Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > NoSpeedLimit Romania Club

Reply
 
Thread Tools
Old 03-09-08, 18:04   #121
D0ryN

Stage 5
 
D0ryN's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,679
Member of:
[VW]
Default Re: Povestea noastră Florică şi Micuţu'

poate era bine sa fi fost si tu acolo in acea seara...
R.I.P. Micutzu...
si...respect pentru F&M pentru ca au creat ceea ce noi numim astazi...4Tuning si NSL...
__________________
Parbrize - Lunete - Geamuri laterale
Bacau Tel: 0751.08.34.33/0769.18.26.99
Relatii la pymautoglass@yahoo.com sau office@parbrizeonline.ro PymAutoglass Vanzari/Montaj/Garantie 24 de luni.
D0ryN is offline   Reply With Quote
Old 03-10-08, 05:05   #122
ALEXANDRA_S

Stage 1
 
ALEXANDRA_S's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 16
Default Re: Povestea noastră Florică şi Micuţu'

Sincer sunt fara cuvinte...si eu...ca si restul persoanelor care au citit povestea...asteptam cu nerabdare sa dau paginile si sa vad continuarea.Imi pare rau ca am descoperit povestea destul de tarziu...oricum nu asta era important...important este faptul ca te apreciez si iti multumesc totodata pt faptul ca am cunoscut si eu o parte importanta din viata lui GURI...
App de "haosul" de la GIURGIU...asta s-a intamplat pt ca fratele meu mai mic vb cu prietenii lui si le povestea de cursele la care participa cand il mai luam cu noi si ei nu prea il credeau...si uite asa GURI care tinea mult de tot la fratele meu a vrut sa demonstreze tuturor ca el nu mintea...pt asta a venit la GIURGIU...
Imi aduc aminte apropo de asta...ca in sapt aia...marti seara mi-a adus tricoul cu MR al fratelui meu si mi-a spus...guri sa nu i-l dai inainte pt ca vreau sa fiu si eu de fata sa-l vad ca se bucura...din pacate nu a mai apucat sa-l vada ca se bucura pt tricou...l-a vazut din cer ca plange cu tricoul in mana pt ca a plecat asa de repede si nu a apucat sa vada cat de mandru era de faptul ca l-a cunoscut si ca purta tricoul MR-ului...
Ce sa zic...imi pare rau ca a plecat atat de repede cand mai avea atatea de facut aici si de faptul ca nu a apucat sa-si vada unul dintre vise implinit...
Sunt sigura ca ii e bine acolo pt ca e cu tatal lui si baietii care au plecat inaintea lui...dar sunt mai sigura ca i-ar fi fost mult mai bine aici intre noi cei care l-am iubit si-l vom iubi mereu...

Last edited by ALEXANDRA_S; 03-10-08 at 05:07.
ALEXANDRA_S is offline   Reply With Quote
Old 04-10-08, 20:56   #123
gabitzUU

Stage 5
 
gabitzUU's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,056
Member of:
[VW]
Default Re: Povestea noastră Florică şi Micuţu'

Tot timpul cand citesc topicul asta mi se zbarleste pielea pe mine si ma intristeaza ...Dar EL ESTE SUS SI ARE GRIJA DE NOI !!!

RIP MICUTZU
gabitzUU is offline   Reply With Quote
Old 27-01-09, 00:04   #124
George_P.
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
George_P.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,393
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DAEWOO]
Default Re: Povestea noastră Florică şi Micuţu'

Tin f bine minte si eu seara aia Florica cand am ajuns la vama, cand asteptam in billa cu totii in masini si-n liniste sa nu bata la ochi, seara cand am vazut aproape toata cluburile impreuna...noi, anonimii, mr, speedline, insomnia, sun racers...a fost haos pe drum si iesea haos daca mergea treaba.

pacat pentru tot...
George_P. is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 11:45   #125
pitic_wrc

Stage 3
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 150
Default Re: Povestea noastră Florică şi Micuţu'

rip micutzu ...impresionanta poveste
pitic_wrc is offline   Reply With Quote
Old 31-08-09, 14:19   #126
GJ 64 GAB

Stage 5
 
GJ 64 GAB's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,033
Member of:
[Moderators]
[Hyundai]
[Opel]
Default Re: Povestea noastră Florică şi Micuţu'

Păcat!...
R.I.P Micuţule!...
GJ 64 GAB is offline   Reply With Quote
Old 09-09-09, 21:09   #127
cristianic
Daewoo Driver

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 737
Member of:
[2 Roti]
[DAEWOO]
Default Re: Povestea noastră Florică şi Micuţu'

Am citit toata povestea!
Am ramas pur si simplu fara cuvinte!
Tot ce pot spune e ca am simtit un fior puternic pe sira!
Chiar daca nu l-am cunoscut R.I.P. Micutu!
cristianic is offline   Reply With Quote
Old 11-09-09, 21:02   #128
79BYG

Stage 5
 
79BYG's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 529
Member of:
[X-Team Racing Club]
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Povestea noastră Florică şi Micuţu'

FLORICA & [ MICUTZU ( Rest In Pace ) ] ... ca doi frati GEMENI ..... Respect pt FLORICA !!!
79BYG is offline   Reply With Quote
Old 18-12-10, 20:44   #129
vam_19

Stage 3
 
vam_19's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 153
Default Re: Povestea noastră Florică şi Micuţu'

imi aduc aminte cand am plecat la mare de 1 mai nu mai stiu exact in ce an, erau toti: florica,dgh, hll, tod-ul, viteza, bogdan frigider dumnezeul sa-l ierte, bogdan wrc-ul...multi, ne-am strans la petrom la europa vreo 30 de masini, printre care nelipsitul MICUTZU. Dupa ceva timp ne hotaram sa plecam si nu stiu cum se face ca MICUTZU se nimereste sa mearga cu o dacie....
tot drumu pana la mare a fost numai caterinca, dacia statea intr-o parte la care MICUTZU ii zice lu ala sa-si repare masina ca are un arc rupt ceva de sta asa.
R.I.P MICUTZU
vam_19 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-11, 21:51   #130
KtL30

Stage 2
 
KtL30's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 58
Default Re: Povestea noastră Florică şi Micuţu'

Florica si Micutzu merita tot respectul din lume pentru ceea ce au creat ! Nu cred ca exista cineva care sa nu ii admire pe acesti 2 oameni extraordinari pacat ca Micutzu numai este printre noi .
KtL30 is offline   Reply With Quote
Old 04-12-11, 01:27   #131
xXSegaXx

Stage 3
 
xXSegaXx's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 108
Default Re: Povestea noastră Florică şi Micuţu'

Mi-a facut mare placere sa citesc aceste pagini, pacat ca s-au terminat atat de repede (
xXSegaXx is offline   Reply With Quote
Old 09-12-11, 20:41   #132
deniel
Dacia Driver

Stage 5
 
deniel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 677
Member of:
[DACIA]
[FORD]
Default Re: Povestea noastră Florică şi Micuţu'

R.I.P Micutu. Locuiesc langa DGH , impreuna cu cativa prieteni ii tineam galerie lui Nasi la curse , eram peste tot prezenti , asa l-am cunoscut pe micutu si era ca un idol pentru noi pustanii,pe vreme aia visam sa fim si noi intr-un club sa avem masini sa muncim la iele........
__________________
south's racersmotorsport www.sr-club.ro




www.forum.sr-club.ro
deniel is offline   Reply With Quote
Old 12-12-11, 12:23   #133
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Povestea noastră Florică şi Micuţu'

Uite ca a venit si timpul vostru ! Aveti grija ca acest timp nu sta! ....trece al dreaq de repede.
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 24-12-11, 00:22   #134
sek00
Renault Driver

Stage 5
 
sek00's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 338
Member of:
[RENAULT]
Thumbs up Re: Povestea noastră Florică şi Micuţu'

Fara cuvinte , nice story .. RIP Micutzu
sek00 is offline   Reply With Quote
Old 01-03-12, 18:08   #135
cristianic
Daewoo Driver

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 737
Member of:
[2 Roti]
[DAEWOO]
Default Re: Povestea noastră Florică şi Micuţu'

am citit tot, inclusiv ce a scris alexandra si mi s-a facut pielea de gaina. aveam vreo 14 ani cand s-a dus sus micutzu. sormea avea niste tovarasi care se invarteau prin gasca lui si a lui florica si tot sormea il stia pe HAI-ul, cu care a fost in liceu auzisem cateva lucruri despre el. se pare ca "sportul" asta cu masinile e apreciat si sus si Dumnezeu l-a vrut pentru el pe cel care stia sa faca show.


Regrete Eterne!
cristianic is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -