Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > NoSpeedLimit Romania Club

Reply
 
Thread Tools
Old 10-11-08, 17:53   #121
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

sa stii ca si cei de la liverpool fac ceva asemanator.. cu "7ani" inainte de meci! insa nu am auzit pe vreunu : frate anglia e tara de cacat.. ca la ei la nimeni .. uite ce se bat astia!

Noi suntem invatati sa credem ca tara noastra e de rahat si cativa chiar o fac asa! pt ca ne-am dezvoltat o mentalitate proasta! .. ia sa mearga toata populatia la psihiatru sa elimine "dubiile" astea cum ca tara ar fi de rahat si pe urma sa vezi ce treaba buna facem ! noi daca gresim ceva sau avem ceva de facut suntem lenesi sau avem o scuza! " e tara de rahat" .Eu zic ca nu e !
__________________

dolb is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 17:56   #122
B16AGB

Stage 2
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 60
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

HAI-ul are dreptate cu violenta nu faci nimik,dak ei sunt niste animale ghidandu-se dupa regulile preistorice asta nu inseamna ca trebuie safacem si noi la fel.Dar daca nu facem nimik o sa existe din ce in ce mai multe actiuni de genul acesta pt ca "preisorici"or sa creada ca noi nu avem curaj sa facem nimik impotriva lor.Cine greseste trebuie sa si plateasca! HAI-ule insanatosire grabnica si tie si celorlalti colegi pt ca dincolo de "rivali ai cluburilor"suntem oameni pe care ne uneste o singura pasiune,cea pentru masini!!!!
B16AGB is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 17:59   #123
blondu_vsp

Stage 5
 
blondu_vsp's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 313
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Tara de Cacat???????asta e parerea celor care nu au iesit probabil afara mai departe decat sectorul din care face parte.....suntem Multii peste altii(noi suntem o tara frumoasa plina de PARVENITI)
blondu_vsp is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 18:11   #124
blondu_vsp

Stage 5
 
blondu_vsp's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 313
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Va rog pe toti care postati de gen '''ultrasi--balosi...repetentii....gorile'' abtineti-va de la comentarii de gen ptr k voi postati pe NET nu live k live e mai greu....dar aceste posturi cineva care poate ne vrea raul intra pe diferite forumuri de la Steaua,,,Rapid Dinamo...(dau linku nostru si ce fac??citesc aia dupa acolo ce???k ii facem pe toti ratati????printre ei sunt foarte multi care nu au treaba cu asa ceva..).si pe urma tot noi avem de suferit,k nu o sa le cada bine nici lor..ptr k foarte multii nu au auzit de cele intamplate si nu ar face multii asa ceva....lasitate de gen 4 la 60....totusi mai avem si noi parasolare cu NSL nr-le masinilor.....si nu e chiar placut k un astfel de post in care incadrati PE TOTI fara exceptii sa ajunga pe un alt forum dedicat ALTOR SPORTURI
Daca am zis ceva gresit injurati-ma

Last edited by blondu_vsp; 10-11-08 at 18:14.
blondu_vsp is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 18:25   #125
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

trebuia sa postati informatii despre ce s-a intamplat. nu e cazul sa va certati.
baietii au nevoie de niste raspunsuri si sustinere, nu de supozitii si certuri. calmati-va...
adevarul se afla mai devreme sau mai tarziu, fiecare plateste pt ce a facut.
__________________
Nu te cobori la nivelul prostilor, te vor aduce la nivelul lor si te vor bate cu experienta!
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 18:30   #126
blondu_vsp

Stage 5
 
blondu_vsp's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 313
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Da Ai dreptate dar in posturile de mai sus anumite persoane baga in aceiasi oala toti ratatii cu toti baietii care merg la meciuri SI EU MERG LA MECIURI DE 11 ANI MECI DE MECI si nu mi se pare normal ksa ma faca cineva boschetar...ratat...gorila k daca citesti atent sunt posturi de genu '''toti ultrasi....astia care merg la meciuri sunt balosi....2 clase...ETC'''eu unu merg si la meciuri si fac parte si din NSL poate ma intelegi ce vreau sa zic
blondu_vsp is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 18:36   #127
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

inteleg... si eu merg din cand in cand la meciuri si nu sunt cum au descris cei suparati
am avut o altercatie cu niste huligani imbracati cu tricouri steaua (noi eram suporteri steaua, deci... presupun ca erau de la echipa adversa) si ne-au dat su spray paralizant in ochii am cam plans... de usturime... dar totusi... nu`i frumos sa injurati; si nici nu aveti dovezi sau argumente sa acuzati pe nimeni. toti sunt nevinovati pana la proba contrarie. si mie imi pare rau si mi-ar place sa stiu cine au fost acei 40-45 dar... asteptam... indiferent cine vor fi... cred ca doar cei 4 baieti sunt in masura sa-i traga la raspundere. desi... toti am vrea sa-i luam in.... brate... suntem oameni, nu animale si ar trebui sa dam dovada de maturitate.
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 19:25   #128
Strainger

Stage 5
 
Strainger's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,492
Member of:
[2 Roti]
[VW]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

In loc sa postati ceva concret voi postati numai balarii, pana una alta a trecut ata acum trebui sa ne axam pe viitor.
Ps: Hai cu conturile alea ca sunt multi nerabdatorii sa dea fiecare cat are!
Strainger is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 19:28   #129
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

daca vreti sa ajutati cu ceva bani..inloc sa asteptati sa se faca vreun cont .. mai bine va duceti in seara asta la ora 21:00 la billa pt ca va fi un protest !
dolb is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 19:38   #130
VWluci

Stage 5
 
VWluci's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 952
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[VW]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Quote:
Originally Posted by blondu_vsp View Post
VW vad k si tu arunci din tine parca tragi cu prastia,tu nu esti capabil sa intelegi anumite lucruri,intre galerii au loc comflicte periodic..
(vad k pe net bagi pe toti in aceasi oala gen gorile prostii balosi)..DAR PE TINE K SIMPLU SUPORTER DE TRIBUNE (SAMANTARII) NU TE PUNE NIMENI SA VII UNDE AU LOC INCIDENTELE ANUNTATE,cum tu ai pasiune vad ptr sah si popice altii avem ptr Auto si Fotbal,ce-au luat Romanii de la englezi ma?matreata?vezi k sunt campionate gen spania...italia turcia croatia...anglia..argentina...portugalia unde au loc saptamanal scandalurii intre galerii.......Vezi k NU LA TOTI NE CURGE SCUIPAT DIN GURA DE PROSTI(CAND POSTEZI FA SI TU NISTE PARANTEZE NU BAGA PE TOATA LUMEA IN ACEIASI OALA K NU ESTI IN MASURA SA FACI ASTA )(Fiecare are dreptu sa iubesca ce sport ii place lui)
HAI-u..Mate sunt prietenii mei si nu cred k cineva si-a dorit sa se intample asa ceva

1.Imi pare rau ca te ataci asa periculos. Nu am spus ca toti sunt asa.
2.Vrei sa auzi stereotipii de genul "nu generaliza" ?? .Stai linistit, nu generalizez.Am remarcat la HAI ca a spus ca respecta pasiunea lor pentru sport, dar sunt acolo "ultrasii" (ca poate asa nu te mai simti jignit) care se duc special la meciuri pentru bataie, nu pentru show, si o stii si tu prea bine ca sunt destui. Daca citeai atent in acel post ma refeream la HULIGANI, te simti unul de te-ai atacat asa? Am si eu prieteni care merg la meciuri sa vada un show nu sa se bata...deci NU am generalizat
3.Nu, nu sunt pasionat de sah. Poate nu ma duce indeajuns mintea sa fiu un fanatic al sahului...dar sunt si eu pasionat ca toti cei de aici de masini, curse etc...
4.Fenomenul de huligani in footbal a inceput prin Marea Britanie pe la inceputul anilor 60. Fenomenul prospera si in zilele noastre , din pacate a ajuns si o afacere pentru unii...la asta ma refeream eu ca romanii au luat de la englezi.
5.Ai dreptate, fiecare are dreptul sa iubeasca ce sport vrea...numai ca iubirea pentru sport nu se manifesta in felul asta..cum fac HULIGANII.
6. Imi pare rau sa iti spun, dar dupa cum probabil stii si tu, footbalul a inceput sa devina un sport huliganic. Uite-te la basket, handbal, tenis si vei vedea un grad de civilizatie mult mai ridicat.
VWluci is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 19:41   #131
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

la tenis niciodata nu cred ca va exista huliganism cum nici la golf , cricket sau alte sporturi "de gentleman" nu vor exista huligani
dolb is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 21:20   #132
maf

Stage 5
 
maf's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 860
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Mi se pare o tampenie dar park te poti astepta la asa ceva in romania.....

Poate o sa crezi ca glumesc sau ceva, dar incercati sa mergeti la OTV , stiu ca suna amuzant ..... dar daca stiti sa va prezentati subiectele sunt sigur ca ar face o emisiune cu voi, si poate o sa sune in direct vreoun martor sau cineva care stie ceva de agresori ........ sau poate vreoun agresor guraliv .....

Insanatosire grabnica ...
__________________
пить яйца
maf is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 21:33   #133
nea_gogu_de_la_gaze

Stage 5
 
nea_gogu_de_la_gaze's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 391
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Am avut "norocul" sa dau si eu pe la anfield innaintea unui meci cu man u...un elicopter survola zona si "testoasele" deja se adunasera sa opreasca scouse ii..fara succes insa fiindca tot s au prins si s au batut) vorbeam cu un suporter si imi povestea ca innaintea meciurilor fac ravagii prin oras rastoarna masini ,bat oameni la intamplare,distrug tot ce le iese in cale...huligani sunt si or sa existe peste tot...nu suntem singuri pe lume..ati vazut cum a fost cu steaua la middlesborough si cu dinamo la sofia si cate si mai cate cazuri..nu cred ca doar romanii au fost de vina..totusi e pacat ca se ajunge aici si sa bati un om doar pentru ca nu tine cu echipa cu care tii tu sau nu ti impartaseste aceleasi idei.dar imi cer scuze ca am facut un off-topic asa mare) Va urez multa sanatate baieti!cu conturile ce se mai aude?
__________________
My only idol in this relam it's the motherfucking man in the mirror and even he has to prove himself on a daily basis
nea_gogu_de_la_gaze is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 22:36   #134
blondu_vsp

Stage 5
 
blondu_vsp's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 313
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

Quote:
Originally Posted by VWluci View Post
1.Imi pare rau ca te ataci asa periculos. Nu am spus ca toti sunt asa.
2.Vrei sa auzi stereotipii de genul "nu generaliza" ?? .Stai linistit, nu generalizez.Am remarcat la HAI ca a spus ca respecta pasiunea lor pentru sport, dar sunt acolo "ultrasii" (ca poate asa nu te mai simti jignit) care se duc special la meciuri pentru bataie, nu pentru show, si o stii si tu prea bine ca sunt destui. Daca citeai atent in acel post ma refeream la HULIGANI, te simti unul de te-ai atacat asa? Am si eu prieteni care merg la meciuri sa vada un show nu sa se bata...deci NU am generalizat
3.Nu, nu sunt pasionat de sah. Poate nu ma duce indeajuns mintea sa fiu un fanatic al sahului...dar sunt si eu pasionat ca toti cei de aici de masini, curse etc...
4.Fenomenul de huligani in footbal a inceput prin Marea Britanie pe la inceputul anilor 60. Fenomenul prospera si in zilele noastre , din pacate a ajuns si o afacere pentru unii...la asta ma refeream eu ca romanii au luat de la englezi.
5.Ai dreptate, fiecare are dreptul sa iubeasca ce sport vrea...numai ca iubirea pentru sport nu se manifesta in felul asta..cum fac HULIGANII.
6. Imi pare rau sa iti spun, dar dupa cum probabil stii si tu, footbalul a inceput sa devina un sport huliganic. Uite-te la basket, handbal, tenis si vei vedea un grad de civilizatie mult mai ridicat.

Cert este k la meciuri cine vrea sa se bata se bate nu este nimeniObligat sa mearaga sau sa stea gura casca .......In fine cert este k nu toti oamenii care merg la meciuri sunt cum ai zis u mai sus......si daca merg lameciuri si ne batem cu galeriile adverse asta e placerea noastra........ne batem intre noi.....nu batem lumea de pe strada......cum s-a intamplat cu HAI-u
blondu_vsp is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 23:08   #135
69-HAI

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 812
Default Re: NU SE POATE ASA CEVA !!!

s-a ajuns deja prea departe, dupa parera mea
va rog insistent sa puneti capat jignirilor,contradictiilor si altor lucruri de acest gen
care nu fac altceva, decat sa se devieze de la subiectul si sa faca o impresie f. proasta
nu ajungem nicaieri
69-HAI is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -