Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > NoSpeedLimit Romania Club

Reply
 
Thread Tools
Old 31-03-08, 17:59   #31
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

vai de capu meu .... bn k nu am fost ....
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 18:05   #32
STIprdr
Dream Squad Member

Stage 4
 
STIprdr's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 253
Member of:
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

tico a luat locul 3 la grupa 2000, eu am luat locul 1 si sincer si eu am batut masinile cu care m-am dat, daca acel clio crezi ca e mai bun poate ne vedem intr-o seara...
__________________
PROUD MEMBER OF DREAM SQUAD
STIprdr is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 18:07   #33
Blondu_206

Stage 5
 
Blondu_206's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 319
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

nu a luat premiu pt. ca probabil oarganizarea in continuare a crezut ca el are 1.8 cand el a spus clar ca are 2.5 si inca un lucru dar dak nu vroia sa stie lumea ca are 2.5 d c a mai recunoscut in fata tuturor!!! nu acum pe bune!!! nu spun ca nu am gresit mai ales noi ca club pt. ca l-am lasat sa participe !!! si pentru asta ne cerem SCUZE!!! dar repet d c a mai recunoscut ca are 2.5 24 valve pe masina daca nu trebuia sa stie lumea !!!!
__________________
Blondu_206 is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 18:08   #34
Blondu_206

Stage 5
 
Blondu_206's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 319
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by B-74-K T L View Post
fliper eu cand m-am pus la start si lam intrebat pe ala care da startu ce motor ai mia zis ca pai la ce categorie esti iam zis 1.8 , si lam intrebat bmw asta are tot 1.8 ) si el cica pai daca tu ai 1.8 inseamna ca si el are 1.8 daca se da cu tine si dupaia pana sa plecam de la start a tipat multa lume ca domne vezi ca are 2.5 24 si nos si automat ma luat nervii si inainte sa vin la start eram prin parcari imi cautam masina si tipa unu de la voi 75 care daca il prind cred ca ai rup picioarele ca ma mintit de 2 ori inainte de cursa si a treia oara dupa cursa cand eram prin boschetii aia prin spate pe la strand,iam zis frate cat are ala pe pisica cica 1.8 vb serios,am zis bine dupaia la start mam certat cu ala si am mai tipat o data la pustiu asta care este de la voi si iam zis de ce mai mintit ma ca are 1.8 si el nu domne ca sa mor are 1.8 si radea la mine am zis nui nimik vb dupa daca nu cand ne intalnim.Am plecat de la start ne`am dat in fine acolo in spate lam vazut pe fraier si iam zis dc ma minti ma ca nu am stiu ca are 2.5 desi eu nu il intrebasem de 2.5 pe moment lam intrebat de mai mintit ma ca are 1.8 si el nu stiam ca are 2.5 deci sa moara mama daca stie vreo unu sa minta frumos sau macar sa ne dam pe bune sa ne respectam noi ca facem ceea ce facem daca nu noi atunci cine aia din pitesti sau de la buzau care vin cu daciile alea care nu sunt inscrisi in niciun club si cara cartofi si varza cu ele ???si daca tot zici ca tu ai concurat la 2.5 ca parca asa ai zis mai sus sau la pitesti de ce nu ai luat premiu de la 2.5 si lai luat de la 1.8 ??? premiu ala trebuia sa`l ia cineva cu 1.8 care sia dat interesu pt masina aia si a muncit mult la ea dar asa e cand se fura pe fata si nu se poate face nimik pe la spate . Nu mai spun de grupa de 2000 =)) cu Tico 2000 aspirat.eu nu am vazut Tico ala sa se dea cu masini de 2000 premiu trei sau premiu unu la motor 2000 trebuia sa`l ia de la noi de la NSL Renaultu Clio Sport la numar cu DWW care a rupt tot nu a pierdut nici o cursa si a scos si timp bun dar asa este cand se fura pe fata.cam atat am avut de spus ca mai mult nu are rost pt niste tampiti care au cronometrat cursele aiurea. Huaaaaaaa Oarba Dupa Voiii Hahalerelor !!!!!
nu a luat premiu pt. ca probabil oarganizarea in continuare a crezut ca el are 1.8 cand el a spus clar ca are 2.5 si inca un lucru dar dak nu vroia sa stie lumea ca are 2.5 d c a mai recunoscut in fata tuturor!!! nu acum pe bune!!! nu spun ca nu am gresit mai ales noi ca club pt. ca l-am lasat sa participe !!! si pentru asta ne cerem SCUZE!!! dar repet d c a mai recunoscut ca are 2.5 24 valve pe masina daca nu trebuia sa stie lumea !!!!
Blondu_206 is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 18:20   #35
B-74-K T L

Stage 3
 
B-74-K T L's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 94
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by Blondu_206 View Post
nu a luat premiu pt. ca probabil oarganizarea in continuare a crezut ca el are 1.8 cand el a spus clar ca are 2.5 si inca un lucru dar dak nu vroia sa stie lumea ca are 2.5 d c a mai recunoscut in fata tuturor!!! nu acum pe bune!!! nu spun ca nu am gresit mai ales noi ca club pt. ca l-am lasat sa participe !!! si pentru asta ne cerem SCUZE!!! dar repet d c a mai recunoscut ca are 2.5 24 valve pe masina daca nu trebuia sa stie lumea !!!!
da ma el a recunoscut dupa curse din cate stiu eu. am intrebat pe astia de la voi de la club ce motor are pe el mia zis ca 1.8 . o fii frumos? dupaia l-am intrabat eu dupa cursa si mia zis ca care 2.5 si aia de la voi tot cu 1.8 o tinea in gura ca 1.8 are si iam zis cum are ma 1.8 cand el mia zis ca are 2.5 dar de aia cica il acoperea =)) in fine . de cacaooooooo sa facut multa lume
B-74-K T L is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 18:24   #36
59AFA

Stage 5
 
59AFA's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by STIprdr View Post
tico a luat locul 3 la grupa 2000, eu am luat locul 1 si sincer si eu am batut masinile cu care m-am dat, daca acel clio crezi ca e mai bun poate ne vedem intr-o seara...
eu sunt cu clio'ul cu dww la numar...in nici un caz nu meritam locul I sau II, pentru ca masina mea nu se compara cu a ta sau a lui achim ... ktl s-a exprimat gresit...locul trei trebuia sa fie al meu nu al ticoului 2000 aspirat
in fine...nu ma bat pe premii sau mai stiu eu ce , era vorba doar de organizarea de tot ***ul care a fost acolo si de gresilele care s-au facut...
__________________
--------------------------------
Renault Clio 1.5 dci
Renault Megane II 1.9 dci
Renault Clio Sport 2.0 16v

--------------------------------

Last edited by 59AFA; 31-03-08 at 18:26.
59AFA is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 18:49   #37
STIprdr
Dream Squad Member

Stage 4
 
STIprdr's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 253
Member of:
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

man nici eu nu ma bat, ideea este ca am fost toti acolo duminica sa ne mai dam, sa ne relaxam si sa ne distram, iar faza cu ticoul la 2000... nu contest ca tu ar fi trebuit sa iei locul 3, deoarece nu cred ca exista vreo asemanare in afara ca are geamuri si roti intre tico si masina ta... nu stiu in schimb cum s-a miscat clioul de la sun racers...
STIprdr is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 18:55   #38
59AFA

Stage 5
 
59AFA's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by STIprdr View Post
man nici eu nu ma bat, ideea este ca am fost toti acolo duminica sa ne mai dam, sa ne relaxam si sa ne distram, iar faza cu ticoul la 2000... nu contest ca tu ar fi trebuit sa iei locul 3, deoarece nu cred ca exista vreo asemanare in afara ca are geamuri si roti intre tico si masina ta... nu stiu in schimb cum s-a miscat clioul de la sun racers...
exact astsa a fost ideea...ne-am simtit bine , ne-am distrat si ne-am mai dezmortit un pic...clio-ul de la sun racers l-am batut in ultima cursa..
59AFA is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 18:57   #39
STIprdr
Dream Squad Member

Stage 4
 
STIprdr's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 253
Member of:
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

felicitari... eram si eu curios sa ma dau cu el dar nu am apucat...
STIprdr is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 19:18   #40
NSL_KiwY
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
NSL_KiwY's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 381
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Ideea este ca:

1 Prima liniuta intr-o curba

2 Tico i-a premiu la grupa 2.0 aspirat ( cand l-am intrebat pe proprietar care e combinatia ce crezi ca zice: frate asa m-au bagat ei )

3 Urs 318 in 6 pistoane

4 Pisica 318 cu inima de 2.5

5 Organizarea care a lasat extraordinar de mult de dorit. ( a se vedea STARTUL nici nu stia sa-l dea cum dadea startul e pt. VTM aici nu eram la VTM

6 Felicitari castigatorilor care intradevar au meritat si au fost cativa.
__________________
=======IN GOD WE TRUST=======
NSL_KiwY is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 19:32   #41
59AFA

Stage 5
 
59AFA's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by NSL_KiwY View Post
Ideea este ca:

1 Prima liniuta intr-o curba

2 Tico i-a premiu la grupa 2.0 aspirat ( cand l-am intrebat pe proprietar care e combinatia ce crezi ca zice: frate asa m-au bagat ei )

3 Urs 318 in 6 pistoane

4 Pisica 318 cu inima de 2.5

5 Organizarea care a lasat extraordinar de mult de dorit. ( a se vedea STARTUL nici nu stia sa-l dea cum dadea startul e pt. VTM aici nu eram la VTM

6 Felicitari castigatorilor care intradevar au meritat si au fost cativa.

ideea este ca oganizatorii puteau sa ceara ajutorul cuiva cu mai multa experienta si atunci nu ar mai fi iesit ceea ce a iesit...
59AFA is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 20:24   #42
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by flipper View Post
Kenzo, se pare ca ai o problema cu noi, sincer daca stau sa ma gandesc bine eu la 4tuning am fost ok cu tine. Pana acum scoteai toate cluburile pe interval inclusiv pe cei din NSL, iar acum ii perii? E bine de stiut asta. In legatura cu masina mea esti invitatul meu sa-ti aduci orice pisica 2.5 24v sa o aliniezi la start. Eu zic sa incetam aici orice raca, deoarece este foarte simplu sa creezi haos pe forum si chiar nu are rost. Ai ceva de impartit cu mine....ai id-ul meu si numarul de telefon. Scuze de repetare.
Bai inca ceva...eu nu perii nsl-ul asta e clar.doar ca ei ieri nu ei nu au avut masinii mai puternice bagate la clase mai mici ca voi....iar cum voi ati avut la 2 grupe masinii mai puternice,e cam penibil serios.si sa nu incep sa scriu pe aici dc ai luat cupe la 4td ca e grav rau)))...k?si inca ceva...incercati sa castigati pe merit....nu pe impartit de fluturase si etc etc.Imi pare rau ca nu pot vb mai multe ca oamenii sunt pusi sus aici si nu am chef sa mi se stearga si subforumul Vagabond Crew.Si nu le spune la baietzii ca vam dat battle si nu lati acceptat ca e urat)))))).
__________________
KNZ Performance
KENZO is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 21:00   #43
Sir. Kid

Stage 5
 
Sir. Kid's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,052
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[PORSCHE]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

aaa... acum te inteleg! Ai Venit pe forum NSL ca sa iti faci audienta ca probabil al tau e cam pustiu! aiurea asa!

NSL... Scuze pentru discutia creata pe forumul vostru. Stiu ca nu isi are rostul aici, disputa intre persoane/cluburi dar nu noi am inceput-o.
Iar apropo de cele 3 cupe de la 4tuning... chiar au fost pe bune si nu poti sa contesti acest lucru!
Bafta
__________________
Sex, Drugs & Rock n'Roll
Porsche... there is no substitute!
Nooossss.... Bom Bom Bom!
Sir. Kid is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 21:50   #44
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Cursa Pitesti 30 martie

Quote:
Originally Posted by B-74-K T L View Post
fliper eu cand m-am pus la start si lam intrebat pe ala care da startu ce motor ai mia zis ca pai la ce categorie esti iam zis 1.8 , si lam intrebat bmw asta are tot 1.8 ) si el cica pai daca tu ai 1.8 inseamna ca si el are 1.8 daca se da cu tine si dupaia pana sa plecam de la start a tipat multa lume ca domne vezi ca are 2.5 24 si nos si automat ma luat nervii si inainte sa vin la start eram prin parcari imi cautam masina si tipa unu de la voi 75 care daca il prind cred ca ai rup picioarele ca ma mintit de 2 ori inainte de cursa si a treia oara dupa cursa cand eram prin boschetii aia prin spate pe la strand,iam zis frate cat are ala pe pisica cica 1.8 vb serios,am zis bine dupaia la start mam certat cu ala si am mai tipat o data la pustiu asta care este de la voi si iam zis de ce mai mintit ma ca are 1.8 si el nu domne ca sa mor are 1.8 si radea la mine am zis nui nimik vb dupa daca nu cand ne intalnim.Am plecat de la start ne`am dat in fine acolo in spate lam vazut pe fraier si iam zis dc ma minti ma ca nu am stiu ca are 2.5 desi eu nu il intrebasem de 2.5 pe moment lam intrebat de mai mintit ma ca are 1.8 si el nu stiam ca are 2.5 deci sa moara mama daca stie vreo unu sa minta frumos sau macar sa ne dam pe bune sa ne respectam noi ca facem ceea ce facem daca nu noi atunci cine aia din pitesti sau de la buzau care vin cu daciile alea care nu sunt inscrisi in niciun club si cara cartofi si varza cu ele ???si daca tot zici ca tu ai concurat la 2.5 ca parca asa ai zis mai sus sau la pitesti de ce nu ai luat premiu de la 2.5 si lai luat de la 1.8 ??? premiu ala trebuia sa`l ia cineva cu 1.8 care sia dat interesu pt masina aia si a muncit mult la ea dar asa e cand se fura pe fata si nu se poate face nimik pe la spate . Nu mai spun de grupa de 2000 =)) cu Tico 2000 aspirat.eu nu am vazut Tico ala sa se dea cu masini de 2000 premiu trei sau premiu unu la motor 2000 trebuia sa`l ia de la noi de la NSL Renaultu Clio Sport la numar cu DWW care a rupt tot nu a pierdut nici o cursa si a scos si timp bun dar asa este cand se fura pe fata.cam atat am avut de spus ca mai mult nu are rost pt niste tampiti care au cronometrat cursele aiurea. Huaaaaaaa Oarba Dupa Voiii Hahalerelor !!!!!


Aaaa.....deci....sa incepem....draga KTL 1 la mana te rog sa vb frumos k sa nu ajungem la altele...2 la mana io puteam sa iti zic k are motor d 800 trebuia sa te doara-n p**a.....3 organizarea trebuia sa il mute la 2.5 nu X sau Y...trebuie sa faci tam-tam la organizare nu la "fraer" , k iti garantez io k nu ii rupi picioarele la fraer si alte chestii dastea....s-a inteles nenea KTL??

Apropo....ios "fraeru" a.k.a Remus pt interesul Dvs.

Bafta( vei avea nevoie),
Remus Fanatik MS

Last edited by daffy duck™; 31-03-08 at 21:52.
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 22:04   #45
B-74-K T L

Stage 3
 
B-74-K T L's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 94
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Thumbs down Re: Cursa Pitesti 30 martie

puteai sa zici ca are de 800? si de ce nu ai facuto?si ai zis 1.8? pentru ca stiati toti si multa lume ca are 2.5 si pe multi ia surprins ca ma dau cu 2.5 multi radeau de mine ca ma dau cu 2.5 si eu nu stiam de ce rad pana mia zis un tovaras de la NSL in fine nu ma mai intereseaza si nu ma mai enervez din cauza la niste nesimtiti care nu stie sa respecte adversaru sau prieteni de cluburi...niste zdrente de oameni sunt uni la fel ca si organizatori...hai mucles ca mi sa luat de voii...
B-74-K T L is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -