Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

Reply
 
Thread Tools
Old 09-09-05, 09:38   #1
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Pe data de 10 septembrie intalnire la ora 5:30 la ODN!

Totzi cei din club care pot si vor sa ajunga la intalnire sunt rugatzi sa vina! pentru ca avem probleme urgent de rezolvat! va rog frumos sa venitzi chiar daca stefan nu este!
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 09-09-05, 09:43   #2
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Asa e .. ar trebui sa ne intalnim ... sunt probleme de discutat ... dak nu se va discuta sambata asta nu o sa mai avem prea mult timp la dispozitie...
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 09-09-05, 12:39   #3
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default

sa nu veniti ca nu avem ce discuta! stefan ia o masura ceva! ca avem multe de discutat! chiar daca nu esti tu vb cu cei din club sa vina! ca vad ca pana acuma numa low_ridah si vladutz vine! in rest nimeni!
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 09-09-05, 13:02   #4
Mantus_a
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
Mantus_a's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 312
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

vin si eu! oricum am vb azi cu stefan
Mantus_a is offline   Reply With Quote
Old 09-09-05, 13:27   #5
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default

bine mantus_a vii cu masina??
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 09-09-05, 13:35   #6
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Sunt foarte multe de vorbit in legatura cu cursa si nu numai ... Rog si pe cei care nu au fost la intalnirile precedente sa vina sambata asta , sa se fie la curent cu toate problemele care le avem de rezolvat , poate putem rezolva ceva ... Haideti , veniti ... Chiar daca Stefan nu poate veni , sa nu pirdem timpul .
__________________
This here is Opel country ... On a quiet day you can almoast here de VW rusting and falling apart ...
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 09-09-05, 14:04   #7
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"KAmikazee2005\"
sa nu veniti ca nu avem ce discuta! stefan ia o masura ceva! ca avem multe de discutat! chiar daca nu esti tu vb cu cei din club sa vina! ca vad ca pana acuma numa low_ridah si vladutz vine! in rest nimeni!
Take it easy, boy! Poate oamenii inca n-au intrat pe forum. Vrei sa primesti raspunsurile instant? Just wait..
LaMishto is offline   Reply With Quote
Old 09-09-05, 14:49   #8
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"LaMishto\"
Quote:
Originally Posted by \"KAmikazee2005\"
sa nu veniti ca nu avem ce discuta! stefan ia o masura ceva! ca avem multe de discutat! chiar daca nu esti tu vb cu cei din club sa vina! ca vad ca pana acuma numa low_ridah si vladutz vine! in rest nimeni!
Take it easy, boy! Poate oamenii inca n-au intrat pe forum. Vrei sa primesti raspunsurile instant? Just wait..
La Mishto ... nu e vorba k vrea sa primeasca raspunsurile instant .. e vorba k chiar daca lumea se uita pe forum tot nu vine .... trebuie motivatie .... avem multe de discutat si lucruri importante ... si nu ne permitem sa irosim timp .
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 09-09-05, 14:54   #9
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Felicitari Kamicazee pentru initiativa. Stiu sigur ca si Andrei va veni si probabil si Fritz. Am sa dau si eu maine un tel pe la 5 sa vad ce faceti.

Bafta
__________________
Toyota Supra MKIII 3000 tubo 6 linie 238 + CP
poate mai mult pe viitor ..... cine stie ...... in lucru ... a fost

Benelli Tornado Tre 900 cmc in linie - 141 Cp - 180 kg - RWD (1 tire)

Honda Civic 1994 ..... work in progress .... cand or fi bani


Rover 820 Ti .....
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 09-09-05, 14:55   #10
Nitr0

Stage 5
 
Nitr0's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 373
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

vin si eu sambata... imi cer scuze ca nu am putut veni sapt trecuta ca am fost plecat din tara ... tre sa dau si cotizatia.. cat e 10 lei nu ? Stefan dc nu vine ?chiar nu poate ca fara el oricum facem o varza... macar sa vorbiti cu fritz si cu vet sa vina ei cel putin .. asa ramanem numa noi copii ce sa discutam ? ce sa rezolvam ? trebuiesc date telefoane ca sa ne putem aduna mai multi.. vad ca foarte putini au mai ramas pe forum. Oricum eu vin sambata sper sa fim cat mai multi ca si asa pese cateva sapt e cursa !!!
__________________
www.crazydrivers.net

_______________
Killer On The Road
Nitr0 is offline   Reply With Quote
Old 09-09-05, 14:59   #11
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Sambata de pe drum mai dau eu o tura de telefoane la cei la care am numerele de telefon. Cu mai mult de atat momentan nu va pot ajuta.
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 09-09-05, 15:02   #12
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Eu nu pot veni deoarece sambata voi fi pe drum inspre Galatzi. Dupa care voi fi la Constanta si dupa aia la Brasov. Si va fi Cursa din nou la Suceva. Chiar daca nu acum pe 18 tot strangem pana la urma banii de ea. Doar ca va fi mai greu.

Saptamana viitoare as vrea sa facem tricourile.
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 09-09-05, 16:30   #13
Vladutzzz_sv

Stage 5
 
Vladutzzz_sv's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 734
Default intalnire

Eu sigur voi veni la intalnire mai ales ca sunt multe de discutat. Bine ar fi sa vina si anumite persoane care nu prea au trecut in ultimul timp.
Vladutzzz_sv is offline   Reply With Quote
Old 09-09-05, 16:32   #14
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default

nitr0 nu iti fa griji ca am trimis si un rand de pmuri si am facut un topic nou si pe www.crazydrivers.net/forum asa ca sa speram ca se aduca macar vetu si andrei si fritz!
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 09-09-05, 16:34   #15
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default

si in plus daca a zis stefan ca da el un rand de telefoane e bine! apropo cine poate sa ia 4 persoane cu masina adica pe mine, nitr0, low_ridah, si vladutz? help us!
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -