Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

Reply
 
Thread Tools
Old 09-08-11, 16:58   #1
lukass19

Stage 1
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 18
Default Problema cutie de viteze Bmw 520

Need help...Unde as putea gasi o cutie de viteze pentru Bmw e34 520 pe benzina la un pret bun...sau daca mi-ar putea spune cineva daca trebuie neaparat schimbata cutia in cazul in care s-a blocat in treapta intai...sper ca am postat noul topic in categoria potrivita.
lukass19 is offline   Reply With Quote
Old 11-08-11, 18:11   #2
Noroc24

Stage 4
 
Noroc24's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 233
Default Re: Problema cutie de viteze Bmw 520

Quote:
Originally Posted by lukass19 View Post
Need help...Unde as putea gasi o cutie de viteze pentru Bmw e34 520 pe benzina la un pret bun...sau daca mi-ar putea spune cineva daca trebuie neaparat schimbata cutia in cazul in care s-a blocat in treapta intai...sper ca am postat noul topic in categoria potrivita.
Am avut si eu probleme cu selectorul 3-4 , cred ca la tine e aceeasi problema dar selectorul 1 cu 2. Eu am fost la Ilie Cearnisov , mi a dat cutia jos si mi a facut o un prieten de al lui FOARTE IEFTIN [350 lei]. Bineinteles ca va costa si manopera sa o dea jos undeva la 400 de lei. Daca vrei sa incerci la el are servisul langa Adria pe Gheorghe Doja trebuie sa faci spre UNIX un drum lateral , este pe acolo si un bloc de rromi. Daca ai nevoie de mai multe indicatii da mi add la adii81@yahoo.com Bafta multa
Noroc24 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -