Quote:
|
Originally Posted by KAmikazee2005
Nitr0 si lamishto... gata... a fost o mica neintelegere... terminati.. :P nitro si incearca sa nu mai ataci atata...
|
=)) sunteti ***ere amandoi. La Mishto e stresat cu BAC`u, sa-l intelegem, s-a aprins repede... Lasa Andrei mama, ca dupa ce imi vin filmele fac eu cumva sa ajunga la tine, ca sa vezi cursa, sa o simti, ca sa nu se mai ia nimeni de tine ca nu stii ce sa intamplat, cine cu cine s-a dat sau altele

Si vezi ca filmele de la crsa de pe 28 mai is la Johan, te intalnesti tu cu el cand ai sa ai timp

Bafta !