Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > NoSpeedLimit Romania Club

Reply
 
Thread Tools
Old 10-11-08, 23:17   #136
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Corect Haiule...de la dezbaterea evenimentului am ajuns la "NU GENERALIZATI"...apoi la "ROMANIA TARA DE ***"...apoi la "MECIURI SI SUPORTERI"...si tot asa...si Haiule...hai...nu mai sta...baga aici contu' sau spunene ce sa hotarat in seara asta. Imi pare rau ca nu am ajuns in seara asta...am fost retinut...cand am vrut sa vin eram tocmai in ftk de mare..si era prea tarziu deja...deci cum ziceam...ce sa hotarat? CUm se procedeaza?
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 23:20   #137
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Quote:
Originally Posted by blondu_vsp View Post
Kidu'le te-ai bagat tu k Ob-ul,nu vb tu de romani si de fanatism k nu e cazu sincer si stii tu mai bine dc,aici a fost vb de o comfuzie...100% k garantat nu au legatura Galeriile cu Cursle auto k sa fie ceva premeditat
FMM de retard,mai citeste odata ce-am scris,io ma refeream la lume in general ca sunt ANIMALE(tu caine de rasa)) ),hal dreaq iar te grabesti ca fata mea la _|_
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 23:59   #138
ursuletz_cabrio

Stage 5
 
ursuletz_cabrio's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 583
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

parerea mea e sa faceti tot ce puteti sa aflati cine sunt cei ce au comis respectivele infractiuni si distrugeri , si cu o pila la militie ....ca deh asa e in romania.......sa ii dati pe mana gaborilor ,sau mai bine,procurori ...
vb din experienta,deoarece vara asta si eu mi-am luat o bataie crunta chiar in fata blocului in care m-am mutat de curand ,de la 4 insi morti de beti ,total fara motiv ,la ora 4 dimineata ,in timp ce ma intorceam de la birou ....cap spart etc mai multe...si acum mai am urme dupa 5 luni.
indivizii amenda penala dinaia grea (niste zeci de milioane) pe care daca nu o platesc ,parnaica direct ...

cat despre huliganismul asta inutil .....eu sincer nu il inteleg
e ca si cum m-as bate eu cu hai ul ca ursu meu e mai misto ca al lui,sau ca a lui e mai misto ca al meu,ciocane in cap reciproc ,ca a meu e cabrio al lui nu e ..ca coupe sta mai bine pe drum i e mai rigid..dinastea .... CARE SUNTETI SUPORTERI - NU VA MAI BATETI PE FOTBAL...CE CONTEAZA CU CINE TINE ALA DE LANGA TINE ? UN MOTIV MAI INTEMEIAT AU COPII CARE SE BAT PE SURPRIZE !!!!!!!!!!!!!!!!(acest mesaj e adresat celor ce o fac ! in general ..sa nu fie inteles prost!! )
pace si numai bine ! imi pare nespus de rau pt baieti si pt masini ,nu pot sa zic ca fieru se face pt ca eu le consider niste fiinte...

Last edited by ursuletz_cabrio; 11-11-08 at 00:03.
ursuletz_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 11-11-08, 00:05   #139
76BPR

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 748
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

ati fost la locul nepotrivit cred eu.
cred ca altcineva trebuia sa ia bataie ,si vau gasit pe voi in locul lor
76BPR is offline   Reply With Quote
Old 11-11-08, 00:07   #140
ursuletz_cabrio

Stage 5
 
ursuletz_cabrio's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 583
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

nimeni nu ar trebui sa isi ia bataie....parerea mea.fotbalul si faptu ca iti place o echipa sau alta nu e un motiv sa fii batut ...decat poate in evul mediu ...la gandirea d atunci......
ursuletz_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 11-11-08, 09:06   #141
andrey17
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 4
 
andrey17's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 229
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

As venii eu cu o propunere....cum aseara a fost mare aglomeratie si s-au facut grupuri grupuri,era foarte greu sa vb cu toti o data ca sa stie lumea ce si cum....Propun ca Vineri 14 - 11 - 2008 cei care vor sa il ajute pe HAI -ul cum pot si cu cat vor sa isi refaca mashina sa fie prezenti in Parcarea Billa din Drumul Taberei la ora 22 : 00...
andrey17 is offline   Reply With Quote
Old 11-11-08, 15:04   #142
Insanerzw

Stage 5
 
Insanerzw's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 588
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Hai-ule este bine ca ai scapat cum zic si unii cat de cat bine,dao drq de masina se repara ....cu putin ajutor si din partea fanilor sau si prietenilor tai se rezolva ,dar am o intrebare daca aveau ceva cu voi ce treaba au avut cu masina?Trist ,mai rau ca in jungla,Razbunarea este arma prostului,sper k cei vinovati sa fie pedepsitii prin lege....Aveti grija de voi va urez multa sanatate si sa treceti cat mai repede peste acest moment!
__________________
Respect for your turn to be respected!



Respect the rules of this forum, not only we always be the weakest!
Insanerzw is offline   Reply With Quote
Old 11-11-08, 19:56   #143
Brutus_vali

Stage 2
 
Brutus_vali's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 31
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Fratilor am o rugaminte, hai sa incetam cu barfa si cu scandalul pe forum, ideea e sa anuntam daca auzim ceva nu sa ne dam cu presupusul pe aici, bine ca baietii nu au patit mai rau si hai sa-i sustinem cum putem. Bafta multa si fara incidente
Brutus_vali is offline   Reply With Quote
Old 11-11-08, 21:00   #144
VWluci

Stage 5
 
VWluci's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 952
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[VW]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Am inteles ca a fost azi pe prima tv la stiri despre eveniment.
VWluci is offline   Reply With Quote
Old 11-11-08, 23:57   #145
cip_BWC

Stock
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 6
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

HAI-ule tin sa te salut pe aceasta cale, te-am vazut la 4tuning days, superba masina .Vreau sa te felicit pentru modul in care reactionezi.Insanatosire rapida tie si colegilor tai.Fiti tari si uniti baieti.Va salut, cu respect.
cip_BWC is offline   Reply With Quote
Old 12-11-08, 15:31   #146
66NFS

Stage 5
 
66NFS's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,977
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

o intrebare am si eu:
Cum fac sa-i trimit niste banii (ca ajutor ) prietenului meu HAI-ul ? exista un cont deschis la o banca ceva ???
66NFS is offline   Reply With Quote
Old 12-11-08, 15:33   #147
andrey17
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 4
 
andrey17's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 229
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Dak vrei sa il ajuti vino Vineri seara la ora 22 in parcarea de la billa din drumul taberei ,,,,vezi ca am postat mai sus
andrey17 is offline   Reply With Quote
Old 12-11-08, 15:35   #148
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Quote:
Originally Posted by 66NFS View Post
o intrebare am si eu:
Cum fac sa-i trimit niste banii (ca ajutor ) prietenului meu HAI-ul ? exista un cont deschis la o banca ceva ???

Sau...
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=157
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 13-11-08, 10:04   #149
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Quote:
Originally Posted by Brutus_vali View Post
Fratilor am o rugaminte, hai sa incetam cu barfa si cu scandalul pe forum, ideea e sa anuntam daca auzim ceva nu sa ne dam cu presupusul pe aici, bine ca baietii nu au patit mai rau si hai sa-i sustinem cum putem. Bafta multa si fara incidente
eu am pus cateva intrebari pe ici p colo si cu prima ocazie cum aflu cv si este mai mult de 50% sigur...voi anunta!!!
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 13-11-08, 11:29   #150
pyranha_1984

Stage 5
 
pyranha_1984's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,012
Member of:
[Opel]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Aici e si reportajul d la prima .....
Attached Files
File Type: wmv marti prima 11-11.wmv (22.63 MB, 266 views)
pyranha_1984 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -