecaruia ! .....dak vretzi mancare...gatita...spunetzi k am
mersi frate sa te auda Dumnezeu asa sa fie cat despre mancare nu ezita baga aici ca ne servim noi....ceva de porc ai?
HORIA_STI is offline   Reply With Quote
Old 07-02-06, 15:50   #43
Andrei_NSL

Stage 4
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 181
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default ...

Hmm...si tu tot cu sala ? si eu cik merg ...acu am nishte probleme tehnice .....
Va multumesc k m`atzi integrat in echipa voastra ..... suntetzi de treaba cu totzii ....Uitatzi aici id`u meu : andrei_daniel89
dak doritzi sa ma intrebatzi sau sa tzinem legatura mai usor...
Horia catzi calutzi da Hyundai`ul tau ?
Myiake bafta la permis !!
Andrei_NSL is offline   Reply With Quote
Old 07-02-06, 15:59   #44
Andrei_NSL

Stage 4
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 181
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default ....

nu mananc porc ca nu imi place...acu am paste cu carne de pui (reteta greceasca)....cartofi prajiti cu friptura de pui...te astept pe la o masa ...se poate gati dupa preferinte
Andrei_NSL is offline   Reply With Quote
Old 07-02-06, 16:29   #45
HORIA_STI

Stage 3
 
HORIA_STI's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 98
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

mersi pentru invitatie la fel e valabila pentru toti de aici bineinteles cu conditia sa am ce sa va dau sa mancati PS :GSI-ul ar fi trebuit sa faca invitatiile ca e cafeneaua lui ... poate vin cu OPC-ul peste voi
HORIA_STI is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -