Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-03-11, 19:56   #46
LeX_CLK

Stage 3
 
LeX_CLK's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 139
Default Re: Intalnire Vineri 18.03.2011

aleas preturile am vazut vreo 8-10 pe aici prin zona mea in preturile astea .... unele destul de frumusele
LeX_CLK is offline  
Old 25-03-11, 14:14   #47
oz_off

Stage 3
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 92
Talking Re: Intalnire Vineri 18.03.2011

Imi cer scuze ca nu am mai venit la intalniri baieti. Nu sunt eu prea familiar cu intalnirile astea...am fost o singura data si de atunci ..canci! S-a facut o lista odata la o intalnire de prin februarie..cu intrarea in clubul Crazy drivers.. de ce nu s-a mai continuat si anuntat pe numerele de telefon lasate? sau nu asta era scopul? oricum ar fi..am sa urmaresc mai indeaproape thread-ul..poate prind data urmatoarei intalniri.

P.S. M-ai salutat (calxonat) odata Siloth? Vis-avi de oficiu de cadastru acum vreo 2 saptamani..erai cu matizul..asa e?
__________________
BMW, E36, 316i, coupe, 1994, A-MD598FI
oz_off is offline  
Old 25-03-11, 14:42   #48
SiLoTh

Stage 5
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 726
Default Re: Intalnire Vineri 18.03.2011

Quote:
Originally Posted by oz_off View Post
Imi cer scuze ca nu am mai venit la intalniri baieti. Nu sunt eu prea familiar cu intalnirile astea...am fost o singura data si de atunci ..canci! S-a facut o lista odata la o intalnire de prin februarie..cu intrarea in clubul Crazy drivers.. de ce nu s-a mai continuat si anuntat pe numerele de telefon lasate? sau nu asta era scopul? oricum ar fi..am sa urmaresc mai indeaproape thread-ul..poate prind data urmatoarei intalniri.

P.S. M-ai salutat (calxonat) odata Siloth? Vis-avi de oficiu de cadastru acum vreo 2 saptamani..erai cu matizul..asa e?
dada eu eram
SiLoTh is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -