Quote:
Originally Posted by 3m
mai rau ,, iti ia si certificatul masinii ..
|
nush ce sa spun cu luatu certificatului.....prin lege asa ar trebui peste tot, pe mine de cate ori m-au opritnu m-au intrebat niq de xenoane...si nu am nici lupa nici seringa in fata

..si nici bara pe spate..

))si e si avariata pe dr fata