ieri 22 aprilie undeva pe la 15:30 am vazut in oras in suceava ( nu mai retin exact pe unde ) un bmw e30 cabrio cu hardtop (albastru) foarte frumos cu jante borbet A ( cred

) superb ! cred ca merita prezentat si el pe undeva daca nu este deja

( SV -- RIC )