Sunt foarte multe de vorbit in legatura cu cursa si nu numai ... Rog si pe cei care nu au fost la intalnirile precedente sa vina sambata asta , sa se fie la curent cu toate problemele care le avem de rezolvat , poate putem rezolva ceva ... Haideti , veniti ... Chiar daca Stefan nu poate veni , sa nu pirdem timpul .
__________________
This here is Opel country ... On a quiet day you can almoast here de VW rusting and falling apart ...
|