Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > NoSpeedLimit Romania Club

Reply
 
Thread Tools
Old 05-10-11, 23:09   #331
andreibadea
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
andreibadea's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 1,402
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: Au inceput inscrierile in NSL Romania

Se mai fac inscrieri?

@Claudiu: masina ta a ajuns undeva zona Rahova-Magurele? ...
andreibadea is offline   Reply With Quote
Old 05-10-11, 23:09   #332
andreibadea
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
andreibadea's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 1,402
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: Au inceput inscrierile in NSL Romania

Se mai fac inscrieri?

@Claudiu: masina ta a ajuns undeva zona Rahova-Magurele? ...
andreibadea is offline   Reply With Quote
Old 06-10-11, 22:37   #333
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Au inceput inscrierile in NSL Romania

Quote:
Originally Posted by andreibadea View Post
Se mai fac inscrieri?

@Claudiu: masina ta a ajuns undeva zona Rahova-Magurele? ...
se fac...

Prin Magurele, Ilfov a ajuns...nu mai stiu exact cum se numeste comuna de unde este baiatu ....nu am mai vazuto de cand am dato
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 07-10-11, 02:33   #334
andreibadea
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
andreibadea's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 1,402
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: Au inceput inscrierile in NSL Romania

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
se fac...

Prin Magurele, Ilfov a ajuns...nu mai stiu exact cum se numeste comuna de unde este baiatu ....nu am mai vazuto de cand am dato
Ok. atunci check me in...

Last edited by bix; 07-10-11 at 13:44.
andreibadea is offline   Reply With Quote
Old 07-11-11, 21:35   #335
SnoWe

Stage 1
 
SnoWe's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 19
Smile Re: Au inceput inscrierile in NSL Romania

Mda...Sa incepem intr-o nota de pesimism..Prima data am ezitat sa va scriu , deoarece am crezut ca voi fi luat peste picior datorita varstei mele ! Dar citind cu atentie toate cele 23 de pagini din acest topic am observat cu placere ca acest club cuprinde oameni cumsecade , formand o mica-mare familie . Sa incep prin a ma prezenta ! Salut ma cheama Adam Valentin Mihai si am 17 ani (18 ani fara 4 luni) si sunt din Bucuresti . Inca de mic am deprins o pasiune pentru masini , acest fapt datorat tatului meu . Da stiu ! Inca nu pot aplica pentru membru cu drepturi depline din cauza varstei si a lipsei permisului de conducere ! Ce pot sa zic despre mine fara sa par a fi narcisist ? .. Gandesc destul de matur pentru varsta mea si sunt constient si responsabil pentru faptele pe care le savarsesc ! Daca vorbim de "garajul" meu va pot spune cu satisfactie ca detin in parteneriat cu varul meu un Golf 5 R (B 09 SNW => SNOWE = porecla mea ) , am participat la cateva drag-uri cu ea ! Precizez ca nu am probleme cu politia sau antecedente penale ! Cum am precizat nu pot aplica pentru membru deplin dar as dori sa devin membru simpatizant la inceput , iar pe parcurs incet incet voi incerca sa avansez ! O seara buna la toti si astept cum nerabdare raspunsul dumneavoastra !

Cu stima , Snowe !
SnoWe is offline   Reply With Quote
Old 07-11-11, 21:44   #336
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: Au inceput inscrierile in NSL Romania

O filiala cluj este ?
RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 16:29   #337
SnoWe

Stage 1
 
SnoWe's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 19
Default Re: Au inceput inscrierile in NSL Romania

Ce liniste s-a lasat in NSL :-s ! S-a intamplat ceva sau se pregateste vre-o surpriza ?
SnoWe is offline   Reply With Quote
Old 14-11-11, 23:00   #338
BuBu>KRS<
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
BuBu>KRS<'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 492
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Talking Re: Au inceput inscrierile in NSL Romania

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
se fac...
ma primiti si pe mine boss ? :P
BuBu>KRS< is offline   Reply With Quote
Old 15-11-11, 21:33   #339
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Au inceput inscrierile in NSL Romania

Hmm ...liniste? Suntem cu totii pe aici dar am devenit zgarciti la scris )
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 16-11-11, 17:20   #340
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Au inceput inscrierile in NSL Romania

Quote:
Originally Posted by BuBu>KRS< View Post
ma primiti si pe mine boss ? :P
ba nebune pai cum sa nu te primim ma, doar ai fost cu noi mai mereu....mai viziteazane vinerea la 22..stiii tu
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 21-11-11, 12:43   #341
razvaneluu

Stage 5
 
razvaneluu's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,057
Member of:
[DACIA]
[DreamWorks Club]
Default Re: Au inceput inscrierile in NSL Romania

As dorii sa stiu care sunt conditiile pentru inscriere si ca sa spun cateva despre mine...am permis de 3 ani ,posed 2 masini o dacie 1310 si un urs ...astept informatii pe pm . multumewc
__________________
O Dacie TURBATAAA !!!


1.4T
razvaneluu is offline   Reply With Quote
Old 21-11-11, 13:21   #342
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Au inceput inscrierile in NSL Romania

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
Inscrieri in clubul No Speed Limit se fac in continuare...
Conditiile pe care masina trebuie sa le indeplineasca sunt urmatoarele :

1.Tuning - se accepta masini modificate exterior cat si interior (spoilere,praguri,capote,evazari,paint) sau cel putin sa aibe ce arata...exclus masinile STOCK cu mici exceptii

2.Drag - Masini modificate (turbo,aspirate,kompressor) pentru a participa la Cursele Legale de Drag...aici se pot incadra cu succes si masinile stock care din fabrica au o putere rezonabila pentru a face fata cu brio...

3.Drift - Masini pregatite pentru competitiile Nationale si Internationale de Drift (a se intelege de la bun inceput ca nu orice masina de zi cu zi poate participa la Drift,a nu se confunda cu binecunoscutele cerculete)

4. Car Audio - Masina echipata cu un sistem audio de inalta performanta care sa poata participa la concursurile de muzica.

Daca masina voastra indeplineste macar una din conditiile clubului No Speed Limit enumerate mai sus, atunci noua ne va face placere sa va avem printre noi.Nu cerem imposibilul, dar Tuningul in Romania trebuie sa progreseze...

Sper ca prin cele spuse mai sus m-am facut inteles si am dat un raspuns celor interesati .

A.C.S No Speed Limit va multumeste pentru intelegere si va asteapta cu propuneri.

PS:Pentru mai multe detalii folositi PM...va stau la dispozitie
Quote:
Originally Posted by razvaneluu View Post
As dorii sa stiu care sunt conditiile pentru inscriere si ca sa spun cateva despre mine...am permis de 3 ani ,posed 2 masini o dacie 1310 si un urs ...astept informatii pe pm . multumewc
daca citeai cu o pagina doua in urma aflai si care sunt conditiile...dar ti le mai spun eu odata....
cine nu se incadreaza in cele enuntate mai sus nu are rost sa isi mai bata capu degeaba cu intrebari....va multumim
__________________

A.C.S NO SPEED LIMIT ROMANIA
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 21-11-11, 13:27   #343
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Au inceput inscrierile in NSL Romania

Quote:
Originally Posted by SnoWe View Post
Mda...Sa incepem intr-o nota de pesimism..Prima data am ezitat sa va scriu , deoarece am crezut ca voi fi luat peste picior datorita varstei mele ! Dar citind cu atentie toate cele 23 de pagini din acest topic am observat cu placere ca acest club cuprinde oameni cumsecade , formand o mica-mare familie . Sa incep prin a ma prezenta ! Salut ma cheama Adam Valentin Mihai si am 17 ani (18 ani fara 4 luni) si sunt din Bucuresti . Inca de mic am deprins o pasiune pentru masini , acest fapt datorat tatului meu . Da stiu ! Inca nu pot aplica pentru membru cu drepturi depline din cauza varstei si a lipsei permisului de conducere ! Ce pot sa zic despre mine fara sa par a fi narcisist ? .. Gandesc destul de matur pentru varsta mea si sunt constient si responsabil pentru faptele pe care le savarsesc ! Daca vorbim de "garajul" meu va pot spune cu satisfactie ca detin in parteneriat cu varul meu un Golf 5 R (B 09 SNW => SNOWE = porecla mea ) , am participat la cateva drag-uri cu ea ! Precizez ca nu am probleme cu politia sau antecedente penale ! Cum am precizat nu pot aplica pentru membru deplin dar as dori sa devin membru simpatizant la inceput , iar pe parcurs incet incet voi incerca sa avansez ! O seara buna la toti si astept cum nerabdare raspunsul dumneavoastra !

Cu stima , Snowe !
Salut...pe noi nu ne intereseaza ce parteneriate detii sau alte chestiii, ne intereseaza sa ai o masina a ta (nu masina lu varu sau a lu nepotu) sa detii permis de conducere categoria B in cauza , masina sa se incadreze in cel putin una din conditiile enumerate de mine in paginile anterioare , iar daca consideri ca aceste lucruri sunt indeplinite te asteptam sa vedem si noi live cu ce te prezinti si abia dupa aceea iti putem spune daca e alba sau e neagra...pana atunci multa bafta
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 21-11-11, 17:26   #344
SnoWe

Stage 1
 
SnoWe's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 19
Default Re: Au inceput inscrierile in NSL Romania

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
Salut...pe noi nu ne intereseaza ce parteneriate detii sau alte chestiii, ne intereseaza sa ai o masina a ta (nu masina lu varu sau a lu nepotu) sa detii permis de conducere categoria B in cauza , masina sa se incadreze in cel putin una din conditiile enumerate de mine in paginile anterioare , iar daca consideri ca aceste lucruri sunt indeplinite te asteptam sa vedem si noi live cu ce te prezinti si abia dupa aceea iti putem spune daca e alba sau e neagra...pana atunci multa bafta
Multumesc frumos pentru raspuns ! >< Voi astepta linistit pana fac 18 ani ca e mai bine asa !

Cu stima , Snowe !
SnoWe is offline   Reply With Quote
Old 21-11-11, 21:33   #345
BuBu>KRS<
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
BuBu>KRS<'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 492
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Talking Re: Au inceput inscrierile in NSL Romania

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
ba nebune pai cum sa nu te primim ma, doar ai fost cu noi mai mereu....mai viziteazane vinerea la 22..stiii tu
senchiu :d am fost retinut in ultimele sapt , dar revin
BuBu>KRS< is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -