07-05-12, 19:10
|
#391
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2011
Posts: 1,331
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
lasa ca vin foarte multe masini cu xenon de fabrica si te da peste cap de la jumate de km seara chiar daca ai si tu xenon .. e o mancareala de cacat .. cand se face concursul de drift la SV ?
|
|
|
07-05-12, 21:11
|
#392
|
 Stage 4
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by 3m
lasa ca vin foarte multe masini cu xenon de fabrica si te da peste cap de la jumate de km seara chiar daca ai si tu xenon .. e o mancareala de cacat .. cand se face concursul de drift la SV ?
|
se preconiza ca pe data de 19 sau cv in genu este etapa la suceava...sa vedem daca nu se reprogrameaza..vrei sa concurei cu cv..??
|
|
|
07-05-12, 21:29
|
#393
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2011
Posts: 1,331
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
nu :P vreau doar sa fiu prezent in 'tribune'
|
|
|
08-05-12, 07:24
|
#394
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of: [VW] [Accelarate Club] [Old School Cars]
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by 3m
lasa ca vin foarte multe masini cu xenon de fabrica si te da peste cap de la jumate de km seara chiar daca ai si tu xenon .. e o mancareala de cacat .. cand se face concursul de drift la SV ?
|
Etapa la Suceava este pe data de 19-20 mai, daca nu se modifica intre timp ! Poti urmari exact aici desfasurarea etapelor de drift ! https://forum.4tuning.ro/91-suceava/3...ft/page-4.html
|
|
|
08-05-12, 21:46
|
#395
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2011
Posts: 1,331
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
ms miler
|
|
|
09-05-12, 11:30
|
#396
|
  Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of: [4Tuning International]
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Oficial s-a anuntat la ora 12 ca etapa de la Suceava se amana cu 1 saptamana... deci 26-27 mai....  )
|
|
|
09-05-12, 12:17
|
#397
|
Stage 2
Join Date: Aug 2011
Posts: 36
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
ce face baietii??? fluturas ai terminat masina ????  ... pana la toamna sper sa o termini  ... salutari si bafta de la mediterana ....
|
|
|
11-05-12, 22:26
|
#398
|
 Stage 4
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by slyc
ce face baietii??? fluturas ai terminat masina ????  ... pana la toamna sper sa o termini  ... salutari si bafta de la mediterana ....
|
salutari alinule...e gata pana vii u sigur, e gata tabla de acu kitu si restu, dar dupa ce imi refac fondurile  , u ce faci??mere treaba a u la litoral..??i-a spune...pe cand o matza rat  ??
|
|
|
15-05-12, 09:47
|
#399
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 1,666
Member of: [DACIA] [MERCEDES] [Opel]
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
buna ziua,
va rog ajutati-ma sa aflu ceva, adresa, tel, mail....a d-lui Dumitru Ulian din Gura Humorului, fost director, fost sufletul automobilistilor reuniti pentru raliul Bucovinei. Am mesaje pentru dansul de la pasionatii de automobilism aflati in strainatate de multi ani.
Va multumesc anticipat si va rog, nu stergeti mesajul !!
__________________
Recomandam / distribuim doar uleiuri competitive de top [email protected]
|
|
|
15-05-12, 10:08
|
#400
|
  Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of: [4Tuning International]
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by valentin.nemtanu
buna ziua,
va rog ajutati-ma sa aflu ceva, adresa, tel, mail....a d-lui Dumitru Ulian din Gura Humorului, fost director, fost sufletul automobilistilor reuniti pentru raliul Bucovinei. Am mesaje pentru dansul de la pasionatii de automobilism aflati in strainatate de multi ani.
Va multumesc anticipat si va rog, nu stergeti mesajul !! 
|
incercam sa aflam  :P
|
|
|
15-05-12, 10:15
|
#401
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 1,666
Member of: [DACIA] [MERCEDES] [Opel]
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005
incercam sa aflam  :P
|
ms frumos. astept !
|
|
|
15-05-12, 10:50
|
#402
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [PARTICIPANT CURSE] [Toyota]
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by valentin.nemtanu
buna ziua,
va rog ajutati-ma sa aflu ceva, adresa, tel, mail....a d-lui Dumitru Ulian din Gura Humorului, fost director, fost sufletul automobilistilor reuniti pentru raliul Bucovinei. Am mesaje pentru dansul de la pasionatii de automobilism aflati in strainatate de multi ani.
Va multumesc anticipat si va rog, nu stergeti mesajul !! 
|
Cu parere de rau va anunt ca Dumitru Ulian (Titi) a murit cu catva ani in urma. Daca doriti pot sa va pun in legatura cu fiul sau.
|
|
|
15-05-12, 12:03
|
#403
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 1,666
Member of: [DACIA] [MERCEDES] [Opel]
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by SV-05-YBG
Cu parere de rau va anunt ca Dumitru Ulian (Titi) a murit cu catva ani in urma. Daca doriti pot sa va pun in legatura cu fiul sau.
|
Sincer, ma temeam de acest raspuns.
Dar poate ca cei doi prieteni din germania, i-au cunoscut baiatul si nu ar fi rau sa transmit macar astfel legatura
ms frumos
|
|
|
15-05-12, 23:09
|
#404
|
 Stage 4
Join Date: Nov 2010
Posts: 218
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
potos ce faci ? ai mai dat masina ?
|
|
|
16-05-12, 11:58
|
#405
|
Stage 2
Join Date: Aug 2011
Posts: 36
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by willie
salutari alinule...e gata pana vii u sigur, e gata tabla de acu kitu si restu, dar dupa ce imi refac fondurile  , u ce faci??mere treaba a u la litoral..??i-a spune...pe cand o matza rat  ??
|
 e bine man , si la mine a inceput sa mearga, nu stiu sigur daca rat dar vedem, o sa vedem in toamna cand vin, oricum si pe aici sunt multe avioane si idei imi vin o mie ... spor la treaba si la bani
|
|
|
|
|